Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy Paaprikos96 jest noobem?
Tak 28 71.79%
Nie 11 28.21%
Głosujących: 39. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-03-16, 21:57   #1
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie Paaaprikos96

Chciałbym abyście mi powiedzieli o graczu Paaprikos czy jak mu to tam.. z tłem Jasia Fasoli. Czy go lubicie, czy jest w porządku i czy można liczyć na jego pomoc w grze? Z góry dzięki :)
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-03-16, 23:06   #2
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

A kto to kur*wa jest? Rozumiem Fardon czy Fasol.. Ale tego człowieka to nie znam :d
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-03-16, 23:52   #3
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Jeej, posty o mniee <3
Na pomoc w grze może liczyć każdy prócz dwóch osób. Ale jako, że nie gram, tak jak z resztą każdy na pvp, to ten, wiecie...
PS Doszukujesz się sensacji, jak na moje oko

Co ciekawsze, w ankiecie zaglosowaly jakieś nonpvp, rookstayery które mnie wgl nie znają xddd dobre
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-16, 00:37   #4
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

To jest jakiś słaby graczol. Boi sie bardzo, pamietam jak na 100 poziomie expił na dzikach (raindar) . Nie polecam oponenta
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-16, 17:30   #5
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Up to jest największy obsraniec z gangu.
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-16, 18:03   #6
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Wypraszam sobie, największym jestem ja :). Tak uważa mój team, tak jest :).
Pozdrowienia dla normalnych :).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-16, 19:20   #7
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Noobem samym w sobie nie jest największym na pewno. Jeśli jednak chodzi o jego stosunek wobec innych graczy, sposób wyrażania opinii i emocji, a szczególnie o kulturę osobistą i zachowanie, to pozostawiają one wiele do życzenia. Wystarczy spojrzeć tutaj https://forum.altaron.pl/search.php?searchid=540771, żeby przekonać się jak destruktywny i kierowany własną głupotą Karnemelka charakter obrały jego posty. Poza Morgianem, który tutaj wydaje się być dziesięć razy lepszy od owego Paprikosa, forum Altaronu dawno nie spotkało osoby tak tępej i chamskiej. Dziwi mnie, że ktoś taki nadal figuruje w grupie wybrańców, ale i to, że nie dostał bana na forum (sam zgłaszałem jego bezsensowne, nic nie wnoszące do dyskusji, obraźliwe posty tyle razy, że szkoda gadać).

Ostatnio edytowane przez mikeleplacido ; 09-03-16 o 19:32 Powód: literówka
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-16, 20:29   #8
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Robi się coraz ciekawiej ^^
Od czego tu zacząć hmm. Sporo osób głosowało za moim rzekomym 'noobostwem':

* tylu ziomeczków z non-pvp, którzy mnie w ogóle nawet nie znają (xD):
-Dather, który uwielbia twierdzić, że na profanach nie da się zrobić solo profitów!
-Plyteq, typek, który zapewne większość swych przeżyć związanych z grą opiera na podbijaniu Licoru i opanowywanie non-pvp, też ma nikłe pojęcie o mej osobie
-Mr Rov, tyle starczy

-Pasztet, tu się dziwię, sam raczej wyemigrowałeś z pvp na non-pvp, ale wyczuwam tu raczej lekkiego trolla
-Reinkarnator, czysty non-pvp, ja go nie znam, on mnie nie zna, cóż ...
-tomakeo, jak wyżej
-Flax, to nie jeden z tych Hertagończyków, którzy nie wytrzymali presji i poszli na non-pvp? Chyba tak...
-Mikeplacido, swoją drogą też mnie to dziwi, że dalej jestem jednym z tych legendarnych elitarnych wybrańców, zakładam, że raczej też mnie mało znasz :>

* tylu zagorzałych wielbicieli Licoru!:
-dzik2, to chyba ten jeden z tych co biegał za niskopoziomowymi graczami i krzyczał "Giń kurwo!" tak? A poza tym taki dobry Licoryjczyk, ach
-Psimgoth i Rahilux, ciekawe osobniki no nie powiem, goście, co mnie nie znają, spędzili swój żywot na Licorze/non-pvp mnie oceniają!
* i kochani moi z pvp:
-Trixis, tu już się wiele razy wypowiedziałem
-Graata, noo too zajechałeś chłopie :D poległ w Altaronach, poszedł podbijać Mortę, tam też pewnie pz nie odpala na 150 lvl-u
-sokoskiiii, jeśli mnie pamięć nie myli, gość potrafił być bardziej wulgarny w stosunku do innych niż ja! Ale co ja tam wiem...
-Noratl, chłop co poryczał się, bo nie dostał pancerza z bossa :|
-Aloor, raczej troll-choice, z czego go znamy :>

Co chciałem powiedzieć, oceniają mnie osoby, które nic o mnie nie wiedzą, albo co same mają małe powody do bycia nazywania takim 'noobem' (fuu, jakie to brzydkie określeniee).

Pozdrawiam Was wszystkich, czekam na więcej. Życzę Wam wszystkim miłego wieczoru i sukcesów życiowych moi drodzy (żeby nie było, że zawsze jestem taki chaamski, taki wulgaarny i w ogóle niedobry)!

Wasz arogancki Paaaprikos96
__________________

Ostatnio edytowane przez paaaprikos96 ; 09-03-16 o 20:41
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-16, 21:45   #9
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał paaaprikos96 Zobacz post
-Psimgoth i Rahilux, ciekawe osobniki no nie powiem, goście, co mnie nie znają, spędzili swój żywot na Licorze/non-pvp mnie oceniają!
Grałem na PVP na mainie, chary te już nie istnieją bo usunąłem ale są osoby które o nich wiedzą. Nie raz widziałem jak padałeś jak szmata a potem obrażałeś innych.
Być może twoje wnioski są tak samo durne jak twa istota ale to tylko moje "trafne przypuszczenie".

Ukryty tekst:

P.S
Jeśli o kimś nic nie wiesz to nie znaczy że on o Tobie nic nie wie :*

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 09-03-16 o 21:46 Powód: Literówki
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-16, 22:11   #10
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Nie raz widziałem jak padałeś jak szmata a potem obrażałeś innych.
Widać mylne info, imaginacja Tobie się troszkę za bardzo wkręca, jeśli coś mówiłem po jakiejś desce to na vc, nie na kanałach publicznych. Ilość dech na każdym z charów (Karnemelk/Maślak) dałoby się policzyć na palcach (nie liczę rookowania Karnemelka) :>
Widać też, że serwer pvp Cię przerósł, skoro zdecydowałeś się usunąć te postaci i przenieść się na Licor :/
Jakieś jeszcze nowe info, o którym nie wiem koleżko drogi? :>

Cytat:
paaaprikos96 (zapewne rocznik 1996)
Zapewne tak, chociaż fakt mało znany, owe konto należało drzewiej do innej osoby, jeszcze daaaaawno przed resetem, która notabene była chyba większym trollem niż obecnie jestem za takowego uważany

Cytat:
Napisał aleksy5885 Zobacz post
spalić karmemelka internetoffego cfffaniaka!!! Spalic licor!!!! Spalić sosnowiec!!!!! Spalic orcze bagna !!!! Spalic callyyy sfffiatt!!! Spalic cyferki artessona!!
Pozdrawiam alol :)
:DDDDDDDD
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin