Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-05-11, 07:36   #11
Tomek119
 
Avatar Tomek119
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 17
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Tomek119
Domyślnie

Popieram Brando.. śmierć na świecie pvp nie musi być poprzedzana ostrzeżeniem, groźbami, wyłudzeniami.. wystarczy mieć kaprysik i już można kogoś ubić ;D

Aha i dzięki za pozdrowienia zawarte w temacie ;)
Tomek119 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-11, 08:05   #12
maks889
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maks889
Domyślnie

Ale ty masz problemy po co grasz w tibie jak nie umiesz sobie poradzić z PK. Żałosny jesteś dla tego że założyłeś ten temat wypłakując swoje gorzkie żale bo cie zabili... Znajdź se kolegów o ile jest to możliwe i zabij ich będziecie kwita a nie odchodzisz z gry bo nie umiesz grać nam pvp. Ewentualnie jak już wyżej wspomnieli poczekaj na server no-pvp i tam graj jak masz problemy z ogarnięciem walki.
maks889 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-11, 08:13   #13
gex1995
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Lublin
Postów: 29
Domyślnie

Mnie random PK spotkało raz xD , a wiecie dlaczego , bo jestem neutralny dużo rozmawiam z graczami z Securum podając przykład lub z Planem B czy innymi klanami .
:)
gex1995 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-11, 12:26   #14
Graudenz
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał maks889 Zobacz post
Ale ty masz problemy po co grasz w tibie jak nie umiesz sobie poradzić z PK. Żałosny jesteś dla tego że założyłeś ten temat wypłakując swoje gorzkie żale bo cie zabili... Znajdź se kolegów o ile jest to możliwe i zabij ich będziecie kwita a nie odchodzisz z gry bo nie umiesz grać nam pvp. Ewentualnie jak już wyżej wspomnieli poczekaj na server no-pvp i tam graj jak masz problemy z ogarnięciem walki.
A co to za pvp jak 3 leje 1?.Takie cwaniaczki jak ty co wychwalają to całe pvp to tylko cwianiakuja na forum i w grupie. Sam pewnie nawet nei chodzisz na hunty bo zaraz by cię pojechali i wtedy byś pokazał jaki jesteś pro haha
Graudenz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-11, 01:08   #15
dudekwariat
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie Gorzkie żale.

3 vs 1... Gra to gra.. W 'Tibie' zapewne grasz na non-pvp.. zagraj na pvp, to zobaczysz 15 vs 1.. "Wtedy byś pokazał jaki jesteś pro... " Nie wiem do kogo to pisane, ale.. wątpie, by ktokolwiek się wyżalał na forum gry po tym jak ktoś go zabił o.O w związku z tym, Ty jesteś pro mega.. I nie wydajesz mi się na osobę która "pracuje"... Bo zarabiać to Ty nie dość, że nie udacznie to tylko w Altaronie potrafisz. Wiesz co by było gdyby każdy pisał, po tym jak ktoś go zabił? Otóż wtedy administracja musiałaby założyć oddzielne forum 'gorzkie żale' albo coś podobnego. W każdym bądź razie, nie płacz, tylko zapie*przaj na expa, ciśnij nockę, G>R>A>J, wbijesz kozak lv, może ktoś Cie polubi, i się odwdzięczysz/cie tym okrutnym MORDERCĄ. /// Pozdrawiam i daruje Wam _________________________________________ - tylko nie na raz ; )
dudekwariat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-11, 04:26   #16
Spoon
 
Avatar Spoon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

Nie mam tu zamiaru się żalić, ani nic z tych rzeczy. Staram się grać pokojowo i być miłym dla wszystkich. Zwrócę jednak uwagę na jedną sprawę.
http://imageshack.us/photo/my-images/714/76470952.jpg/
Drodzy Securumowiczowie, prowadząc taką politykę, jaką prezentuje Gippo, musicie ubijać KAŻDEGO, kto expi, bo przecież to potencjalny przyszły członek Planu B, Sranu C, Bandy Muminków czy jaką tam sobie wymyślicie gildię za wrogów nr 1.
Spoon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-11, 07:10   #17
robak107
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

I co chcesz tym osiągnąć? Make my day.
__________________
HEMP GRU - JEDNOŚĆ
JEDNOŚĆ, LOJALNOŚĆ, BRATERSTWO
robak107 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-11, 07:52   #18
Graudenz
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał dudekwariat Zobacz post
3 vs 1... Gra to gra.. W 'Tibie' zapewne grasz na non-pvp.. zagraj na pvp, to zobaczysz 15 vs 1.. "Wtedy byś pokazał jaki jesteś pro... " Nie wiem do kogo to pisane, ale.. wątpie, by ktokolwiek się wyżalał na forum gry po tym jak ktoś go zabił o.O w związku z tym, Ty jesteś pro mega.. I nie wydajesz mi się na osobę która "pracuje"... Bo zarabiać to Ty nie dość, że nie udacznie to tylko w Altaronie potrafisz. Wiesz co by było gdyby każdy pisał, po tym jak ktoś go zabił? Otóż wtedy administracja musiałaby założyć oddzielne forum 'gorzkie żale' albo coś podobnego. W każdym bądź razie, nie płacz, tylko zapie*przaj na expa, ciśnij nockę, G>R>A>J, wbijesz kozak lv, może ktoś Cie polubi, i się odwdzięczysz/cie tym okrutnym MORDERCĄ. /// Pozdrawiam i daruje Wam _________________________________________ - tylko nie na raz ; )
Chłopie czy chłopczyku sam nie wiem, -nic o mnie nie wiesz więc nie wypowiadaj się o mnie i o mojej pracy.Pamietaj w grach zasada jest jedna i obojetnie jak sie gra,czy jesteś dobrym graczem czy złym to życia prywatnego się nie czepia.Bo konsekwencje tego mogą być potem niemiłe jeśli trafisz na kogoś kto naprawe będzie chciał ci coś udowodnić i zażądać rekompesaty.
A co do twojego "zapie... na expa i ciśnij nocke".Człowieku - noc jest do spania a nie do grania, chyba że gra nocami jest dla ciebie jedyną możliwościa wybicia sie bo wtedy twoi wrogowie spią.Ale taka gra to właśnie pierwszy objaw bycia "Noliferem"
Pozdrawiam Grau

Ps.Doszły mnie słuchy że te mega kozaczki co tacy pro byli mieli przyjemność bycia po tej słabszej stronie.Ciekawe jakie teraz mają podejscie do gry.Od nowa?czy już brak chęci do gry?
Graudenz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-11, 09:00   #19
dudekwariat
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Graudenz, to nie była typowa wypowiedź na temat Twojego życia prywatnego, wyrwałeś te zdania z kontekstu. Napisałem tak, ponieważ osoba pracująca ( 18+ ) raczej nie jest skora do perfidnego wyżalania się na Forum gry, tylko dlatego, że padła przez osoby dominujące na serwerze. Ty zamiast napisać do tej gildi, dogadać się, to Ty robisz coś całkiem odwrotnego, chcecie serwer 'udoskonalać' według Waszych fantazji.. "[...] chyba że gra nocami jest dla ciebie jedyną możliwościa wybicia sie bo wtedy twoi wrogowie spią... "
Kurczę... No przecież to nie ja się wyżalam na forum, że padłem : / dziwny jesteś.. Ja ci zaproponowałem granie nocą, bo z tego co widzę co piszesz, wywnioskowałem, że to właśnie dla Ciebie jest jedyna możliwość expienia, ja osobiście wrogów nie mam, unikam jakichkolwiek potyczek Objaw bycia No-Liferem? Jeśli nie zczaiłeś dlaczego gram często w nocy, to znaczy, że kumaty to Ty nie jesteś i nie siedzisz w klimacie. Mniejsza o to. Poza tym, w nocy jest kozacko, ze względu na to, że ciężko jest kogoś dostrzec na miejscu swojego expienia. Aż przeczytałem sobie jeszcze raz Twój pierwszy post... Ty grasz w gry, dopóki nie przyjdzie po Ciebie 'Kostucha' ? I już dupa ? 'Exit' ? Kurcze, nie na tym ziomuniu gra polega... "W ogóle poziom wypowiedzi tych "zabijaków" był na poziomie 13 -latka " - No wiesz, gra to gra.. Wymagań wiekowych nie ma, więc nawet jeśli miał 13 lat, to najmniej Nas to powinno interesować. Kolejną rzeczą i ostatnią bo mam dość, jest to, że 2 dni temu napisałeś tego posta i wyraźnie tam jest napisane, że kończysz grę, a do tej pory jednak uczestniczysz w rozwoju gry. Myślę, że pisałeś to wszystko podczas tak zwanej reakcji na stres ( czyt. w szoku ) Tak więc jeśli ochłonąłeś, to " Go Go Go 100lvl " :)
dudekwariat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-11, 09:23   #20
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Zabijamy cię bo jesteś/byłeś we wrogiej gildii. To nie mój problem że "twoi" koledzy z gildii nie poinformowali cię o tym że mają z nami konflikt. Nie jesteś pierwszą osobą która nie wie za co została zabita i tak jak ty nie została poinformowana przez członków swojej gildii że mają wojnę. Jak widać wróg bierze do gildii wszystkich po kolei a żeby wyjaśnić jaką mają sytuacje to już nie za bardzo.

Oczywiście że przylecieliśmy i bez słowa cię zabiliśmy, myślisz że ja będę do ciebie pisał i pytał czy może szanowny pan jest z moim wrogiem czy nie? A może mam cie przestać bić tylko dlatego że wyszedłeś z gildii i teraz dać ci wbić większy poziom? Nie mogę ci uwierzyć na słowo że niby nie jesteś z nimi. Jakbym puszczał was wolno tylko dlatego że wyszliście z wrogiej gildii to byście zaraz powychodzili 20 levelami żeby się wyexpić i później nas prać. Ja nie będę robił dochodzenia kto z pośród członków wrogiej gildii ma nas zamiar bić a kto ma sobie tylko gildie lol.


BTW Biła tylko jedna osoba i to w dodatku rycerz. Atakując Al'Eremce który ma Red Sculla zrobiłeś yellow sculla a Al'Eremce zabił cię bez żadnej kary.
konradowalkero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin