Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: czy uważasz, że dzienne powinny zostać takie jakie są, czy wprowadzić inne - 1x/24h
tak, powinny zostać. Nie chcę innego systemu. 25 52.08%
tak, chcę inny system 1x dziennie. 23 47.92%
Głosujących: 48. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-04-14, 15:16   #1
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie dzienne.

https://forum.altaron.pl/showthread....4586#post94586
lol? co ja będę robił jak nie dzienne, dzienne mogą zostać mi one nie przeszkadzają, a na pewno nie jednego tu trzyma taka opcja co 4h misje.
zanim to wprowadzicie moglibyście się zapytać graczy, Tron(?) załozył podforum ankiety mogła by powstać tam takowa. dzienne co 4h? jak najbardziej za!
mijse dla nekro możecie wprowadzić 1x dziennie a nie.

PS. czytałem 1 post uiopka. oraz ostatnią stronę, Pasterz ma racje.
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-14, 15:19   #2
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

No cóż, jak widzisz ktoś tam sobie stwierdził, że na dziennych robi się straszne pg. Nie ważne, że przez ten czas co robi się dzienne, można wbić więcej expa normalnie expiąc.
Teraz będzie się do gry logowało raz dziennie, spalić staminę, zrobić dzienne, bo i co robić innego?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-14, 15:22   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Misje z definicji są - dzienne, czas ich "resetu" ustawiony został na 18h, będą dawały 3x więcej doświadczenia niż obecnie - nikt nie będzie stratny. Miały to być misje dla osób, które mają mało czasu na grę. Osoba, która od rana do nocy robi misje co 4h ma raczej sporo wolnego czasu.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-14, 15:25   #4
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Dzień w Altaronie to 4 godziny czasu realnego, stąd nazwa "dzienne". Tylko chciałem przypomnieć.
I z tego miejsca chciałbym zaproponować, żeby NPC również dostosowali się do czasu albo gry, albo realnego. Jest tak pomieszane, że jeden NPC operuje w czasie rzeczywisty, (realnym), a inny w czasie gry. W ten sposób u jednego "przyjdź za godzinę" oznaczać może 10 minut realnych, a u drugiego 60 minut realnych.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Osoba, która od rana do nocy robi misje co 4h ma raczej sporo wolnego czasu.
Aaaaa to o to chodzi! No tak, robić coś ze względu na garstkę osób, którzy mogą wykonywać misje dzienne 4-5 razy na dobę. Od razu mi się przypominają teksty typu:
"Irvizz robi tam 2kk/h solo, zmienić!"
"Irvizz zarabia tam 1kk i przy okazji expi jak szalony, zmienić!"
"Irvizz to i tamto, zmienić!"
(starzy wyjadacze wiedzą o co chodzi)


Doszły mnie słuchy, że Altaron ma być grą, w której poziom będzie się głównie zdobywało wykonując zadania. Problem w tym, że wszystkie obecne zadania można ukończyć spokojnie przed 100 poziomem i co dalej?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 30-04-14 o 15:37
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-14, 15:27   #5
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

mogłeś chociaż wytłumaczyć w swoim poście,temat podtrzymuję, ponieważ mi się ten system podoba co jest teraz, po co zmieniać coś co jest dobre? lub coś co większośći nieprzeszkadza. ;c

edit: mógłby ktoś sprostować drugą opcje w ankiecie? temat uiopa mówi sam za siebie 1x dzienna to jest 1x dzienna a Pan Altrel teraz wytłumaczył że..

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Misje z definicji są - dzienne, czas ich "resetu" ustawiony został na 18h, będą dawały 3x więcej doświadczenia niż obecnie - nikt nie będzie stratny. Miały to być misje dla osób, które mają mało czasu na grę. Osoba, która od rana do nocy robi misje co 4h ma raczej sporo wolnego czasu.
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-14, 15:31   #6
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Wy nie kminicie założenia jakie było jak te misje robili, yh. To są typowo zadanka dla ludzi, którzy nie mają czasu napieprzać potworów pół dnia bo pracują, chodzą do szkoły, robią inne ciekawe rzeczy. Wyszło na co? Że zrobią raz dziennie bo na więcej nie mają czasu, a pasą się na tych misjach osoby, które siedzą cały dzień. MISJE MINĘŁY SIĘ ZE SWOIM POWOŁANIEM stąd ta zmiana.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-14, 15:39   #7
9891404
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 285
Domyślnie

Up , i napisał to ten co wbił 100 lvl swoją postacią samymi zadaniami jak dla mnie to misje powinno sie robić raz co ( czyszczenie servera ) ma ten ktos wtedy cały dzień zeby wejsc na te 10min - szkoła , praca etc.
9891404 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-14, 15:43   #8
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Zawsze postulowałem za ograniczeniem tego do 1x na dzień, ileż można biegać? ;d Wielokrotnie pasują tylko karawany, które nie zostaną zmienione. :> Btw. ja 100 wbiłem karawanami, wtedy daily questów jeszcze nie było jak mi 100 wpadł.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-14, 15:45   #9
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

ale skoro już tak zostało no to w czym problem? moim zdaniem one nie są złe, ja je robię 2x dziennie, lub w weekendy więcej. Ale nie chodzi o to kto ile je robi i jak, chodzi o to - po co to zmieniać skoro większości to nie przeszkadza? a niech se je robią co 4h mi to wisi - kasy z tego dużej nie ma tylko % nam wskoczy.

karawany są nudne.
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-14, 15:50   #10
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Zastanawia mnie tylko jedno. Taki Gandalf (w przypadku magów) mógłby polecić nam udanie się do obozu drwali, a na niskim poziomie bardzo długo się tam idzie (trzeba jeszcze wliczyć czas powrotu do Gandalfa), a jak sam mówisz, Szanowny Mervakisie....
Cytat:
To są typowo zadanka dla ludzi, którzy nie mają czasu napieprzać potworów pół dnia bo pracują, chodzą do szkoły, robią inne ciekawe rzeczy
W takim przypadku można uznać, że...
Cytat:
MISJE MINĘŁY SIĘ ZE SWOIM POWOŁANIEM.
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin