Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-03-13, 19:11   #31
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał a1106169 Zobacz post
Slytnia, czy ty jesteś bezmózgowcem?

Ludzie po to założyli palków nekro, ponieważ expienie z kpiro ich nie satysfakcjonowało bo trzeba było stać w miejscu i hity nie były jako tako zadowolające, expienie z puginałów chociaż było już drogie miało te jebniecie, można było uciekać co podobało się graczom, i nikt raczej przed 100~ poziomem z puginałów nie wychodził nawet na zero :)

Mówisz puginały nie są do expienia? Ty myślisz co piszesz? Po co ludzie założyli palków nekro? Żeby bić sobie dalej moby z kpiro, stać se w miejscu i się mniej leczyć? Ja to nie wiem co musiał sobie pomyśleć taki Alan Endor, i wielu innych wyższych palków nekro. Jestem pewny, że większość palków nekro zniechęciła się do dalszej gry i jest to Wasza zasługa..

Mówisz, że na zmiane ceny poświęciłaś minutę? Czyli w ogóle tego nie przemyślałaś, nie pomyślałaś, że może warto zapytać graczy o zdanie, bo 40% aktywnych graczy to właśnie palkowie nekro, którzy uwierz mi nie są zadowoleni zmianą i są zniechęceni do dalszej gry :)

Przemyśl to jeszcze raz, bardzo Cie proszę :)
1. Skąd Ty bierzesz takie statystyki? 40% aktywnych graczy to palki nekro? Dafuq? A moje statystyki mówią, że 99,99% aktywnych graczy to ludzie. :O

2. I jakoś nie widzę wielu ludzi płaczących na to, poza Tobą. Mówię. Sam expię z łukiem nekro i ani razu nie słyszałem narzekania, że puginały drogie czy mało dmg robią.

3. Powiedz mi, jakim prawem wypowiadasz się za ludzi? Wiem, że to fajnie brzmi, takie "o, bo ludzie zakładali, bo ludzie to, bo ludzie tamto", ale nikt nie dał Ci prawa wypowiadać się w ich imieniu. Mów za siebie i skończ uogólniać, bo nikt Ciebie serio nie weźmie. Tyle.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 19:21   #32
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał a1106169 Zobacz post
Slytnia, czy ty jesteś bezmózgowcem?

Ludzie po to założyli palków nekro, ponieważ expienie z kpiro ich nie satysfakcjonowało bo trzeba było stać w miejscu i hity nie były jako tako zadowolające, expienie z puginałów chociaż było już drogie miało te jebniecie, można było uciekać co podobało się graczom, i nikt raczej przed 100~ poziomem z puginałów nie wychodził nawet na zero :)

Mówisz puginały nie są do expienia? Ty myślisz co piszesz? Po co ludzie założyli palków nekro? Żeby bić sobie dalej moby z kpiro, stać se w miejscu i się mniej leczyć? Ja to nie wiem co musiał sobie pomyśleć taki Alan Endor, i wielu innych wyższych palków nekro. Jestem pewny, że większość palków nekro zniechęciła się do dalszej gry i jest to Wasza zasługa..

Mówisz, że na zmiane ceny poświęciłaś minutę? Czyli w ogóle tego nie przemyślałaś, nie pomyślałaś, że może warto zapytać graczy o zdanie, bo 40% aktywnych graczy to właśnie palkowie nekro, którzy uwierz mi nie są zadowoleni zmianą i są zniechęceni do dalszej gry :)

Przemyśl to jeszcze raz, bardzo Cie proszę :)
Nie wiem skąd żeś się urwał.
Jeśli chcesz napierdalać po pierdyliard z broni miotanej, przy czym robić profit x3 to poszukaj jakiegoś orsh ots x9999999, gdzie amunicja się nie kończy, runki też nie itd. Tam pewnie takie hity wchodzą.
Ja zawsze porównywałem i porównywał będę puginały do sd. Expienie z nimi ma być stratne ale efektywne.
Znam osobiście kilku zwiadów nekro z poziomem 100+ i jeszcze żaden nie narzekał na puginały. Dlaczego ? Pewnie dlatego, że używają ich tylko i wyłącznie gdy: expią na silniejszych mobach, budżet pozwala zaszaleć.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 19:26   #33
a1106169
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 22
Domyślnie

W takim razie nie wypowiadam się już na ten temat, Slythia i tak zdania nie zmieni.

A ty Tomakeo w każdym temacie musisz napisać? Wydaje Ci się, że jesteś wtedy fajny? Slythia i Kael już odpowiedzieli na mój post, naprawdę nikt nie prosił Ciebie o powtórzenie ich słów.

A po ostatnie, co do zbierania sztyletów z abitańców, ile w godzine można ich uzbierać 50, 100 spada ich strasznie mało? To jest nic. W dodatku nie można ich stackować i są ciężkie, więc już widzę jak masa ludzi zbiera je na zamówienie bądź sam je zbieram ;s
a1106169 jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 19:28   #34
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Cytat:
Slythia, czy Ty jesteś bezmózgowcem?
-Wiem, ze doradcy za to nie dostane, ale Zachowujesz sie jak kompletna ciota. Bardzo lubie Slythie, pracuje dla Cb, a Ty, bezpodstawnie, powiedzmy wprost nazywasz ja Idiotką, czyli osobą nieumiejącą samodzielnie załatwić spraw fiziologicznych

Sory za bledy,
Pozdrawiam
Smile1 jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 19:28   #35
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał a1106169 Zobacz post
W takim razie nie wypowiadam się już na ten temat, Slythia i tak zdania nie zmieni.

A ty Tomakeo w każdym temacie musisz napisać? Wydaje Ci się, że jesteś wtedy fajny? Slythia i Kael już odpowiedzieli na mój post, naprawdę nikt nie prosił Ciebie o powtórzenie ich słów.

A po ostatnie, co do zbierania sztyletów z abitańców, ile w godzine można ich uzbierać 50, 100 spada ich strasznie mało? To jest nic. W dodatku nie można ich stackować i są ciężkie, więc już widzę jak masa ludzi zbiera mi je na zamówienie bądź sam je zbieram ;s
Eletrix ma takie samo prawo do wypowiadania się*w tym temacie jak ty. Może nawet większe, bo jego doświadczenie jest chyba co nieco lepsze od Twojego.

Nikt nie zakazuje Ci robienia lootbaga czy wyprawy na widzów, z których leci ich więcej. Trzeba tylko chcieć! a nie wiecznie marudzić.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 19:31   #36
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Nosz cholera jasna. Człowieku. Masz kasę to sobie używaj puginałów nawet na wilkach. Ale to jest broń przeznaczona na bicie czegoś mocnego ew. żeby mieć duże k/h. Nie masz kasy = lecisz na głupim kpiro które ma podobno dmg tylko musisz stać i nie musisz dbać o niewidkę. Masz kasę = latasz po górskich czy gdzie tam chcesz z puginałami i niewidką. Nawet nie sądzę żebyś tam uciekał przed nimi bo się wpieprzysz w 5 kolejnych.

Ja osobiście wolałbym nawet zwiada duchownego z racji że i tak expię z odes kpiro, a leczenie bardziej by mi się przydało. Ale wybrałem zwiada nekro bo ma zajebisty strój. Tyle w tym temacie.
neccoz jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 20:09   #37
Didrika
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 121
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Didrika
Domyślnie

Tworzycie tematy o utrudnieniu gry, tworzeniu serwera hardcore rpg, a jak przychodzi jakieś utrudnienie to nagle płacz... Ludzie zdecydujcie się.
Didrika jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 21:11   #38
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Poza tym, skoroś taki biedny i nie stać*cię*na puginały (nie wiem jak to możliwe, ale cóż) to rusz szanowne cztery litery i sobie je pozbieraj. Żaden problem, jeszcze zarobisz.
Nie jest zwiadem alchem więc nie ma kasy, tak samo jak ja. Teraz w dodatku już ani nie mam kasy, ani fajnego spella w miare w cenie.

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Ah, skoro jesteście tacy odważni - proszę*podpisać się. Postacią. Tylko niech ma wyższy poziom niż*30.
Wujek Wons. Jestem niezadowolony z cen. 55miedzi było w sam raz, lub lekko za mało. moim zdaniem idealną ceną było by 65.

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Ale ale... przecież tak samo, jak możesz użyć*miksturki celności przy kpiro, także możesz powiększyć swoje obrażenia przy skrytobójcy. Dlatego przy wszelkich testach wpływ miksturek pomijamy, gdyż identycznie działa na obie strony równania.
Saim chyba uderza zależnie od mlvla tak? nawet jak nie to o tyle wiecej że nawet tego nie zauważyłem. a tak serio to myślisz ze ktoś zbiera mikstury ma mlvl? Prawie nikt nie expi na niczym z czego to leci a napewno nie w takim stopniu żeby starczało na exp z puginałami... Za to celności lecą ciągle z górskich
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 21:30   #39
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Co do zbierania sztyletów to powiem tyle. 200lvl nie ma co robić i pójdzie zbierać sztylety na widze tak nazbieram ich przez 1h może z 400 które wykorzystam na wrl w ciągu 20min i jaki w tym sens

Mój pomysł co do zmiany saim unar jest następujący
zmniejszyć hity max do 15% i zmniejszyć cenę puginałów do 6k
8741531 jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 22:05   #40
naabster28
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 2
Domyślnie

Ciesze się ,że temat wzbudza takie zainteresowanie przynajmniej ukazuje on problem.Naprawde nie rozumiem administracji jestescie jak niezdecydowane dzieci albo nawet gorzej.Skoro tyle czasu poświecacie serwerowi testowemu, buga w grze, reklamie, rozbudowywaniu mapy i fabuly to czemu od baaaaaaaaardzo dawno nie ma tu ****** balansu profesji?Czy to jest zadanie tak trudne do zrealizowania, ze wymaga to jakis niesamowicie skomplikowanych przygotowan a kiedy juz sie je wprowadzi w zycie to okazuja sie hmm strzalem kula w plot mowiac delikatnie?Problem nie dotyczy tylko tego ze przez kilka miesiecy zwiad nekro byl chodzacym polaczeniem maga z knightem przy zrobieniu z duchownego slabeuszu, ale spokojna glowa nasza administracja rozwiazala problem ktory sama stworzyla, zrobiła to samo tylko ze teraz duchowny jest koksem.Pytam sie gdzie tu BALANS subprofesji.
Nie wspominając o sensie istnienia wojownika.Właściwie mozna by go usunąć bo jest gownem od wielu miesiecy , ale drodzy altaronczycy droga Slythia zapewne juz wpadła na kolejny genialny pomysl .Od kolejnego updatu wojownik bedzie mial obrazenia takie jak mag ale tylko przez 3 miesiece do kolejnej wielkiej zmiany zebyscie mogli wbic maksymalnie 100+ lvl a potem przestali grac i zbrobili kolejna nowa postac pod panujacy trend.Rownie dobrze mozemy robic zaklady jaka profesje spierdola, a ktora wyniosą na piedestał .To tyle odemnie

Ostatnio edytowane przez naabster28 ; 06-03-13 o 23:05
naabster28 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin