Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-11, 14:58   #1
kaper1034
 
Avatar kaper1034
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Exclamation Filmiki Z exp-a lub pvp

Witam chciałbym zachecić wszystkich graczy do wrzucania filmików z altarona, jak widziałem na youtube.com jest zaledwie kilka, myśle że gdyby MG zobaczył wasz wysiłek i fajne filmiki mogłby niektóre wykorzystać do promowania Altaronu
widziałem 1 na youtube ale jest stary z początku gry a wszystko się zmienia.

Proszę o opinie na temat filmików i wypowiedz MG co do nagród o ile będzie to możliwe.;)
kaper1034 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-11, 18:38   #2
maluh1111
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 3
Domyślnie

zgadzam się z tobą też zachęcam do nagrywania filmików o Altaron będzie to sprowadzało więcej graczy do grania ja bym chętnie nagrał filmik tylko że mój komputer nie ma warunków do nagrywania Pozdrawiam wszystkich
maluh1111 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-12, 18:31   #3
Gientus
 
Avatar Gientus
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Poznań
Postów: 27
Domyślnie

Ja bym nagrał jakieś filmiki, ale nie mam programu i nie wiem jaki byłby dobry do tego. Chodzi mi o naprawdę dobry program, żeby grafika była dobra przy oglądaniu a nie same pixele na małym obrazie bez powiększania...
Gientus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-12, 18:38   #4
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Polecam Sony Vegas.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-12, 21:02   #5
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Po pierwsze trzeba dobrze nagrać. Sam używam HyperCam 2 z kodekami ffshodow. Trochę zabawy z dekoderem i będzie ładnie nagrywał.
Dwa to montaż. Dla początkujących polecam Windows Movie Maker - program znajdujący się na każdym Windowsie.
Dla bardziej zaawansowanych - Camtasia Studio. To już program płatny, umożliwiający jednak całkiem dobry montaż. Firma ta oferuje również dobry program do nagrywania.
Dla zaawansowanych - Sony Vegas (polecam 7 wersje) wraz z Adobe After Effects. Te 2 kombajny razem dają nam nieograniczone możliwości i wszystko zależy od naszych umiejętności. Oba niestety dość drogie.

A to mój kanał na YT. Jeśli chodzi o montaż nie ma się czym chwalić, bo wszystko robiłem na odwal i na szybko pod presją kompanów z klanu, którzy jak najszybciej chcieli zobaczyć swoją waleczność. Niemniej jednak po włączeniu opcji HD mamy jakoś HD ;). A montowałem tu Camtasia.
Kolejne filmy jednak (jak takowe będą) montować będę już SV być może również z pomocą AAE więc...

A i nie narzekałbym tak na ilosć filmów o Altaronie na YT bo jest ich (wg tej listy Colensa) 40.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 30-05-12 o 23:12
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-12, 21:17   #6
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Jak ktoś naprawdę lubi się bawić w obróbkę (także dźwięku), to polecam postawić sobie Ubuntu Studio obok tego, z czego korzysta. (windowsa, czy czego tam) System, poza tym, że posiada w zestawie parę fajnych narzędzi, to jest dosyć wydajny przy takiej pracy.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin