Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-01-16, 10:54   #1
damian1591
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 20
Domyślnie Zachowanie na non-pvp

Chcesz się sprawdzić na pvp ? Bardzo chętnie. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że sam Wasz Boss stwierdził, że ma gildie nieogarów, a do ludzi co ogarniają niestety się nie zaliczasz, a jest ich aż 3 w sumie to już 2 w Waszych bananach. może zaprzeczysz teraz ? Jak mnie przepraszałeś i sam mówiłeś, że to idioci, że same nooby itd ?


@Up zgadzam się i w tym właśnie rzecz, bo przecież co nas obchodzi serwer pvp ? Nie jest to żadnym wytłumaczeniem "Bo na pvp...", a co z npvp w takim razie ? Popieram opcje włączania skulla przy tym czarze.

I Proszę o usunięcie głupich komentarzy użytkownika kieltas, ponieważ sieje chałe i zaśmieca temat. Z góry dziękuje :)

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 10-01-16 o 21:23 Powód: po cenzurze
damian1591 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-16, 11:23   #2
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

hahahaha :D :D :D :D beka to forum
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-16, 12:11   #3
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

O kur, dobra śmiechawa z rana.
Fajnie interpretujesz moje swoja, szkoda, że źle je rozumiesz.
Po pierwsze, przeproszenia dotyczyły się Twojej kradzieży 40t za pacca więc nie myl sytuacji. Idiotą nazywałem gracza, który nigdy nie był w mojej gildii oraz graczy, których już nie ma u nas.
Po drugie, określenie "ale nieogary" źle zinterpretowałeś, jak zawsze po swojemu i na swoją korzyść. Dotyczyło się to mwalli na mostku nad respem szeloby. Rozchodziło mi się o to, że nie zrobili tego co im powiedziałem na ts.
Po trzecie, sytuacja na bossie - uhowanie bossa, super skill pvp.
Po czwarte, codzienne lurowanie (ropowanie na afk) mobów w Twoim wykonaniu. Mi by było szkoda czasu.
Dalej nie będę pisał bo szkoda mi czasu.

Co do tematu, tak jak napisali gracze pvp, jest to debuff. Faktem jest to, że można to wykorzystać na npvp. Skoro Ty lurujesz innym moby, możesz je spokojnie stać na klacie, potem mwallować "przeciwnika" na npvp to dlaczego taki mag nekro nie może się bronić i rzucić Ci aurę?
Ktoś chce ode mnie aurę, jestem w innym pt i muszę czekać abym mógł wyjść z pt, dojść do innego i rzucić aurę zamiast zrobić to w 0,5sec? Nie, dzięki.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-16, 14:50   #4
damian1591
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 20
Domyślnie

Jak ktoś chce ode mnie caina to muszę czekać, aż wyjdę z pt i dojdę do drugiego zamiast zrobić to w 0,5sec. I przestań teraz się wybielać, że nie mówiłeś, że większość cba to nieogary, że Całka ledwo amulety nadąża zmieniać, od tego też umywasz ręce?
Powiedzmy sobie szczerze... za bossa byś jaja pumeksem ogolił i tyle.
Co Ty GADASZ to dotyczyło 40t jak nie tylko za to przepraszałeś.

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 10-01-16 o 21:24 Powód: po cenzurze
damian1591 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-16, 15:30   #5
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Widze to non to ładna patola a z pvp się śmieli :-D
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-16, 15:34   #6
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

@up

Właśnie nie patola, pojedyńcze przypadki kliniczne
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-16, 16:17   #7
Reinkarnator
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 77
Domyślnie

Widzę, że wyzywanie rodem z podstawówki dalej masz w bani, więc nie ma sensu nawet z tobą dyskutować. Tak jak w tej anegdocie o grze w szachy z gołębiem: nie ważne jak dobre ruchy zrobię, gołąb rozrzuci pionki, nasra na środku i będzie się cieszył z wygranej.

Co do aury jak dla mnie wszystko w niej jest w porządku, nic nie trzeba zmieniać, poza tym łatwo ją zrzucić
Reinkarnator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-16, 16:57   #8
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Cytat:
Napisał damian1591 Zobacz post
I przestań teraz się wybielać, że nie mówiłeś, że większość cba to nieogary, że Całka ledwo amulety nadąża zmieniać, od tego też umywasz ręce?
Nie dość, że trzeba Ci poty kupować (bo klepiesz biede na npvp) to jeszcze okulary, no no. Mówisz o wyklętej? Śmieliśmy się w głos z tego co robicie. Jakieś mierne blokowanie wyjścia z bossa + uhowanie (spokojnie przebijaliśmy się przez heala). Szczerze to chciałem Wam dać tego bossa ale nawet nie daliście Całce i Tytanowemu wyjść więc Do tego jakieś szczeniackie pisanie typu "hau hua/do nogi/zwolnili się ze smyczy".
Lewdo co nadążał zmieniać amulety? Byłeś u niego w domu i mu na ręce patrzyłeś?
Co do pisania 'nieogary', już się wyraziłem. Przeczytaj uważnie jeszcze raz a jak nie zrozumiesz to polecam wrócić do podstawówki bo tam człowiek uczy się czytania ze zrozumieniem. Raz usłyszałeś to słowo i będziesz je stosował w każdej możliwej sytuacji, pokazuje to tylko jaki jesteś bezsilny i żałosny.

Cytat:
Napisał damian1591 Zobacz post
Powiedzmy sobie szczerze... za bossa byś jaja pumeksem ogolił i tyle.
Bardziej pasuje mi to do Twojego zachowania Mnie bossy czy itemy nie interesują. Gdyby mnie to interesowało już dawno bym miał 2 sety 3w. Ty zacząłeś przeszkadzać nam więc teraz licz na powolny rewanżyk.

Cytat:
Napisał damian1591 Zobacz post
Co Ty pierdolisz, że to dotyczyło 40t jak nie tylko za to przepraszałeś.
Tylko i wyłącznie 40t, za co przeprosiłem - jako lider. Dokładnie tyczyło się pomówienia i oskarżenia, nic więcej.... Czuję, że zaraz wymyślisz jakąś sytuacje, gdzie Cię na kolanach przepraszałem. Ogarnij.
Piszesz w taki pyszny sposób, że aż mi się Ciebie szkoda robi.

Tak jak widać, patologia na npvp gorsza niż na pvp. Tylko i wyłącznie przez 1 osobę, którą jest autor tego tematu... ehh, aż szkoda mi pisać dalej.
Ode mnie tyle

Co do tematu, nie wiem czy administracja zamierza coś z tym zrobić ale moim zdaniem temat jest wyczerpany. Lepiej to zamknąć bo autor zacznie wszystkich obrażać, a nie tylko Tytanowego Janusza.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-16, 17:33   #9
damian1591
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 20
Domyślnie

A za demon arma nie przepraszałeś niby ?:>
Co do czytania ze zrozumieniem to jednak Ty pierw 3 razy prześledź tekst, bo piszesz głupoty typu "Byłeś u niego w domu i mu na ręce patrzyłeś?" :)
damian1591 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-16, 18:09   #10
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

wojna na non-pvp, beka roku.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin