Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-02-13, 20:53  
Przecieki z testowego serwera II
Tron Tron jest nieaktywny 20-02-13, 20:53

Po ostatnim przecieku, przyszedł czas na podzielenie się następnym zdjęciem pokazującym nowe zmiany w grze.


Już niedługo dowiecie się więcej, a tymczasem, co byście chcieli zobaczyć najbardziej w nowej aktualizacji?

Ostatnio edytowane przez Tron ; 12-04-14 o 23:05.

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 16418
Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-02-13, 20:02   #21
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

@catthon

kpisz sobie
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-02-13, 20:44   #22
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Exp mógłby być słaby, ale żeby dało się na tym zarobić. Od up-date'u (i przy okazji) uwalone zostały już kościane smoki, monstra, mistrzowie magii, górskie trolle i bóg wie co jeszcze. Ciężko zarobić sensowną kasę.

Oficerowie, Elfy/Ink - najlepsze miejsca dla zarabiania. Ja tam witam na elfach średnio raz w miesiącu, robię profit na 400k i starcza.
Kościane smoki - exp dobry, to czemu ma być profit ?
Górskie trolle - tak jak wyżej
Monstra/Mistrzowie magii - nie wiem i nie znam się, ale w obozach też exp dobry.

Nie może być miejsca, gdzie robi się 700k/h expa a przy tym profituje, bo gdzie w tym wszystkim sens ?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-02-13, 21:49   #23
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afganiec Zobacz post
@catthon

kpisz sobie
Tekst na poziomie. Naucz się od Eletrixa jak prowadzić rozmowę, a nie tylko rzucać zaczepki, bo nawet niekonstruktywną krytyką nazwać tego nie można.


:Tomakeo

Do osłabionego loota dodałbym hydry i trolle, choć tu nie mam pewności, to tylko sygnały od znajomych

Doskonale rozumiem, że te miejsca powinny mieć słabszy loot. Z twoich własnych słów wynika jednak, że zwiadowca, nie ważne czy na poziomie 40 czy 120, powinien biegać po oficerach.

Moim zdaniem nie powinien, bo to żałosne. Na 120 poziomie powinien mieć możliwość walki z potworami, które stanową wyzwanie (nawet dla walczących w grupie), ale ich loot jest odwrotnie proporcjonalny do ilości expa, którą dają. Problem w tym, że admini zabrali loota z większości potworów, nie dodając nic nowego i korzystnego ;). Mam nadzieję, że ten up-date to zmieni.

PS: Nie wiem czy ogarnąłem tę proporcjonalność, niech mnie ktoś poprawi ;)
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 07:51   #24
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Do osłabionego loota dodałbym hydry i trolle, choć tu nie mam pewności, to tylko sygnały od znajomych
Pudło. Hydr w ogóle nie ruszałam, trolle tak, lecz dawno... i nadal są*mocno opłacalne. Nie rozumiem także jakim cudem narzekasz na brak funduszy, skoro wielu graczy na 150+ może pochwalić się*naprawdę imponującym majątkiem. Na ich podstawie stwierdzam, że da się zarobić, trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 09:36   #25
dzikikasztan
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 4
Domyślnie

Moim zdaniem powinniście zrobić coś dla innych klas a nie tylko dla zwiadowców... Z tego co zauważyłem, to najłatwiej i najprzyjemniej się nim gra, ma sporo możliwości w pvp i w expie...
A taki wojownik?Z dwuręcznym sprzętem to jeszcze można jakoś grać, ale też cieńko mu to idzie.
A najwieksza różnica jest między duchownym magiem a nekromantą....
Przeprowadzajac taką 'małą ankietę' chyba 2 graczy opowiedziało się za duchownymi, oczywiscie mialy juz swoje lvle... Dlaczego?
Powinniscie zrobic cos dla duchownego, przede wszystkim usunąć hape tawisa nekromancie, skoro ma wyssanie życia... Bez sensu to jest, że dla przykładu duchowny rycerz dostaje hape tawisa, tak samo jak łucznik a nekromanta to już ma... Zmodyfikujcie wyssanie zycia i usuncie nekromantom hape tawisa...
A co do duchownego, skoro nie może wyciągać dmg w pvp, niech będzie miał wiekszy surwiwal...
Dodajcie mu możliwosc czaru który regeneruje hp przez x czas, tak zwane heal over time... oczywiscie w miare rozsądku :) Do tego dodałbym jeszcze coś w stylu 'osłony'
jakas tarcza która absorbuje nie wiem, 30 % obrażeń, zabiera dość duzo many i trwa tyle co tarcza zywiolow u rycerza...
Mi zależy na wiekszym balansie, robcie cos dla innych profesji bo na razie z tego co widze oplca sie tutaj grać tylko zwiadem lub magien nekro...
Pozdrawiam :)
dzikikasztan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 11:14   #26
BuBeL
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 1
Domyślnie

Fajnie by było gdyby doszly jakies bronie jednnoreczne dla lucznika
BuBeL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 11:34   #27
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Pudło. Hydr w ogóle nie ruszałam, trolle tak, lecz dawno... i nadal są*mocno opłacalne. Nie rozumiem także jakim cudem narzekasz na brak funduszy, skoro wielu graczy na 150+ może pochwalić się*naprawdę imponującym majątkiem. Na ich podstawie stwierdzam, że da się zarobić, trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak.
Rzecz w tym, że wymieniłem 10 różnych potworów, a przy tych dwóch zastrzegłem, że mogę się mylić.

Może to oszczędności Slythia?
Może są alchemikami?
Nie chciałem tu marudzić i rozprawiać na temat tego, jak jest źle. Jakbym chciał, to stworzyłbym oddzielny temat. Faktem jest jednak, że zmniejszyliście loota z masy potworów, zwiększając tylko ten z obserwatorów.
Stąd moja nadzieja, że coś z tym zrobicie po up-date.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 12:00   #28
dzikikasztan
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał BuBeL Zobacz post
Fajnie by było gdyby doszly jakies bronie jednnoreczne dla lucznika

Nie pomylił Ci sie czasem wojownik z łucznikiem?
dzikikasztan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 13:31   #29
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@dzikikasztan
Nie produkuj się tak, nekromanci będą zawsze faworyzowani. Za dużo ich jest i nie można im się narażać, tak samo to się tyczy zwiadowców.
Tyrond jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 14:39   #30
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Wolny wybór sub-profesji. Było trafniej dobierać.
Podejrzewam, że w owym czasie duchowny był lepszą opcją, dlatego teraz narzekasz na postęp.

Duchowny nigdy ma nie dorównać w mocy nekromancie inaczej by nie było sensu egzystencji tej sub'y.
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin