Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-08-14, 22:06   #1
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie Elementalista woj

Dlaczego haper rago nie zadaje dmg od żywiołów?
Nekro ma graatę
Duch też ma swoje ue
Ele nie ma nic atakującego, jedynie haper rago które zadaje dmg od fizyka.
Czy nie powinno to być dmg od żywiołów?
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 26-08-14, 22:22   #2
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Celowo usunięto rago żywiołowe. Elementalista ma być defensywny. Mi akurat pasuje zadawanie obrażeń fizycznych z tego czaru, tak samo z hoxe alp. Nie widzę potrzeby tego zmieniać. Rycerz jest jedyną w pełni zbalansowaną profesją. Nie psuj tego co dobre.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 26-08-14, 22:43   #3
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Dokładnie, już napsułeś Adripfpfpfp swoje u woja....
W 100% zgodze się z tym, co napisał Mcree.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 26-08-14, 23:15   #4
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Celowo usunięto rago żywiołowe. Elementalista ma być defensywny. Mi akurat pasuje zadawanie obrażeń fizycznych z tego czaru, tak samo z hoxe alp. Nie widzę potrzeby tego zmieniać. Rycerz jest jedyną w pełni zbalansowaną profesją. Nie psuj tego co dobre.
Czemu hordan na priv pisałeś mi, że szkoda właśnie, że haper rago nie zadaje dmg od żywiołów?
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 26-08-14, 23:21   #5
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Być może ta gra nie jest dla Ciebie bo nie ma dnia byś nie narzekał na cokolwiek. Nie ma drugiej takiej osoby. I Zgadzam się z Mcree wojownik jest jedyną postacią ,która jest w miarę zbalansowana. I odradzam gre zwiadowcą ,którego zrobiłeś. Gra się nim dużo trudniej niż wojownikiem więc to na pewno nie dla Ciebie.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 26-08-14, 23:26   #6
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał brave12013 Zobacz post
Być może ta gra nie jest dla Ciebie bo nie ma dnia byś nie narzekał na cokolwiek. Nie ma drugiej takiej osoby. I Zgadzam się z Mcree wojownik jest jedyną postacią ,która jest w miarę zbalansowana. I odradzam gre zwiadowcą ,którego zrobiłeś. Gra się nim dużo trudniej niż wojownikiem więc to na pewno nie dla Ciebie.
Człowieku ogarnij się, bo ostatnio to chyba miecha temu coś pisałem, jak na razie to ty narzekasz nie ja, ja dałem prostą propozycję, i trzymaj się tematu jak już tak bardzo chcesz tu zabełkować cokolwiek. A propo zwiada to nie rób kpiny bo akurat nekro alchem zwiad jest bardzo dobry.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 26-08-14, 23:56   #7
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Z tym, że wojownik jest zbalansowany się zgodzić nie mogę, 50 poziomy blokujące po 2 górskie, czy większe, które biorą 8 na klatę to przesada, nie mówiąc, że 2h też się tak bawi, wiec redukcja jest CIUT za wysoka (jakby było 6 to bym przebolał, ale 8?) haper rago (miecz zegiona) to silne uderzenie w ziemię które powoduje trzęsienie ziemi, więc dodanie mu obrażeń żywiołowych nie pasuje, ofc. wg mnie.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 27-08-14, 00:20   #8
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Nie Mcree
Rycek 1h jest przesadzony, już 25lvlem z trollową tarczą i marnym skillem mogłem brać na klate 2 smoki lecząc się samym tawisem i zabijać je dosyć szybko, aktualnie rycek 1h jest najbardziej wykokszony i nie chodzi o to, żeby reszta profesji też taka była, tylko o to aby osłabić go wystarczająco mocno aby był na równi zresztą, bo wkońcu altaron ma być trudny ;)

@Edit
Dodam, że po ściągnięciu tarczy nie byłem w stanie wystać 1 smoka :D
cewix jest nieaktywny  
Stare 27-08-14, 06:34   #9
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Czemu hordan na priv pisałeś mi, że szkoda właśnie, że haper rago nie zadaje dmg od żywiołów?
No chyba nie rozmawiałeś ze mną, poszperaj na forum jak ktoś podajże z WR płakał o Hoxe Alp to się tam wypowiedziałem, że obrażenia typu fizyk są ok.

Cytat:
Nie Mcree
Rycek 1h jest przesadzony, już 25lvlem z trollową tarczą i marnym skillem mogłem brać na klate 2 smoki lecząc się samym tawisem i zabijać je dosyć szybko, aktualnie rycek 1h jest najbardziej wykokszony i nie chodzi o to, żeby reszta profesji też taka była, tylko o to aby osłabić go wystarczająco mocno aby był na równi zresztą, bo wkońcu altaron ma być trudny ;)
Co ty masz przesadzone w rycku 1h?
A jakby ten typ miał 190 skila shielda i blokowałby nie wiem 2 czerwone smoki? Nie rozumiecie tego, że o to chodzi- poziom nie ma najmniejszego znaczenia przy zadawaniu/redukowaniu obrażeń a wypracowane skile i ekwipunek. Bardzo się z tego cieszę, najwyraźniej jako jeden z nielicznych.

To, że tarcza broni do max 2 mobów jest wystarczającym argumentem, aby wybrać rycerza 2h, zadawane obrażenia są przynajmniej 30% większe przy tym samym skilu niż u 1h. Więc tutaj kwestia ekwipunku, że się stoi 8 górskich. A to, że ktoś ma przez to ból dupy to już inna sprawa. Tak jak się zrobiła gównoburza jak Dude~ wrzucił ile robi na godzinę rycem 2h nagle wszyscy przestali wrzucać swoje rekordy bo bali się osłabienia/zjebania ryca. Przypadek?

#Edit
Jeszcze dodam, że 1 wnękowy Święty set można kupić za 300k. Resztę możecie dopowiedzieć sobie sami. (Oczywiście można by dodać ciekawszą ofertę skupowania u duchownych Świętych Itemów- ale cena 8t za Święte Buty za wykonanie klasztoru jest PARADOKSEM tam się komuś jedno zero omskło)
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 27-08-14 o 08:51
Mcree jest nieaktywny  
Stare 27-08-14, 06:57   #10
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Woj stojący 8 górskich? Duchowny na fulldefie z zajbistymi skillami może i ta.... Ja góra 5 wystoje.. Mam na myśli ciągle full def. Problem jest na rekinołakach gdy najlepsza tarcza i skile nie gwarantuja mi obrony, tyrają mnie po 300, gdzie nie mogę się wyleczyć. O to chodzi, by skile miały znaczenie. A skoro mówicie że 20 lvl coś bloka, to spójrzcie na magów nekro siekających z sd po 1000 na tym lvlu. Lvl nie ma znaczenia! skile maja znaczenie.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin