Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-05-14, 18:37   #1
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie Zręczność

CHcialbym poruszyc temat zrecznosc bo wedlug mnie jest tutaj cos nie halo. Zaczne moze od nakreslenia sytuacji. Przed updatem, na dlugo przed tym zanim on wszedl jako iz mialem do dyspozycji bardzo duza ilosc PN, a nie bylo nic wiadome o tym, ze kiedys moga sie one przydac, zaraz po tym jak doskilowalem 60 zrecznosc recznie (a nie bylo to latwie, jesli sie nie wykorzystywalo zadnych bugów) dodalem wiecej pkt zrecznosci PNami do 105 skilla, stracilem na to mnostwo PNow. Teraz gdy wszedl update okazalo sie, ze mam tylko 153 zrecznosci + wbicie jej do 130 poczawszy od 0 w tym momencie to zaden problem. Wiec wychodzi na to, iz jestem wysoce poszkodowany i rozdanie PNow w zrecznosc przed update nie jest w zaden sposob ekwiwalentne z obecnym stanem rzeczy. Pomijajac fakt, ze usuneliscie saim unara, a z yase unar nie mozna zadac ciosu krytycznego jest mi ona praktycznie nie potrzebna.

Wedlug mnie ci co wydali mase PNow na zrecznosc przed updatem powinni miec jej wiecej. Ze 105 na 153 skill, biorac pod uwage ze do 130 mozna wbic w tym momencie praktycznie w 1 dzien, to az mozna by rzecz pozal sie Boze....Przez ten fakt, mialem duzo mniejsza ilosc PN do wykorzystania, przez co reszta moich skilli jest zdecydowanie nizsza od osob ktore nie rozdawaly PNow w zrecznosc przed updatem.



co sadzi o tym administracja ?



Dziekuje i pozdrawiam.
Wicher jest nieaktywny  
Stare 31-05-14, 18:44   #2
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Dlatego powinna być możliwość zresetowania pn -.-
cewix jest nieaktywny  
Stare 31-05-14, 18:48   #3
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Dlatego powinna być możliwość zresetowania pn -.-
up /\ ma rację!
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 11:03   #4
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Odświeżam czekając na odpowiedz administracji.
Wicher jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 23:27   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie będzie resetu umiejętności, starzy Gracze po aktualizacji mogli poświęcić chwilę na trening i dopiero rozdać swoje punkty nauki, możliwość zdobywania PN z misji dziennych jest nieograniczona, każdy będzie mógł pewnego dnia osiągnąć wysoki poziom umiejętności, nawet jeżeli obecnie podjął złe decyzje odnośnie ich rozdania.
Altrel jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin