Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-07-11, 13:31   #21
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@2up
Wypuść na rynek serie ciuchów ala JP ze swoim JB. Na pewno kupie ;]
siwyus jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 13:33   #22
Deni
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 1
Domyślnie

Siwyus powiem ci jedynie że nienawiść do was jest wielka wśród graczy.
Powiem ci jedynie Tyle
JB.
Oraz dodam że niedługo chary planu b będą moje bueheh
Deni jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 13:50   #23
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Nawet nie chciałbym, że taki kretyn jak Ty mnie lubił ;p A co do charów to co wyślesz nam keyllogery, które naściągałeś w poszukiwaniu bota ?? hahah..

@edit: Powiedziałeś mi "jedynie tyle" 2 razy ;d Więc to bardzo "jedyne" słowa.
siwyus jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 13:58   #24
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał Felt Down Zobacz post
Powiem tyle. Jeśli ta sytuacja nadal tak będzie się miała to nikt tu nie będzie grał. Noon, sam osobiscie Ci powiem, że pa to bezsens. Za miech max 2 znudzi sie wam gra tutaj bo nie bedzie co robic. I mowie Ci to ja, Sacred :).. sam osobiscie zrobilem przerwe bo wieje nuda. Kogos sie ubije to zaraz ktos hejtowac zacznie. Serwer pvp jak pvp ale czepianie sie o expa to bezsens. Mogles go ubic ot tak i podac argument serweru pvp: od tego jest pvp zeby sie bic. Wtedy na pewno by na forum nic nie powiedzial. TU nie chodzi o to zeby komus napisac ze padnie za to i za to. Jak masz cos do tej osoby ubij i tyle. Jak bedzie chciala wyjasnien to powiedz za co, jak bedzie dalej spinac zaproponuj duel i tyle bez huntow bezsensownych. Ludzie czytajac to forum beda sie zniechecac do dalszej gry.

Proponuje zamknac temat bo nic nie wnosi tylko kolejna paplanina na forum.

Osobiście zapytałem typa jak było widać w rozmowie gdyż dostałem cynk że to wróg, który się wyexpia. Jako, że Człowiek o imieniu Fasol powiedział "Plan B to banda baranów bo dają nam sie wyexpic i ich zniszczymy" to podjęliśmy decyzje ze nikt nam nie będzie ubliżać. Faktycznie pozwoliliśmy ludziom wyexpić się takim jak sebek, juste, evill, ojczul etc. Niektórzy z nich dalej expią gdyż nie szukali nigdy zaczepki a niektórzy uważali, że mogą robić sobie wszystko. Jedni zaatakowali naszych sojuszników (Sunblade, które nie chciało pomocy chciało się samo tym zająć) inni wyzywali nas po kryjomu i uważali nas za kretynów. Sorry ale pluć sobie w twarz nie damy. Co do tego gościa zapytałem go w celu sprawdzenia czy nie boci ile ma staminy, gdyż gdyby miał mało to by oznaczało, że albo siedzi przy kompie po 16h dziennie albo boci i bym go wtedy sprawdzał. Powiedziałem mu moje podejrzenie a ten zaczął mnie wyzywać. Sorry ale, nie wiem każda osoba która będzie mi ubliżać będzie padać. U nas w gildii panuje zasada jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Nie wiem jak jest w innych gildiach, wiem że nie damy ruszyc Collegium i Sunblade. Fakt może wygląda to na PA z naszej strony, że nie dajemy się wyexpić ale niestety tak nie jest po prostu nie dam mi i innym pluć w twarz. Mieliście szanse, która daliśmy ludzia, co byli naszymi wrogami, niestety podziękujcie Fasolowi za jego niewyparzoną buźkę. Najśmieszniejsze jest to, że pomysł żeby ludzie byli free i mogli się wypłacać, był moim pomysłem. Co do wyzwisk typu, że jestem dzieciakiem etc. albo mam kompleksy, to na poczaktu z tego śmialiśmy się ale teraz to nudne trochę. Piszcie z main charów a nie z noobów bo się boicie. Wiele ludzi do mnie napisało na prv i wiele ludzi nie było zawiedzionych.
Luop jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 14:03   #25
Deni
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 1
Domyślnie

Tak? wielu ludzi? wszyscy h lvl to plan b , sunblade, colegium , sin selma oraz te mniejsze jak lizydupy Destiny, które są z wami.
Reszta nie moze sie wyexpić. To co ty tu pierdolisz kurwo jebana szmato?
CO TY KURWO PIERDOLISZ?!!!!!!!!!!!!!!
Deni jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 14:06   #26
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Up
Sorry ja mam dopiero 13 lat.
Luop jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 14:11   #27
Deni
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 1
Domyślnie

huncicie ludzi za free , więc o czym do mnie mówisz.... ty nie masz 13 lat max 9 frajerze
Deni jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 14:15   #28
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Wydało się Noon ^^ ale co poradzić "swój swojego pozna" (mowa o wieku)... :D
siwyus jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 14:18   #29
Deni
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 1
Domyślnie

słownictwo.
Deni jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 14:19   #30
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Wnioskując po Twojej wypowiedzi jest odwrotnie niż twierdzisz.
Mervakis jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin