Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-06-14, 11:24   #1
bonusbgc
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
Domyślnie Zwiad nekro, czy duch? co z PN, zestawy mieszane.

Witam. Jestem nowy,i generalnie chciałbym się Was poradzić. Mam takie 3 pytanka.
1. Gram zwiadowcą, generalnie chcę strzelać z kuszy no i druga subprofa to elementalista, co polecacie pod taką postać, nekro czy może duch?
2. Tutaj chciałbym się spytać co do PNów, Generalnie dotychczas wszystko pakowałem w siłę (23 poziom, mam jej 65) w dista nic nie pakowałem, bo łądnie idzie (81 skill) w zręczność też nic, bo narazie starcza (mam 102 od wyjścia z licoru). Noi generalnie w co mi się opłaca pakować te PNy? Dalej w siłe, czy może pozbierać i później dać wszystko w dista?
3. Czy istnieją jeszcze zestawy mieszane?
bonusbgc jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 11:56   #2
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

1. Ja bym rozważył Alchemika.
2. Nie wydawaj teraz PN'ów, jak już wytrenujesz siłę do poziomu na którym dla Ciebie zbyt wolno rośnie to wtedy wpakuj w nią wszystko. Zręczność trenuj do lepszych bełtów. Dist z tego co słyszałem zbyt wiele nie daje (różnica między 150 a 180 ponoć nie istnieje).
3. Nie, ale możesz samemu tworzyć bonusy. Czekamy na poradnik, bo póki co każdy się boi o swoje kamienie.
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 12:22   #3
bonusbgc
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
Domyślnie

Ok, dzięki za pomoc. Co do pierwszego punktu to bardziej mi zależy na duchownym lub Nekro, nie chcę alchemika.
bonusbgc jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 12:44   #4
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Ele alchem dla zwiada? Chcesz mu postac zniszczyc? Takie cos to dla maga, ewentualnie dla rycka. Ty bierz nekro.
pan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 12:49   #5
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

1. nekro+ele to dobre rozwiązanie, całkiem spoko postać, taka uniwersalna ^^
2. siłe ma się rozumieć rozwinąłeś jak wyskillowałeś ją do przynjamniej 30? ;p nie słuchaj lorda hordana, bo ma blade pojęcie o aktualnym systemie, w dista pakuj dopiero jak stwierdzisz, że nawet na expie strasznie mało ci wpada (czyli coś powyżej 140 dista minimum)
3. tutaj akurat lord ma racje ^^
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 12:51   #6
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

@up
Sam masz blade pojęcie, sądząc po komentarzach pod nowym poradnikiem dotyczących tabelek nic z niego nie zrozumiałeś.
@pan
Znam gracza który nie narzeka z tego wyboru, ba ma większy bonus od innych w potworki wrażliwe na dany żywioł z bełtów zaczarowanych więc nie wiem co Cię tak dziwi? Zniszczyć postać może wybierając duchownego (chyba że chce być tankiem) albo nekro (koszt pugi :D)
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 13:33   #7
bonusbgc
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
Domyślnie

@cewix siłe rozwijałem PNami coś od ~20, więc troche lipa.
Dzięki wszystkim za podpowiedzi, wybieram nekro, a później chyba ele, ale to jeszcze się zobaczy. Temat mozna zamknąć
bonusbgc jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 14:02   #8
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

@Mcree Zwiadowca bije przede wszystkim punktowo. A teraz przyjrzyj się tabelce...


Nie wiem jeszcze jak to dokładnie jest z potami. Czy tylko alchemikom będą działały lepiej samorobione czy wszystkim.
pan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 14:08   #9
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@up samo robione wszystkim będą dawać więcej.. A te 20% to chodzi o to, że alchemik będzie nawet zwykłymi potami leczył się o 20% mocniej

@Lord Hordan Chyba ci się moje komentarze z kogoś pomyliły, co prawda na początku zadawałem dużo pytań, ale wszystko zrozumiałem, a skoro ty myslisz, że od 150 dista dmg się nie zwiększa to nie zrozumiałeś go w ogóle
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin