Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jakbyś mógł/a zmienić swoją profesję lub/i subprofesję. To co byś wybrał/a?
wojownika elementalistę duchownego 10 10.87%
wojownika elementalistę nekromantę 1 1.09%
wojownika elementalistę alchemika 0 0%
wojownika alchemika duchownego 3 3.26%
wojownika alchemika nekromantę 0 0%
wojownika alchemika elementalistę 1 1.09%
maga elementalistę duchownego 15 16.30%
maga elementalistę nekromantę 4 4.35%
maga elementalistę alchemika 0 0%
maga alchemika duchownego 1 1.09%
maga alchemika nekromantę 0 0%
maga alchemika elementalistę 1 1.09%
zwiadowcę elementalistę duchownego 6 6.52%
zwiadowcę elementalistę nekromantę 4 4.35%
zwiadowcę elementalistę alchemika 0 0%
zwiadowcę alchemika duchownego 11 11.96%
zwiadowcę alchemika nekromantę 1 1.09%
zwiadowcę alchemika elementalistę 0 0%
nie zmienił/a bym nic 34 36.96%
Głosujących: 92. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-09-13, 20:20   #1
Ankieta III - Czy jakbyś miał możliwość, to zmienił/a byś swoją profesję na inną?
Tron Tron jest nieaktywny 01-09-13, 20:20

Witajcie!

#edit: Uwaga! Do ankiety wkradł się błąd, proszę ignorować powtórzenia!

Mamy za sobą już drugą ankietę w której odpowiadaliście na temat potwora w Altaronie, który zasługuje na największe zmiany. Padło wiele ciekawych i naprawdę dobrze uzasadnionych propozycji, które na pewno zostaną wzięte pod uwagę przy zmianach altarońskich kreatur. Dziękujemy bardzo za liczne opinie!

Jak obiecałem, jeśli przekroczymy liczbę pięćdziesięciu postów to rozlosujemy[*] dwa, a nie jeden trzydniowy status szlachecki. Tak się na szczęście stało, wypowiedziało się dokładnie 50 użytkowników, a zwycięzcami zostali draq i Wyrosuaw. Serdeczne gratulacje! Oczywiście ta sama zasada obowiązuje przy dzisiejszej ankiecie, więc zachęcam do wzięcia udziału. Jednocześnie przypominam o specjalnej nagrodzie, która zostanie przyznana już niebawem dla najbardziej aktywnych we wszystkich ankietach użytkowników wyróżniających się od innych graczy odpowiedziami!

Pytanie w trzeciej ankiecie brzmi:

Cytat:
Czy jakbyś miał/a możliwość, to zmienił/a byś profesję lub/i subprofesję swojej postaci na inną? Jeśli tak, to jaką profesję i subprofesję byś wybrał/a. Uzasadnij dlaczego i uwzględnij serwer na jakim grasz w swojej odpowiedzi.
Odpowiedzi proszę opisywać swoimi słowami. Dodatkowo, miejsce to nie służy do krytykowania pomysłów innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 8 września. Zapraszam więc głosowania w sondzie i do uzasadniania swojego wyboru w tym temacie!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta poprzez stronę www.losowe.pl

Ostatnio edytowane przez Tron ; 01-09-13 o 23:50.

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 40968
Stare 01-09-13, 20:22   #2
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Tak. Zmieniłbym subprofesję z nekromanty alchemika na duchownego elementaliste (rycerz).
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny  
Stare 01-09-13, 20:32   #3
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Zmieniłbym mojego rycerza 2h na maga elementalistę i duchownego. Mimo przyjemnej gry na początku, rycerz 2h odstaje zdecydowanie w późniejszej fazie. Mag dychowny i elementalista to ciekawa propozycja zarówno dla samotników jak i ludzi dobrze czujących się w grupie. Zarobek na leczeniu innych oraz produkowaniu run jest bezcenny.
adamo199412 jest nieaktywny  
Stare 01-09-13, 20:33   #4
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Gram rycerzem nekromantą/elementalistą i gdybym miał możliwość zmiany sub profesji to zmienił bym ją na duchownego/elementaliste dla czego?

Duchowny dał by mi bardzo dobre i tanie leczenie które gra istotną rolę przy expieniu jak i zbieraniu pieniędzy i po prostu mógłbym pozwolić sobie na nieco więcej niż nekromantą bo nie ma tak efektownego leczenia jak duchowny rycerz, można tutaj zaobserwować potężną różnicę między rycerzami duchownymi/elementalistami a nekromantami/elementalistami podczas gdy jedni i drudzy mają taką samą siłę ataku zakładając że obaj używają broni 2 ręcznej i są tego samego poziomu to w starciu musi zwyciężyć duchowny elementalista bo po prostu ma mocne leczenie zaś nekromanta nie ma NICZEGO w zamian by wyrównać jakoś te szanse w starciu.
Gekko jest nieaktywny  
Stare 01-09-13, 20:47   #5
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

nie zmieniłbym nic. Wyexpiłem każdą profesję więc moge grać czym chcę. Subprofesje nie grają dla mnie takiej roli bo jedynie co to mój wojek 2h ma alchema nie ele. Ze wszystkim innym trafiłem idealnie :) no moze nie z ele u zwiada ale, czuje, że kiedyś się przyda
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 01-09-13, 20:51   #6
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

Ja bym wybrał duchownego, żałuje wyboru nekromanty, dmg praktycznie niczym się nie różni od duchownego, śmieszne leczenie przez co nekromanta pada jak gówno ala duchowny zwiadowca sprzed kilki miesięcy. Profesja jest tak zdołowana że nie ma do niczego porównania.
eloelo320 jest nieaktywny  
Stare 01-09-13, 20:52   #7
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Nie zmieniłbym profesji, ale na pewno umożliwiłbym zmiane subprofesji - alchemik / duchowny / elementalista / nekromanta - koszt albo za PLN albo za PNY + Talary. Dlaczego bym to wprowadził ?
Odpowiedz jest prosta. Nowy gracz wybiera profesje na 20 poziomie, co taki duchowny na 20 poziomie sobą reprezentuje a co taki nekromanta ? Różnicy nie widać, sama różnica jest widoczna na wyższym poziomie, gdy już jest przysłowiowa "Dupa blada". Wtedy gracz ma do wyboru - robić nową postać czy grać tą niechcianą z nadzieją, że update przyniesie ze sobą coś dobrego. Poruszam kwestie update dlatego, że jak sami wiecie każdy update sprawia, że jedna profesja jest lepsza od drugiej.
Dlatego jako administracja - powinniście uszanować czas waszych graczy i umożliwić im zmianę sub profesji. Oczywiście wszystko w granicy rozsądku.

1 darmowa zmiana profesji na wszystkie postacie. (masz 3 postacie masz tylko 1 darmową zamianę)

każda kolejna zmiana kosztowała by :

1) Odpowiednią ilość dni statusu szlacheckiego im wyższy lvl tym wieksza cena/ stała cena dla każdej postaci tyle samo.
koszt : 10 dni pacca.

2) Odpowiednia ilość PN myślę że 100 PNów to stosowna cena za zmianę.
3) Odpowiednia ilość talarów - zależnie od lvlu przykład :

20 nekromanta chce zostać duchownym koszt - 20k
100 nekromanta chce zostać duchownym koszt - 600k
200 nekromanta chce zostać duchownym koszt 1,2kk
itd..

Umożliwienie zmiany sub profesji sprawi, że gra stanie się bardziej grywalna znam wielu graczy co nie gra pomimo, że ma ten 120 lvl ale jednak update lub inne czynniki sprawiają, że mu się postać nudzi. Sam bym zmienił postać na nekromantę aby sprawdzić jak sie nim gra.

Pozdrawiam
Attax
NeveR EndinG
Attax jest nieaktywny  
Stare 01-09-13, 21:05   #8
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Ja bym zmienił z woja alche na maga ducha ale tylko dlatego że nie mam pomysłu na nick dla innej postaci.
Rian jest nieaktywny  
Stare 01-09-13, 21:13   #9
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Zaznaczyłem przypadkowo woj alchem elemental, ale oczywiście wolałbym być wojkiem ele/duch. Dlaczego? Czar como lefa bardzo by mi się przydał. Dodatkowo te rago żywiołowe :B

Gram na n-pvp.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 01-09-13, 22:46   #10
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Ja gram na serwerze pvp i moja i nic bym nie zmienił, jedną z moich pierwszych postaci był rycerz elementalista i to na długo przed dodaniem żywiołowych rago czy tarczy żywiołów, zawsze staram się wybierać profesje/subprofesje patrząc w przyszłość i w zgodzie z klimatem na jaki mam ochote, gdy zaczynałem gre wiekszoś rycerzy była duchownymi alchemikami mnie jednak nie kręciła alchemia :/ a władanie żywiołami. Gracze sami sobie są winni że wybeirają coś co jest aktualnie najlepsze i "idą za modą". Myślę że moge się pokusić się o zdanie że tych subprofesji których dzisaj nikt nie wybiera za niedługo staną się jednymi z najlepszych :) bedzie tak jeszcze wiele razy zanim wymyślą odpowiedni balans.

TAK WIĘC LUDZIE, NIE WYBIERAJCIE TEGO CO JEST AKTUALNIE NAJLEPSZE TYLKO IDŹCIE ZA "GŁOSEM SERCA" I PAMIETAJCIE ŻE NAWET JESLI DZIŚ TWOJA UKOCHANA PROFESJA JEST DO DUPY NIE ZNACZY TO ŻE BEDZIE TAK ZAWSZE :)
sidexxx jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin