Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-10-11, 00:41   #1
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie Expowiska i..?

Witajcie!
Może i czas by kobieta zabrała głos.
Przeglądając forum czy to w grze, spotkałam się z dużą ilością porównań do Tibii [bohy, własne "zwierzaki" itd.] - nie ukrywając, zawsze, chcąc nie chcąc średnio-zaawansowany gracz, który miał styczność z Tibią przed Altaronem, będzie porównywał go i oceniał. I w sumie nie dziwię się, bo sama gdy zaczęłam grać to moje pierwsze wrażenie było też takie - a gdzie bohy, gdzie to, tamto.

Dlatego wpadłam na pomysł by odciąć się od Tibii i kroczyć dalej Altarońską ścieżką. Mianowicie..

Stworzyć expowiska związane z mitologią rzymską, grecką itd. i oczywiście powiększyć tym samym szereg questów, zadań o te greckie [ np. wyprawa po złote runo - jakiś wieloetapowy quest z masą potworów do zabicia na swej drodze - tych, które już są i tymi które ewentualnie by się pojawiły, jakichś zagadek wypisywanych na pergaminie, kamieniach itd. do których odczytania potrzebne by były jakieś specjalne ekstrakty, mikstury; indywidualnych misji albo nawet grupowych gdzie do wykonania zadania będą potrzebne więcej niż 2 osoby ; czy też coś a'la syzyfowych prac - pomysłów na zadania z mitologii można zaczerpnąć wiele]. Powstałyby zadania nie tylko dla wysokopoziomowych graczy, ale również dla tych zaczynających, jakieś łatwe, ale wymagające trochę wnioskowania, analizy, tak jak te dotychczas.

Altaron stałby się nie tylko miejscem gry i zabawy, ale także miejscem uzyskiwania wiedzy - przyjemne z pożytecznym.

Co do potworów - rozumiem że ekipa Altaronu jest zajęta - dlatego można by stworzyć konkursy dla tych graczy, którzy są uzdolnieni w tematyce grafiki [a z forum wiemy, że paru ich mamy] i którzy tworzyliby właśnie takie potwory ze starożytnej Grecji, Rzymu i różne przedmioty, itemy. Nagrodą nie musiałby być ciągle Pacc tylko np. możliwość nazwania swojego stworzonego potwora [oczywiście w miarę rozsądku] i zaproponowanie jakiego loot-u moglibyśmy się z niego spodziewać. Sądzę, że wielu twórców byłoby zadowolonych z takiej właśnie nagrody.

Oczywiście jest to tylko taki "szkic" mojego pomysłu i przedstawiony naprawdę "na szybko".
Sądzę, że byłoby to coś nowego w grze.
Pozdrawiam.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 24-11-11 o 11:04
negrula jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin