Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-10-12, 21:38   #11
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

Gratuluję osiągnięcia.
Szkoda, że nie zdecydowaliście się posiedzieć trochę dłużej. Główną nagrodą z tego zadania są przedmioty jakie można złupić z Bękarta.
Stros jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-12, 22:04   #12
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stros Zobacz post
Gratuluję osiągnięcia.
Szkoda, że nie zdecydowaliście się posiedzieć trochę dłużej. Główną nagrodą z tego zadania są przedmioty jakie można złupić z Bękarta.
No masz rację. Główne nagrody to te co dropią z Bękarta (no oczywiście nie licząc ładniutkiego medaliku, który otrzymaliśmy za wykonanie jako pierwsi tej misji). Ubiliśmy może ze 4 Bękarty (spadły 2 pomioty i klejnot) i "zepsuł" nam się respawn. Początkowo respił się co 13 min ( z zegarkiem w ręku ) a nagle czas wydłużył się do 25 minut.
Pewien MG (z przyczyn oczywistych nie napiszę który) napisał nam, nie pamiętam jak dokładnie, więc nie zacytuję, coś takiego, że farmienie na potworku questowym jest niedozwolone(?).
Chcieliśmy posiedzieć trochę dłużej, ale doszliśmy do wniosku, że jednak sobie odpuścimy :)

Ogólnie atmosfera podczas wykonywania misji była bardzo przyjemna. Szczególnie te oczekiwania na respawn były zabawne.
"Jak żyć panie MG?" - Kaela w reakcji na ten kosmicznie wydłużony resp i bieganie w celu sprawdzenia czy już się zrespił Bękart
"Wpadłem" - Buoniaka gdy to (chyba chciał się obrócić, ale nie przytrzymał klawiszu ctrl :D) wpadł do dziury gdzie jest bękart. Miał szczęście, że nie było wtedy respa.
"Thali, potworka zaznacza się prawym przyciskiem"
I wiele wiele innych. Nie wiem czemu to piszę, taką mam wenę ! O ! :)
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-12, 22:36   #13
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Kurde, a ja oczywiście musiałem otrzymać poranny telefon od szefa :3 Przepraszam, że nie dałem rady! No nic, zabiję go kiedyś. Przy okazji dodam, że przez jakiś czas będzie mnie miej na altaronie, także jak coś to pisac tu pw. myśle, że w weekend już będe.
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-12, 23:08   #14
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stros Zobacz post
Gratuluję osiągnięcia.
Szkoda, że nie zdecydowaliście się posiedzieć trochę dłużej. Główną nagrodą z tego zadania są przedmioty jakie można złupić z Bękarta.
Nie mieliśmy okazji ku temu. Po paru bękartach zapadła decyzja, że ni chuja dalej nie możemy i mamy sobie iść. No i cóż, tyle z nagrody w postaci itemów.
Jak żyć, panie MG? Jak żyć?
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin