Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-03-17, 22:54   #1
TheSkay2k
 
Zarejestrowany: Lut 2017
Postów: 3
król Niesubordynacja, przekręt i złe nastroje.

Witam, z tej strony Elite Skay. Otwieram temat na forum ponieważ czuję się oszukany i zaraz wyjaśnię całą sytuację. Otóż dziś po południu wysłałem sms za 25.00 zł + VAT Na numer 92505 (odpowiadający temu o czym poinformowała mnie strona altaronu) kod jaki miałem wpisać to:
ALTARON pppoil , po jego wpisaniu odrazu telefon odbił mi z informacją "Błąd podczas wysyłania smsa" więc zdziwiony spróbowałem jeszcze 2 razy pod ten sam numer ale ciągle wyskakiwało to samo. Po wpisaniu *100# pokazało mi na koncie : 6.54.. hmm ;) Doładowałem konto dosłownie 2 minuty wcześniej na kwotę 40 zł. Opisałem sprawę na platnosci@altaron.pl i dostałem odpowiedź, że nic nie można z tym zrobić oraz, że prawdopodobnie wina leży po mojej stronie, mam się zgłosić do operatora i zaprzeproszeniem wypier****ć.
Dodam jeszcze dla ciekawszej atmosfery, że dobry znajomy z teamspeaka
"Jedyny w swoim rodzaju" - Favelka, również wysłał smsa 2 dni temu na kwotę 5 zł (zarzeka się, że wypełnił wszystko poprawnie) i przez moją sytuację zdał sobie sprawę, że uciekły mu pieniądze (Był pewien, że ich nie stracił tylko był błąd ze stroną/hostingiem)

Ok jak już zobrazowałem całą sytuację czas na lekkie podsumowanie.
Nie ma możliwości, i proszę mi nie wciskać za przeproszeniem kitu, że to moja wina bo ja upewniłem się, że wypełniłem to poprawnie to raz, dwa nie ma możliwości, że to problem operatora ponieważ znajomy jest w Orange a ja Plus i jeśli chce mi ktoś powiedzieć, że takie coś co nie zdarzyło się od kilku lat stania serwera nagle na dwóch innych firmach zaistniała w ciągu 48h to bądźmy poważni..
Po trzecie, dostałem w odpowiedzi takie coś: niestety nie jesteśmy w stanie wyśledzić Pańskiego SMS'a.

Ostatni SMS wysłany z podanego wyżej numeru pochodzi z dnia 2017-02-26
14:26 - po tym dniu nic nie zostało przez nas odebrane.
Okej, czyli moje pieniądze wyparowały i nigdzie nie dotarły? Serio? Oczywistym jest, że otrzymaliście moje pieniądze bo ja ich nie mam!!!
Dowiedziałem się na chat od Merva, że jednak została wysłana wiadomość do firmy, z której mają ten hosting na sms z zapytaniem co się stało. Dlaczego musiałem używać chatu żeby się czegokolwiek dowiedzieć? Dlaczego jestem traktowany bez jakiegokolwiek szacunku? Dlaczego nikt z tym nic nie robi.
Panowie tu nie chodzi o płacz o 30 złotych tylko o zasady, kupuję coś i strona ma mi dać 100% gwarancji, że po wpisaniu tego co mam wpisać otrzymuję swój status i gram, sama gra ma mi sprawiać radość a nie doprowadzać mnie do białej gorączki gdy czytam takie bzdury...

Naprawdę proszę o poważne odzewy na tą wiadomość, jeśli czyta to ktoś z administracji i zamierza znowu odbijać piłeczkę w moją stronę to proszę sobie darować. Jestem dojrzałym 20 letnim człowiekiem i nie marnowałbym całego dnia na rozmowach i dowiadywaniu się by was "okraść" na 30 zł bo mówiąc mi, że nic nie doszło sugerujecie, że nic nie wysłałem a ja wiem, że to zrobiłem i nie jestem jedyny. Proszę zróbcie coś z tym bo lepiej zapobiegać niż leczyć, wina leży po stronie waszej lub waszej firmy, u której są wysyłane smsy ale na pewno nie MOJEJ.
Zapraszam do dyskusji.

Ostatnio edytowane przez TheSkay2k ; 10-03-17 o 23:01
TheSkay2k jest nieaktywny  
Stare 10-03-17, 23:01   #2
lewar9022
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 0
Domyślnie

Dołączam się do tego też mam taki sam problem... wysłałem smsa za 5zł+vat... nie chodzi tu o te głupie 5zł tylko chodzi o to ze zostałem oszukany i nie chce żeby następne osoby były oszukane
Mój Nick w grze to Jedyny w Swoim Rodzaju dzięki i pozdrawiam:)
lewar9022 jest nieaktywny  
Stare 11-03-17, 00:58   #3
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

A może refreshnęliście stronę z kodem po prostu, co nie wpływa pozytywnie na zakup premium :|
Może ot cała historia
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 11-03-17, 15:17   #4
TheSkay2k
 
Zarejestrowany: Lut 2017
Postów: 3
Domyślnie

Nadal nie uzyskałem żadnej odpowiedzi co z moimi pieniędzmi? W porządku.
TheSkay2k jest nieaktywny  
Stare 11-03-17, 15:48   #5
Wywra
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 27
Domyślnie

Nie zamykaj/nie odświeżaj strony z kodem SMS i dla swojego bezpieczeństwa na przyszłość wysyłaj SMS maksymalnie 30 sekund bo otwarciu owej strony, w przeciwnym wypadku odśwież ją, aby uzyskać nowy kod. Zauważyłem, że mimo, że generowane kody przypisują się do konta, to co chwilę pojawia się nowy. Teoretycznie więc, gdy masz kod "pppoil" i zamykasz kartę / długo czekasz z wysłaniem SMS, Twój kod jest już inny, a "ppaoil" jest przypisane do innego konta, lub do niczyjego.
Nie zmienia to niestety faktu, że serwis świadczący usługi SMS Premium nie należy do twórców gry, więc wysłanie niepoprawnych SMS nic Ci nie da w zamian, a jeszcze za nie zapłacisz. Uważaj na przyszłość na te kody i to, co opisałem, sam się na to wziąłem raz.
Wywra jest nieaktywny  
Stare 11-03-17, 17:39   #6
TheSkay2k
 
Zarejestrowany: Lut 2017
Postów: 3
Domyślnie

Według mnie jest to trochę bez sensu bo ile jest takich małych kruczków, przez które mogę zapłacić za coś i tego nie otrzymać. Jeśli administracja ma choć trochę szacunku do graczy to przy takiej sytuacji mogliby się dowiedzieć czy pieniądze wpłynęły bo one przecież nie wyparowały a przeszły do nich i każdy dostanie z tego swój podział. Tak mógłbyś to tłumaczyć gdyby to firma sms dawała mi status a GM może mi go przyznać na pstryczek palca tylko ma to gdzieś bo ważne, że dostali pieniądze, ja jestem już nie istotny.
TheSkay2k jest nieaktywny  
Stare 11-03-17, 19:47   #7
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

"Jeśli administracja ma choć trochę szacunku do graczy to przy takiej sytuacji mogliby się dowiedzieć czy pieniądze wpłynęły bo one przecież nie wyparowały a przeszły do nich i każdy dostanie z tego swój podział."

Już Ci wczoraj tłumaczyłem, że pieniądze za smsy nie idą bezpośrednio do Altaronu. Jeżeli wysłałeś błędnego smsa to w zależności jak bardzo błędny był mogłeś za niego kupić nawet kilogram gwoździ, numer 92505 definiuje tylko jaką kwotę operator premium sms pobiera, treść odpowiada za to do kogo część z tej kwoty trafia. Kupowanie statusu smsami działa, bo zarówno między opisanymi przez Was przypadkami jak i po nich inne osoby dokonywały udanych zakupów.

Administracja niczego tu nie zrobi, nie jesteśmy właścicielem numeru telefonu ani stroną, do której kwota wpłynęła. Nikt nie udzieli Nam jakichkolwiek informacji.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 11-03-17, 20:55   #8
TheSkay2k
 
Zarejestrowany: Lut 2017
Postów: 3
Domyślnie

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Pieniądze dotarły do ilopu czy jak to się nazywa bo mi zniknęły. Więc altaron może się od nich dowiedzieć, upewnić. Czy to takie za przeproszeniem kurwa trudne do zrozumienia, że one dotarły? Wpłyną do kogoś skoro zniknęły mi i na 100% da się to zweryfikować... jak ja mam to jeszcze wytłumaczyć.
TheSkay2k jest nieaktywny  
Stare 11-03-17, 22:27   #9
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Ty przeczytaj dokładnie co napisałem. To, że zniknęły, oznacza tylko i wyłącznie, że pobrał je operator premium sms. Dopiero potem ich część powinna zostać przekazana do iLopu, a tak się nie stało. Więc jedyne co możesz tu zrobić to sam się z nimi skontaktować i dowiedzieć co zrobili z Twoimi pieniędzmi. Skoro jesteś dojrzałym człowiekiem to nie obwiniaj kogoś za coś na co nie ma żadnego wpływu.


W wykazie operatorów premium:
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/docum...MS_Premium.pdf

92505
Teleaudio Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa
22 244 40 22
reklamacje@teleaudio.pl
22 244 40 02

https://www.teleaudio.pl/
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 12-03-17, 18:26   #10
Royalks
Doradca
 
Avatar Royalks
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Gdańsk
Postów: 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał TheSkay2k Zobacz post
Czy to takie za przeproszeniem kurwa trudne do zrozumienia, że one dotarły?
Ja to tu tylko zostawie...
__________________
Tyle o nas wiemy...
...na ile nas sprawdzono.
Royalks jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin