Witaj w Altaronie!
Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!
|
||||||
| Rejestracja | FAQ | Lista użytkowników | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze posty | Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 175
|
Ty co jest czemu jakieś próchno aka dedówa mi cos pierdoli ? Proszę o wyjaśnienie.
https://imgur.com/a/5pkd2ig ![]() a tak o se napisałem |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 620
|
Aktywuj system Windows
__________________
To do list: x x |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Cytat:
"Daj coś" |
||
|
|
|
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 175
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Zarejestrowany: Maj 2020
Postów: 1
|
Oj, widze ze agresja na forum. To powinno byc zgłoszone
|
|
|
|
|
|
#7 | |
|
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 660
|
on forum altaronu we dont say 'zgłoszenie'. On forum altaronu we are say 'dedowa ots, spierdalaj, bo sie nie wyplacisz' and i think its beautyfull.
__________________
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 640
|
it's blyatiful
__________________
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|