Witaj w Altaronie!
Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!
|
||||||
| Rejestracja | FAQ | Lista użytkowników | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze posty | Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#71 |
|
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
|
Info dla adminów:
W imieniu swoim i wszystkich rycerzy duali, proszę o podanie konkretnych informacji, bo od dnia upa nic praktycznie nie zostało powiedziane, nie wiadomo na jakim skilu opłaca się użyć 2 broni, czy w ogóle opłacany jest wybór duala. Ja przypomnę, że mam 141 zręczności, 80 siły i 66 skila 1h, i dziwi mnie to, że gladiusami bije o wiele więcej niż 2 katanami. Czy to jakiś błąd? Bo jak ktoś wcześniej wspomniał bijąc na jakimś tam skilu gdy jest zablokowany, to nie ważne czy mamy broń o ataku równym czy większym o 10 to i tak tyle samo będziemy bić. A w dualu coś jest nie halo bo przynajmniej powinienem bić z katan tyle samo co gladiusami. |
|
|
|
|
|
#72 | |||
|
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 54
|
Cytat:
Z tego powodu, niemożliwym sytuacja, gdzie lepszą bronią częściej pudłujesz. Cytat:
Cytat:
Przy obronie, zwykłą proporcją. Reszta analogicznie. 120% na balanced w twoim systemie ------------ 100% na balanced w moim systemie 100% na offence w twoim systemie -------------- x na offence w moim systemie I wyszło jak przedstawiłem w tabelce |
|||
|
|
|
|
|
#73 | |
|
Lubię placki
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,265
|
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#74 |
|
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
|
Jeżeli atak broni jest mniejszy od 20 to kara do walki wynosi 10%. Jeśli jest większy niż 20 to kara wynosi 50-25% zależnie od naszej zręczności.
|
|
|
|
|
|
#75 |
|
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 15
|
Dzięki ziomuś bardzo mi pomogłeś
|
|
|
|
|
|
#76 |
|
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
|
|
|
|
|
|
|
#77 |
|
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
|
@up
Nie znam dokładnych wartości. @topic Temat przenoszę do poradników. Twórca tematu dostaje umówiony status. |
|
|
|
|
|
#78 | ||||
|
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
|
Moja rozmowa z Pregusia
Cytat:
Cytat:
|
||||
|
|
|
|
|
#79 |
|
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
|
Ty to ma takie samo przełożenie na puginały u zwiadka?
|
|
|
|
|
|
#80 |
|
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
|
zapewne tak
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|