Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Poradniki > Nieaktualne

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-07-14, 21:13   #91
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 102
Domyślnie

Czyli jeśli jestem Ryc 2h nekro-alch to dostaje do tych 144% + 10% obrażeń ?

Zajebisty poradnik, wpadłem praktycznie dopiero i tyle w nowym up mnie ominęło.
Kagrenak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-14, 21:25   #92
Xerion
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 99
Domyślnie

Nie, z tego co mi wiadomo 144%*110% czyli okolo 160%.
Xerion jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-07-14, 04:27   #93
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
Domyślnie

ale pytanie lepiej nekro alchem i bic tylko z mroku kozacko czy tez nekro ele ? bic mniej ale z zywiolow rowniez dobrzE?:D
MaciejB jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-07-14, 09:15   #94
Xerion
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 99
Domyślnie

To zależy jaka profe masz. Jak rycerz (2h i chcesz dmg) to ele+alchem, jak zwiad to najlepiej necro+alchem, a jak mag to ele+alchem, albo necro+alchem. To są subki na duży dmg.
Xerion jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-14, 14:26   #95
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Prosiłbym o zmianę Tabelki z amunicją dla zwiadowcy na Aktualną.

Bo strzała wzmocniona ma 37 ataku
Bełt 42 itp itd

No i co z tego wynika tzn Na którym skilu się blokuje dmg.

Pozdr.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-04-15, 12:06   #96
neilran
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moge prosić o jakieś dokładniejsze info co do tarcz?
Czyli np jak mam tarcze ćwiekowaną, albo łuskową to skill mi prawie nic nie daje?

Prosze mi to rozjaśnić D:

Z góry dzięki ;)
  Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-15, 20:14   #97
NinjaArabStrateg
 
Avatar NinjaArabStrateg
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 54
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Moge prosić o jakieś dokładniejsze info co do tarcz?
Czyli np jak mam tarcze ćwiekowaną, albo łuskową to skill mi prawie nic nie daje?

Prosze mi to rozjaśnić D:

Z góry dzięki ;)
Już spieszę z odpowiedzią - a nawiasem mówiąc odpowiedź masz w poradniku:

Cytat:
Napisał NinjaArabStrateg Zobacz post
Ale powtarzam. Nie musisz zgłębiać się w tą mechanikę. Wystarczy popatrzeć na tarczę i spełniać jej wymagania co do obrony - na pewno dobrze na tym wyjdziesz!

A tutaj adres do dokładnego wykresu. Uwaga bo duże! http://i.imgur.com/raBWTuJ.png
Pod linkiem masz dokładny wykres jaką redukcję obrażeń (pionowa oś) gwarantuje tarcza o obronie określonym kolorze przy konkretnym poziomie umiejętności (pozioma oś).

Czyli dla Ćwiekowanej Tarczy - najlepszej jaką można zdobyć na Licorze (bo to pewnie cię interesuje):

1 Obrony - 22 obrażeń
10 Obrony - 24 obrażeń (o 9% więcej niż przy 1 obrony)
20 Obrony - 26 obrażeń (o 8% więcej niż przy 10 obrony i 18% wiecej niż przy 1 Obrony)
30 Obrony - 28 obrażeń (o 7% więcej niż przy 20 obrony i 27% wiecej niż przy 1 Obrony)
40 Obrony - 30 obrażeń (o 7% więcej niż przy 30 obrony i 36% wiecej niż przy 1 Obrony)
50 Obrony - 33 obrażeń (o 10% więcej niż przy 40 obrony i 50% wiecej niż przy 1 Obrony)
NinjaArabStrateg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-15, 22:05   #98
neilran
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Serdeczne dzięki ;)
Mój niepokój wypływał właśnie głównie z ew ograniczeń rozwijania umiejętności obrony na archipelagu, ale także jestem ciekaw jak to działa u rycerza ;)

Mam też pytanie ogólnie co do mechaniki obrony/pancerza, co do obrony - to czy redukuje ona procentowo obrażenia tak jak pancerz, czy też mowa o redukcji obrażeń polegającej na częstszym bloku.

Co do pancerza czy wpływa on tylko na redukcje obrażeń magicznych? Wydaje mi sie że niet, jednak mechanika takich rzeczy potrafi czasem zadziwić.

Ostatnio edytowane przez neilran ; 16-04-15 o 17:16 Powód: co ja odjebałem xD Myśle jedno, pisze drugie, jak zwykle xD
  Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-15, 07:39   #99
saju123
 
Zarejestrowany: Wrz 2014
Skąd: Mielec
Postów: 46
Domyślnie

czyzby zmiejszyli obrazenia ducha-ele? zdaje mi sie ze bylo 115% a nie 106.3%?
saju123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-15, 08:03   #100
Calel
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 28
Domyślnie

Tabelki nie zostały zaktualizowane w poradniku, aktualne tabelki masz na stronie głównej.
Calel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin