Witaj w Altaronie!
Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!
|
|
#31 |
|
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 28
|
No prawda, zręczność dość wolno idzie rycerzowi, na tyle wolno, że mimo iż jarałem się dualem to chwilowo biję z 1h + tarcza, dopóki nie nabiję tej zręczności. Poza tym trzeba też trenować siłę i 1h, więc taki rycerz pod duala to jest "troszkę" więcej roboty niż 1h i 2h, ale myślę że dual był stworzony z myślą o takich masochistach, co nie chcą mieć za łatwo w grze :)
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|