Witaj w Altaronie!
Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!
|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 5
|
Aby rozpocząć grę na Altaronie, musisz założyć konto. Jest ono sprzężone z kontem na stronie i forum, dlatego rozpocznij od zarejestrowania się na stronie głównej.
Ostatnio edytowane przez Tron ; 23-12-11 o 00:14 |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 2
|
Dzięki stary, pierwszy raz gram w tibie chociaż to jej odmiana ale mi pomogło ;D
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: Kwi 2012
Postów: 1
|
Pomocy!!! Zrobilem tak jest napisane a po wpisaniu nazwy konta i hasla wyskakuje mi ze nie mozna polaczyc sie z serwerem i blad 10013 prosze pomozcie ;//// Co mam zrobic ???
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 2
|
Dzięki ,bez ciebie bym w ogóle nie mogła grać w Altarona
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Ja rozkminiam jak zrobić chara a tu wszystko napisane ! thx :P
|
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
|
Poradnik istotnie niezbędny. O by sprawił że pojawią się eszelony nowych graczy :D
PS. Dziwajcie sie na mój nowy avatarek :P
__________________
O Boże Boże Boże Bożenko, Jak mogłaś to robić z Cyganem? On bił cię w du du dużym pokoju, A Ty mu obciągnęłaś...sweter bo miał gołe plecy, |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 14
|
Niby moze wydawac sie "debiilnym poradnikiem"... Ale dla niektorych na prawde jest potrzebny ;)
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Zarejestrowany: Maj 2014
Skąd: Polska
Postów: 2
|
jak sie loguje, odrazu prziekierowuje mnie na forum a na stronie nadal mam "Załóż konto", aaa i nie jestem zalogowany na stronie głównej ;/ WTF?
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 2
|
Same here ; /
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
niby admin
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,018
|
Problem dalej wystepuje ?
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|