Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-01-12, 15:04   #1
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie Zmiana Subprofesji.

Witam, na samym początku tego posta wspomnę że zdaje sobie sprawę z tego że każdy npc u którego wybieralismy sobie subprofesje informuje nas ze jest to wybór permanentny.

Lecz czy nie fajnie by było pograć kimś innym? Otóż moim skromnym zdaniem byłoby to coś nowego w świecie Altaronu, gra Ci się znudziła Rycerzem Duchownym i chciałbyś zobaczyć jak to jest być Nekromantą? Ten temat jest stworzony specjalnie dla Ciebie ! Ostatnio tyle na forum mówi sie o tym aby bardziej urealnić grę , aby npc szły spać alby wprowadzić godziny otwarcia czy tez zamknięcia sklepów i inne. Wiec tak samo tyczy się to subprofesji każdy powinien miec prawo do zmiany swoich poglądów także na tle "ciemnej czy tez jasnej strony". Widzę to tak że do grona npc dołączyło by dwóch kolejnych jeden ze strony Nekromantów drugi ze strony Duchownych, obaj byli by kimś pełniącym bardzo ważna rolę w zakonie otóż mogliby nawracać nawet najczarniejsze dusze nekromantów czy tez zarażać grzechami tych co kiedyś sami innych dusze z nich oczyszczali. Wymiana pomiędzy duchownym a nekromantą polegała by na udowodnieniu ze jest sie wartym tej procedury oraz jakieś dużej ilości PN np 100 + jakieś kwoty na rzecz zakonu do ktorego chcemy przystąpić. Jeżeli chodzi o stare umiejętności z byłego zakonu były by one po prostu zapominane w procesie przemiany "duchowej".

Co do innych subprofesji nie mam pomyslu jeszcze może później coś napiszę.
Zwracam się z prośbą do czytelników aby odpisywali krótko np "nie podoba mi sie" i tyle zeby oszczędzili sobie mi i innym niepotrzebnych epitetów.

Pozdrawiam Attax RR
Attax jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 15:16   #2
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

świetny pomysł :)
tylko po co PN?
dużo kasy, skomplikowane zadanie (które ma nas sprawdzić) i będzie git.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 15:16   #3
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Średnio mi się podoba, ale przyznam, że opisałeś to w taki sposób, że ma to sens. Zwłaszcza użycie PN.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 15:25   #4
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
świetny pomysł :)
tylko po co PN?
dużo kasy, skomplikowane zadanie (które ma nas sprawdzić) i będzie git.
Po to żeby nie było tak ze 1 osoba zmieni sobie sub-profesje co chwilę bo to tylko koszt np 100k-200k a w banku ma talarów od groma, tylko co wbicie 20lvli(100pn) możesz sobie zmienić swoja profesje, co do zadań to oczywiście ze tak.

Teraz abym mógł pograć zwiadowcą nekromantą zobaczyć jak to jest bez tapena ale z czarem skrytobójcy musiałbym robić nową postać, szanujmy czas bo nie każdy ma go aby tworzyć postacie od nowa tylko po to aby sprawdzić jak się gra kimś innym.
Attax jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 15:33   #5
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Ale jeszcze jedna sprawa, nikt nie będzie nam dawał szans nawrócenia w nieskończoność. Jak to widzisz? Max 1 - 2 zmiany w życiu postaci? No i mówimy tu o nekro/duchowni. Jakiś pomysł, jak to uzasadnić (fabuła) w pozostałych dwóch przypadkach?
Wybacz, wiem, że prosiłeś o krótkie za lub przeciw, ale chciałbym wiedzieć więcej. Wtedy uściślę, czy jestem za, czy nie. :)
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 15:35   #6
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Teraz abym mógł pograć zwiadowcą nekromantą zobaczyć jak to jest bez tapena ale z czarem skrytobójcy musiałbym robić nową postać, szanujmy czas bo nie każdy ma go aby tworzyć postacie od nowa tylko po to aby sprawdzić jak się gra kimś innym.
Równie dobrze mogę napisać 'szanujmy czas, bo nie każdy ma go aby robić długiego questa tylko po to, aby sprawdzić jak gra się*kimś*innym'. Idąc dalej - wprowadźmy możliwość zmiany profesji, ustawienia sobie poziomu, skilli, czarowanie przedmiotów bo przecież czas trzeba szanować...
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 15:42   #7
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
Ale jeszcze jedna sprawa, nikt nie będzie nam dawał szans nawrócenia w nieskończoność. Jak to widzisz? Max 1 - 2 zmiany w życiu postaci? No i mówimy tu o nekro/duchowni. Jakiś pomysł, jak to uzasadnić (fabuła) w pozostałych dwóch przypadkach?
Wybacz, wiem, że prosiłeś o krótkie za lub przeciw, ale chciałbym wiedzieć więcej. Wtedy uściślę, czy jestem za, czy nie. :)

Jak narazię nie chce ruszać tych dwóch sub-profesji aktualnie nie mam pomyslu jak to ze sobą powiązać. Co do tych zmian to myślę że te zmiany profesji zalezały by od pnów np 1 zmiana 100pn , 2 zmiana to już 150pn noi ostatnia 3 zmiana była by za 255 pnów.

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Równie dobrze mogę napisać 'szanujmy czas, bo nie każdy ma go aby robić długiego questa tylko po to, aby sprawdzić jak gra się*kimś*innym'. Idąc dalej - wprowadźmy możliwość zmiany profesji, ustawienia sobie poziomu, skilli, czarowanie przedmiotów bo przecież czas trzeba szanować...
Na panią nie mam pomysłu , gdy zaproponowałem ankietę aby to ludzie konkretnie decydowali co by chcieli ujrzeć w kolejnej odslonie napisałaś ze ludzie chcieliby wiszącego olimpu z Zeusem na srodku a w około fruwających statków kosmitów, jak zaproponowałem nową broń dla zwiadowcy mianowicie harpun to moim oczom ukazała się broń okrętowa która służy przy polowaniu na wieloryby. Po tym chciałem sie nie udzielac na forum ale jednak, wracając do tematu chodzi mi tutaj o to że po co mam robić nową postać skoro mam jedną i ją chce grać ale chce sie przekonać jak to jest po drugiej stronie "barykady" temat nie jest o darmowych czarach , 100 lvlach w 1 dzien itp więc proszę Cie odpowiadaj na konkretne rzeczy o których jest obecnie mowa a nie wymyślasz sobie rzeczy z kosmosu o których nigdy tu nikt pisał.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 26-01-12 o 15:50
Attax jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 15:43   #8
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Przyda sie magom którzy wybrali subprofesje alchemika.:D
Uhh jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 15:58   #9
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Jestem na nie, zrobię maga nekro, miesiąc porobię sdki, a potem zmienię się w duchownego żeby mieć lepsze leczenie + pg używając sd. Gdy braknie mi sdków znów zmienię się w nekromantę i tak w kółko. Byłoby to zbyt duże ułatwienie w grze.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 16:24   #10
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Tak Merv ale musisz mieć te 100 PNów a to takie łatwe by nie było.. A osoby zastanawiałyby się czy wydać to na skille czy na zmianę profesji.. ;)

osobiście jestem na tak - jakieś urozmaicenie.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin