Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-11-14, 08:11   #1
saju1991
 
Avatar saju1991
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 60
Domyślnie Problem ze skillowaniem - Zwiadowca.

Witam, ostatnio zrobiłem sobie Łucznika żeby sprawdzić jak się będzie grało, gdy zacząłem skillowac zauważyłem (błąd?) pewna przypadłość, a mianowicie. Gdy skillujemy sile, 1h itd to wystarczy blood hit co minute, a gdy zacząłem skillowac walkę dystansowa to "Skill" idzie TYLKO jak oddamy blood hita, czyli w ciągu 4 strzałów włócznia (powiedzmy na 20 skillu, gdzie za każdym rzutem dostajemy z 10% skilla) Blood, Blood, pudlo, Blood. Skill nie idzie jak zwykle to było ze 4x10%, tylko 3x10% bo raz nie było trafienia z krwią. Czyli moim zdaniem nie ma ciągłości skillowania, Zwiadowca musi poświecić 2-3x więcej czasu na wbicie wymarzonych umiejętności. Mógłby ktoś to wytłmuczyć?
Pozdrawiam, Saju.
saju1991 jest nieaktywny  
Stare 18-11-14, 13:26   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Zarówno u wojownika jak i u zwiadowcy liczone są uderzenia w zbroję oraz bloodhity, to one dodają stałą liczbę tries. Podczas skillowania kamieniami i włóczniami, wiele z nich leci obok potwora, wtedy tries nie są zwiększane, nie jest to błąd.

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 18-11-14 o 13:32
Altrel jest nieaktywny  
Stare 18-11-14, 15:35   #3
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

rozmywajac ewentualne watpliwosci: mialem to samo. piana z pyska ciekla. Jednak chodzi tu o to, ze zwiadowca musi TRAFIC w cel, nie wazne czy zada obrazenia, czy zatrzymaja sie na tarczy/armorze. Jezeli trafiamy obok - skill nie leci, jezeli trafiamy w cel - skill leci. Do ~50 trzeba sie przemeczyc : /
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 18-11-14, 18:04   #4
Cannabis
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Skąd: Białystok
Postów: 65
Domyślnie

Szczerze to nie pamiętam, żebym tak męczył się ze skillowaniem palka.
Cannabis jest nieaktywny  
Stare 18-11-14, 18:12   #5
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Pytanie po co się męczyć skillując dystanst zwiadem.
Przecież wystarczy pójść expić i samo wpada jak szalone.
neccoz jest nieaktywny  
Stare 19-11-14, 06:37   #6
Cannabis
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Skąd: Białystok
Postów: 65
Domyślnie

Dokładnie. Ja jak skillowalem to od poczatku siedziałem na czerwiach aż wyczerpał mi się skill na włócznie. Potem kupowałem sporo strzał ok. 1.5 k (miałem rozdane pn w siłę) i dalej na czerwiach. Jako, że z łuku szybko się bije, to 100 skill wpada na prawdę szybko. Potem skilluje się expiac.
Cannabis jest nieaktywny  
Stare 19-11-14, 09:35   #7
saju123
 
Zarejestrowany: Wrz 2014
Skąd: Mielec
Postów: 46
Domyślnie

ok dzieki, temat juz raczej do zamkniecia. Co do pisania innych "po co skillujesz" - a po to zeby miec latwiejsza gre expiac, lepiej poswiecic 2 dni i przyjemnie grac ; )
saju123 jest nieaktywny  
Stare 19-11-14, 10:09   #8
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

No i co, że wbijecie sobie 100 dyst? czy 120? I co rozdacie pn?
W takim razie życzę powodzenia.
Mam wbity 164 dyst ręcznie 160 zręczności i wydałem kilka pn'ów żeby wbić 75 siłe. I powiem w skrócie dmg nie ma. Najbardziej wkurza to, że przy takim skillu 50% uderzeń jest poniżej 300. Według mnie to absurd. Byle jaki mag nekro, który rozda pn nawet nie na 100 mlvl tylko np 90 będzie lepszy od was.
brave12013 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin