Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-03-22, 15:17   #61
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

No w skrócie trzeba ogarnąć te pvm bo pvp zdycha po miesiącu, a bez pvm nie ma pvp i dla wielu na odwrót.

To znaczy że osiąganie endgame w miesiąc czy dwa nie powinno mieć miejsca.
Sam endgame nie powinien być setem i dwusetnym levelem.

Jak to ktoś kiedyś powiedział: Altaron to nie war ots.

Kiedyś ludzie oszczędzali pny, wyczekiwali bossów, skilowali na młodym smoku, grali pod profit by móc poexpić pod expa, robili dzienne na złotą rybkę. Teraz patrzą tylko jak tu i czym jak najszybciej się wyexpić
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-22, 17:09   #62
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Kiedyś ludzie oszczędzali pny, wyczekiwali bossów, skilowali na młodym smoku, grali pod profit by móc poexpić pod expa, robili dzienne na złotą rybkę. Teraz patrzą tylko jak tu i czym jak najszybciej się wyexpić
No to teraz pomyśl o skalowaniu dmg od lvla którego chcą Ci ludzie XD

Moim zdaniem skille powinny dawać bardziej liniowy przyrost dmg, a teraz to wygląda tak że do 100+ skilla dmg rośnie jak szalony, a później daje coraz mniej. Może sie myle, ale takie mam wrażenie i testowałem to kiedyś.
Gdyby endgamowy dmg osiągało sie dopiero na 180+ skillu to by sytuacja nieco inaczej wyglądała.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-22, 17:23   #63
combo30
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 33
Domyślnie

Ja mam taką propozycję
1. Ogarnąć kontent aby nie kończył się on na 150-200 lvlu bo to trochę śmiech jest. Tutaj można dodać tereny które by to sprawiły o kogarze się nie wypowiadam bo nie mam żadnych informacji.
2. Naprawa balansu i skalowania DMG powtórzę tu słowa poprzedników bez seta na DMG jest się ostro do tyłu szczególnie przy ograniczonej ilości czasu na grę a to powinno być dodatkiem a nie endgame.
2. Ryc jest totalnie do poprawy bo chwilowo jest totalny g****m tutaj rahilux dokładnie się wypowiadał na ten temat i nie będę się powtarzał po nim.
3. Znerfić o parę % DMG od krzaków bo to jest przesada delikatna.
4. Poprawa istniejących już expowisk a nie dodawanie ciągle nowych nawet nie sprawdzonych priorytetem powinna być naprawa tego co jest.
5. Nie pamiętam kto to napisał ale jestem również za usunięciem blokad moim zdaniem są one zbędne wystarczy aby DMG zwiększał się z lvlem oraz skillem w miarę sensowny sposób jakby miało to wyglądać to proszę o wypowiedzenie się bardziej doświadczonych osób odemnie ja rzuczam tylko propozycja.
__________________
- Zło to zło, Stregoborze Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. . Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale. (Ostatnie życzenie)
combo30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-22, 21:47   #64
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
No to teraz pomyśl o skalowaniu dmg od lvla którego chcą Ci ludzie XD

Moim zdaniem skille powinny dawać bardziej liniowy przyrost dmg, a teraz to wygląda tak że do 100+ skilla dmg rośnie jak szalony, a później daje coraz mniej. Może sie myle, ale takie mam wrażenie i testowałem to kiedyś.
Gdyby endgamowy dmg osiągało sie dopiero na 180+ skillu to by sytuacja nieco inaczej wyglądała.
Chcemy skalowania leczenia od lvla ;p Te wartości ogólnie są bardzo małe, ale zawsze coś. Levelując postacie musimy widzieć, że się ona rozwija, a nie że stoi w miejscu. 300lvl musi być zauważalnie bardziej tanky niż 200lvl zarówno w pvm jak i pvp.

Zgadzam się z tobą. Skille powinny dawać bardziej liniowy przyrost dmg. Twój pomysł może bardzo spowolnić gameplay i bardzo dobrzę! Największe przyrosty dmg powinny być na 190+ skillu bo wtedy poświęcamy najwięcej pn.

p;s fajny opis
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-03-22, 18:03   #65
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Chcemy skalowania leczenia od lvla ;p Te wartości ogólnie są bardzo małe, ale zawsze coś. Levelując postacie musimy widzieć, że się ona rozwija, a nie że stoi w miejscu. 300lvl musi być zauważalnie bardziej tanky niż 200lvl zarówno w pvm jak i pvp.

Zgadzam się z tobą. Skille powinny dawać bardziej liniowy przyrost dmg. Twój pomysł może bardzo spowolnić gameplay i bardzo dobrzę! Największe przyrosty dmg powinny być na 190+ skillu bo wtedy poświęcamy najwięcej pn.

p;s fajny opis
A to spoko, źle zrozumiałem.

Dzięki, to Św. Franciszek z Asyżu.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-03-22, 19:43   #66
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie pvp

Cytat:
Napisał kwadrat Zobacz post
Magiem to do 200lvla możesz co najwyżej abitańce iść postrzelać z gfb jak je sobie wcześniej przez pół dnia robiłeś. Jak już jakimś cudem skompletujesz upragniony set chaosu, wbijesz wszystkie wnęki to potem możesz przez pół dnia zbierać piórka, żeby zrobić mikstury maga, potem pół dnia uhy robic, zeby finalnie iść po expić 40min i może zrobisz ciut większy exp niż zwiadowca bijący legionistow cały dzień, drukujący 100t/h i robiący refill w 3min, rycerz jeszcze szybciej robi refill, bo strzałek nie musi kupować

Chciałem napisać merytoryczną wypowiedź, ale cała argumentacja w tym wątku jest wyssana z palca i każdy chce robić balans pod siebie i swoja przyszła profesje na nowym PVP.
Pozdrawiam Wielki Gwander
Chyba Cie głowa rozbolała z tym Legio i profitem czy Dugonitami , mag ele visko pela aluki i z manasów to bije to po pierwsze na Dugonitach, 2 tyś manasów biorą na garba i biją po 3-5 to robisz solo do 2 mil exp na 1h na bonusie średnio np, przy 1x i tych ustawieniach to ja więcej wydawałem niż kasy widziałem z tego loota tam xD nawet na manasach alchemika biegając z 140 Alchemii to szału nie ma xD Musicie się przyzwyczaić że więcej wydawać będzie niż zarabiać ;) Po to spoty są zmniejszone i znerfione aby na jednym był większy exp a inne respy będą oblegane pod kasę tylko. Nie będzie połączenie respów z dużym pg i kasą , zwiadowca wychodzi na chwilę obecną najlepiej na klasztorze pod względem exp i profitu lepiej od magów nawet przy krytycznych obrażeniach % czaru dodatkowym.
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-03-22, 23:39   #67
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał combo30 Zobacz post
Ja mam taką propozycję
1. Ogarnąć kontent aby nie kończył się on na 150-200 lvlu bo to trochę śmiech jest. Tutaj można dodać tereny które by to sprawiły o kogarze się nie wypowiadam bo nie mam żadnych informacji.
2. Naprawa balansu i skalowania DMG powtórzę tu słowa poprzedników bez seta na DMG jest się ostro do tyłu szczególnie przy ograniczonej ilości czasu na grę a to powinno być dodatkiem a nie endgame.
2. Ryc jest totalnie do poprawy bo chwilowo jest totalny g****m tutaj rahilux dokładnie się wypowiadał na ten temat i nie będę się powtarzał po nim.
3. Znerfić o parę % DMG od krzaków bo to jest przesada delikatna.
4. Poprawa istniejących już expowisk a nie dodawanie ciągle nowych nawet nie sprawdzonych priorytetem powinna być naprawa tego co jest.
5. Nie pamiętam kto to napisał ale jestem również za usunięciem blokad moim zdaniem są one zbędne wystarczy aby DMG zwiększał się z lvlem oraz skillem w miarę sensowny sposób jakby miało to wyglądać to proszę o wypowiedzenie się bardziej doświadczonych osób odemnie ja rzuczam tylko propozycja.
Bardzo sensowna wypowiedź.
1. +1
2. +1 Zdecydowanie TAK
2. :) +10 Powtarzałem to wielokrotnie że Ryc 1h jest słabogrywalny solo. Każda inna postać ma o wiele większe możliwości. Wszyscy zawsze powtarzają że to jest postać do TH (przy 10-15 graczach online to naprawdę nieźle) nie dziwię się wypowiedzi że Ryc jest na tę chwilę do skasowania jak przy odpowiednich warunkach Mag czy Zwiadowca ele mogą blokować.
Nie dość że jedyny obszarowy DMG rycerza to "ODES RAGO" gdzie gra jest dostosowana do expienia obszarowego. DMG single target na 150+ przy skilach 150+ jest w granicach 500-700 DMG a dokładniej (200-1050) przy czym te niższe wartości wcale tak rzadko nie wchodzą. Tak że rozgrywka SOLO rycem wyglada tak spam w manaski spam w leczenie i spam w odes rago i na dobicie UCIEKAJĄCYCH o zgrozo celów które ciężko dogonić nie trafiając na kolejne masy mobów dostepny jest "hoxe alp" bez którego Rycerz stałby się zupełnie bezużytecznym śmieciem.

SINGLE TARGET Ryca powinien być przynajmniej x2 (tylko single target bez czarów). To jest rycerz i powinien najmocniej bić bez czarów !!!
Hoxe alp zostałby na obecnym poziomie a rago tote odzyskałoby jakikolwiek sens.
Ostatecznie finto mogłoby się skalować z tym uderzeniem i wtedy tez moze by zyskało jakiś sens używanie tego MEGA drogiego zupełnie bezużytecznego obecnie czaru.

Jak tak się zastanowić to by mogło być rozwiązanie wszystkich problemów z Rycerzem. Można by wybrać czy biegamy i bijemy Mocno po jednym potworze tylko sie lecząc czy tez bierzemy klatę i z pomocą magii bijemy słabiej ale obszarowo.


Teraz jak lecimy np. na żywiołaki ziemi to w zasadzie bez różnicy czy klikamy w moba czy nie bo i tak robote robi tylko ODES RAGO.
Szkoda tłumaczyć o co chodzi bo i tak zaraz poleci hejt tych co rycem nie grają i twierdzą NO TAK ALE TO TANK.
3. Tu się nie wypowiem bo nie wiem jaką przewagę one dają do dmg ALE no właśnie dają możliwość rezygnacji z BLOKERA !
4.Ogólnie +1. Z punktu widzenia ryca "Mniej uciekających mobów" (Priorytet żeby Ryc mógł też robić sensowny exp solo)
5. +1. Jeżeli ktos poświęca czas na trening to dlaczego nie mógłby później szybciej wbijać levela. Jak najbardziej jestem za zniesieniem tych blokad a przynajmniej za zrewidowaniem ich bo teraz poziomy blokady sa takie że i bez treningu idzie osiągnąc max wbijając level.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 28-03-22 o 23:59
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 16:57   #68
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Czy istnieje możliwość dodania w kliencie blokady okien otwieranych w panelu gry, tak aby nie zamykało nam wszystkich okien podczas minimalizacji okna gry? Na wszystkich OTSach jest "kłódka" blokująca otwierane okna, jeśli nie tłumacze tego jasno mogę wysłać kilka scenie lub film jak to działa. Proszę Administrację o odpowiedź.

PS. Chyba, że jest w tym kliencie jakaś opcja blokująca okna i tylko ja nie ogarniam altaronów.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 17:24   #69
combo30
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 33
Domyślnie

Propozycja dla administracji.
Otwarcie serwera testowego dla ograniczonej ilości osób które by sprawdzały mechaniki,questy, expowiska etc.
Jakie osoby miały by to być? Otóż tak , przede wszystkim:
-ogarniajacy grę
-nie wykorzystujący błędów gry dla swoich celów
-majacy dobro projektu na względach
-potrafiacy wyciągnąć sensowne wnioski
A przede wszystkim będącym neutralnem
Moim zdaniem grono takich osób pomagających tym którzy zajmują się tym projektem wyeliminuje błędy takie jakie pojawiły się podczas sezonowego czy też podczas wcześniejszych aktualizacja które nie były nawet sprawdzane tylko wpierdzielone z buta bez większych testów
__________________
- Zło to zło, Stregoborze Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. . Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale. (Ostatnie życzenie)
combo30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 18:18   #70
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał combo30 Zobacz post
A przede wszystkim będącym neutralnem
oj tak tak ale by oddalo takie testowanie przez kasztanow update
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin