Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-12-21, 22:40   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie kilka dobrych propozycji

1. Możliwośc sprzedawania na handlu więcej niż 200 sztuk danych przedmiotów.
2. Stackowanie plecakami manasów/run itd. po wrzuceniu do kostki transmutacji lub po prostu kupowanie stackowanych manasów/run po lekko droższej lub takiej samej cenie. Tylko dla alchemików lub dla wszystkich. Po prostu coś wymyślcie bo i tak jest masakra nawet kupując plecakami. Aktualnie mag, który chcę iśc na godzinny refill, spędza godzinę na robieniu run i pół godziny na ich łączenie...
3. Możliwość wpisania klawiaturą liczby kupowanego przedmiotu na handlu. Aktualnie żeby to zrobić, trzeba najpierw przesunąć suwak. I to za każdym Razem. Dobrze by było jakby również działał enter jako ok.
4. Nerf skarabeuszy. Aktualnie 22 talarów profita na godzinę. Leci tam za dużo koźlarzy. Według Lorathin, więc to info może być fake.
5. Nerf opatów. Za duży exp i loot.
6. Gdy zrespi się więcej niż 2 bossy, ten pierwszy dopóki nie zostanie ubity blokuje drugiego. Czyli np. aktualnie jest Plugastwo, którego nie damy rady ubić i powinien byc jeszcze jeden boss, o którym klikając na kule nie dowiemy się bo blokuje go plugastwo.
7. Nerf Wężów Wodnych po przez swap~15 wężów wodnych na banniki na respie o którym każdy wie. P;s nerfienie ceny kościstych tarcz znerfi również inne potwory i respy, typu widma, z których te tarczę lecą rzadko i gdy mi nie spadnie chociaż 1, a rzadko kiedy spada to mam waste. P;s2 ludzie płacili tymi tarczami za inne przedmioty. Osobiście sprzedałem bitewne buty za kościste tarczę i gdyby jej cena została znerfiona byłbym stratny.
8. Podczas gdy wybierzemy dany przedmiot na handlu, musimy go kliknąć 2 razy. Ponadto za każdym razem gdy kupimy coś, okno z suwakiem zamyka się i trzeba ponownie wybierać przedmiot. Myślę, że prawym przyciskiem powinno otwierać się okienko za pierwszym razem i ów okienko nie powinno zamykać się gdy kupimy dany przedmiot.
9. Urban skupujący wszystkie przedmioty urbanowe. Tylko na sezonowym. A napewno należy dodać więcej przedmiotów do jego dziennej listy, z tego względu, że dodano nowe przedmioty do niego. Większośc ludzi nie ma kasy na wojnę, a bez niej dla wielu sezonowy nie ma sensu!
10. Kostka transmutacji powinna być za jakieś 2-3 talary, a nie 10. Osobiście zrobiłem nową postać, którą dobije 20lvl zbierając skrzydełka i pójdę nią po kostkę bo nie zamierzam dać 10 talarów za to.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 01-01-22 o 04:21
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-01-22, 01:08   #2
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

2. Ze co? Ta jasne, moze jeszcze frytki do tego. Jestem na nie.
5. Opaci do nerfa? Nie wiem jak na innych profesjach ale zwiadem ~350lvl resp nie wyrabial bijac orlem pojedynczo (nie wiem jak z silnymi bombami jest, tylko po co mialbym je testowac jak z kuszy resp nie wyrabial a do tego szkoda waste silnych bomb na takiego slabego respa), exp beznadziejny, loot jak sie zbiera wszystko to sredni. Jest to jeden z najgorszych respow pod exp dla zwiada nekro alch/duch alch, nie wiem jak z krzakami u ele lecz one tylko ulatwia zamkniecie respa, inne profki? Nie wiem, moze patrze troche przez pryzmat hlvla ale nawet na mniejszych lvlach sa zapewne lepsze respy do wyboru takze dla ryca/maga.
6. Nie dowiemy sie? Bo blokuje go plugastwo? I bardzo dobrze. Komunikaty w kulach i u jezdzcow do usuniecia. Tak powinno sie z nimi zrobic i takie wpisy tylko mnie w tym utwierdzaja. Chcesz ubic bossa? To idz w mape i poszukaj ktory sie pojawil.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-01-22, 02:31   #3
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Co do najsilniejszych bosow uważam, ze powinien być wspólny komunikat i powinno się ich już samemu szukać.
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-01-22, 03:52   #4
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaderon Zobacz post
2. Ze co? Ta jasne, moze jeszcze frytki do tego. Jestem na nie.
5. Opaci do nerfa? Nie wiem jak na innych profesjach ale zwiadem ~350lvl resp nie wyrabial bijac orlem pojedynczo (nie wiem jak z silnymi bombami jest, tylko po co mialbym je testowac jak z kuszy resp nie wyrabial a do tego szkoda waste silnych bomb na takiego slabego respa), exp beznadziejny, loot jak sie zbiera wszystko to sredni. Jest to jeden z najgorszych respow pod exp dla zwiada nekro alch/duch alch, nie wiem jak z krzakami u ele lecz one tylko ulatwia zamkniecie respa, inne profki? Nie wiem, moze patrze troche przez pryzmat hlvla ale nawet na mniejszych lvlach sa zapewne lepsze respy do wyboru takze dla ryca/maga.
6. Nie dowiemy sie? Bo blokuje go plugastwo? I bardzo dobrze. Komunikaty w kulach i u jezdzcow do usuniecia. Tak powinno sie z nimi zrobic i takie wpisy tylko mnie w tym utwierdzaja. Chcesz ubic bossa? To idz w mape i poszukaj ktory sie pojawil.
Gostek my tu mówimy o sezonowym, a nie zdechlicy na której grasz sam.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-01-22, 05:51   #5
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Gostek my tu mówimy o sezonowym, a nie zdechlicy na której grasz sam.
Co mnie obchodzi sezonowy, zdechlica ktora zaraz zostanie usunieta. Wiekszosc zmian wchodzi na oba servery, wiec takie durne propozycje wprowadzajcie sobie na te wasza zdechlice. I bardzo dobrze, mnie sie podoba ze gram sam.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-01-22, 06:30   #6
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaderon Zobacz post
Co mnie obchodzi sezonowy, zdechlica ktora zaraz zostanie usunieta. Wiekszosc zmian wchodzi na oba servery, wiec takie durne propozycje wprowadzajcie sobie na te wasza zdechlice. I bardzo dobrze, mnie sie podoba ze gram sam.
Zdechlicę to będziesz miał, gdy sezonowy zostanie połączony z cpvp i padniesz sobie kilka razy kekw
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-01-22, 08:23   #7
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Zdechlicę to będziesz miał, gdy sezonowy zostanie połączony z cpvp i padniesz sobie kilka razy kekw
takim tonem to se możesz pod blokiem z ćpunami dyskutować
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-01-22, 09:57   #8
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
takim tonem to se możesz pod blokiem z ćpunami dyskutować
A jaki masz nick bo pograłbym w duo?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-01-22, 10:13   #9
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
A jaki masz nick bo pograłbym w duo?
jego nick to praojciec
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-01-22, 11:20   #10
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
4. Nerf skarabeuszy. Aktualnie 22 talarów profita na godzinę. Leci tam za dużo koźlarzy. Według Lorathin, więc to info może być fake.
5. Nerf opatów. Za duży exp i loot.
6. Gdy zrespi się więcej niż 2 bossy, ten pierwszy dopóki nie zostanie ubity blokuje drugiego. Czyli np. aktualnie jest Plugastwo, którego nie damy rady ubić i powinien byc jeszcze jeden boss, o którym klikając na kule nie dowiemy się bo blokuje go plugastwo.
10. Kostka transmutacji powinna być za jakieś 2-3 talary, a nie 10. Osobiście zrobiłem nową postać, którą dobije 20lvl zbierając skrzydełka i pójdę nią po kostkę bo nie zamierzam dać 10 talarów za to.
Ad.4 Tak, wierz Bosikowi, daleko zajdziesz. 22 talary w koźlarzach to 3700 koźlarzy. Godzina ma 3600 sekund. Wyobrażasz to sobie? xD Tego nie ma tam tyle, żeby wynosić tyle koźlarzy. W chwili obecnej skaraebusze to trochę słabsze złote szkielety, ale mniej losowe. W godzinę setny lvl wyciąga tam ich około 1000-1200, na tym lvlu są już lepsze możliwości profitowania. Trzeba zdefiniować chyba nowy termin w słowniku altarońskim, godzina bosika.
Ad. 2 hunty z rzędu sypło i już chcesz nerfić :D może jeszcze nerf łapy praojca?
Ad. 6 zawsze można iść i ręcznie sprawdzać Bossy, nikt ci nie zabrania, naprawdę.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin