Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-12-21, 06:11   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie Kilka bugów

1.Lista vip nie sortuje się poprawnie. 'Sort by type''
2.Nowe kapliczki u duchownych. Dostałem jedną na kogar i jestem od tygodnia uziemiony. Jeśli tam pójdę to dostanę milion expa? Bo mniej więcej tyle bym wbił expa przez czas pójscia po ów kapliczkę. Nie wiem po co w ogóle dodano jakieś nowe kapliczki. P;s kapliczkę dostałem jakoś na 60-80 lvlu, a na dojście do niej trzeba z 500lvl by przeżyć 4 bagienne hyderki.
3.Dziury na Kogarze. Mowa o tych, gdzie zwiedzając, schodzisz i padasz na hita od bagiennych hydr i innego shitu.
4.Map click na Kogarze nie działa poprawnie.
5. Sama mapa na Kogar. Proszę o dodanie tam 50 jeźdzców i 50 karawan albo tp na respy bo mapa jest zbugowana i na respy chodzi się godzinę. Do tego cała mapa kogar do ściągnięcia.
6. Misje na kogar są zbugowane, nie są adekwatne do czasu ich zrobienia. kilkaset tysięcy pn'ów powinno być adekwatne do zaistniałej sytuacji.
7. Akus bala (exiva) na tym kliencie działa niepoprawnie tj. nie zawsze pokazuje właściwie i dokładne położenie innego gracza

Niby kilka punktów to żarty, ale bez kitu - Zurvy narysował kółko w paincie wielkości setki neolith i teraz weź przedostań się przez jakąś dzuńglę, która zasłania Ci widok i tym sposobem wchodzisz do dziurki i cie podhaczają cztery bagienne hyderki. A najlepsze jest to, że w takiej dziurce nie ma rope place - jest gdzieś na końcu respa.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 28-12-21 o 06:25
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 06:25   #2
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

1. Zgłoszony bug na starcie i 0 odpowiedzi
4. A ten map click gdzieś działa poprawnie?
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 09:02   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

1. Prosimy o zdjęcie funkcji która nie działa poprawnie.
2. Planujemy podwyższyć minimalny poziom wymagany na misje dzienne na Kogar. Przy czym po drodze na kapliczki nie występują groźne potwory.
3. Dziury te występują w większości w północnej części dżungli Kogar, zostały wykopane przez tubylców. Przyglądamy się tej sprawie.
4. Co to znaczy? Czy odkrywał Pan mapę osobiście czy została ona importowana?
5. To się nie stanie. Stara mapa jest dostępna powszechnie, nową trzeba odkryć. Nie jest to konieczne do gry, ale wielu graczom udaje się to niecałe dwa tygodnie po starcie. Możemy rozważyć zmniejszenie wymagań na korzystanie z jeźdźców i innych środków transportu, jednak dopiero na bazie większej liczby głosów od graczy bardziej nastawionych na RPG niż PVP.
6. Prosimy o konkretny przykład.
7. Czy problem pojawia się u innych graczy?
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 09:56   #4
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
1. Prosimy o zdjęcie funkcji która nie działa poprawnie.
2. Planujemy podwyższyć minimalny poziom wymagany na misje dzienne na Kogar. Przy czym po drodze na kapliczki nie występują groźne potwory.
3. Dziury te występują w większości w północnej części dżungli Kogar, zostały wykopane przez tubylców. Przyglądamy się tej sprawie.
4. Co to znaczy? Czy odkrywał Pan mapę osobiście czy została ona importowana?
5. To się nie stanie. Stara mapa jest dostępna powszechnie, nową trzeba odkryć. Nie jest to konieczne do gry, ale wielu graczom udaje się to niecałe dwa tygodnie po starcie. Możemy rozważyć zmniejszenie wymagań na korzystanie z jeźdźców i innych środków transportu, jednak dopiero na bazie większej liczby głosów od graczy bardziej nastawionych na RPG niż PVP.
6. Prosimy o konkretny przykład.
7. Czy problem pojawia się u innych graczy?
1. Vip nie jest posortowany względem ikonek. Teraz to wygląda lepiej, ale wieczorem jak mamy w vipach 40+ osob zalogowanych to jeśli chodzi o mnie nawet nie liczę ile jest enemy zalogowanych. I brzydko to wygląda! https://gyazo.com/cedbba7f61a2e1a5e348bbc0950ce119
2. Tylko po co to utrudniać skoro i tak za dzienną u duchownych dostaję się dwa razy mniej niż z dziennej u swojej gildii profesji.
3. Ja już dzisiaj byłem na kogar i podziękuje tam chodzenia bez żadnego przewodnika :D np. West już padł kilka razy przez te dziury.
4. Ściągnąłem od Westa. Zdaża mi się również tak na południe od bekalelu. gdy klikam w prawo idzie mi postać w lewo mimo że cała mapa jest odkryta.
5. No jeźdzcy będą w sam raz.
6. Miałem na myśli, że bardzo długo się robi. Nawet tego Arandila mimo że misja dosyć krótka, to te bieganie z neolith do kogar jest bardzo czasochłonne. Robiłem to ponad 4 godziny bo zgubiłem się w dziurze w dzungli xD. Tak to i tak ponad 2 godziny czyli tyle czasu ile trzeba poświęcić na wszystkich jeźdzców przed wprowadzeniem kogaru.
7. Każdy ma taką exivę. Nie jest zbytnio dokładna przez co dochodzi nieraz do sprzeczek bo dany target jest w innym miejscu niż powiedziano.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 11:21   #5
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Dziury muszą zostać, co Ty myślisz że Cejrowski jesteś i bezkarnie bedziesz 90 lvlem po dżungli chodził?
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 11:36   #6
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

4. Mapa westowa hmm, dopóki nie przejdziesz przez dany obszar samemu to mapclick nie będzie działał


5.
jak juz kazdy ogarnie jak sie robi jezdzcow to tak naprawde jest to misja na 40minut by obydwu mieć do końca gry jakimś 60lvlem


7.
co z tą exivą, działa jak na rlu
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 15:06   #7
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
1. Vip nie jest posortowany względem ikonek. Teraz to wygląda lepiej, ale wieczorem jak mamy w vipach 40+ osob zalogowanych to jeśli chodzi o mnie nawet nie liczę ile jest enemy zalogowanych. I brzydko to wygląda! https://gyazo.com/cedbba7f61a2e1a5e348bbc0950ce119
2. Tylko po co to utrudniać skoro i tak za dzienną u duchownych dostaję się dwa razy mniej niż z dziennej u swojej gildii profesji.
3. Ja już dzisiaj byłem na kogar i podziękuje tam chodzenia bez żadnego przewodnika :D np. West już padł kilka razy przez te dziury.
4. Ściągnąłem od Westa. Zdaża mi się również tak na południe od bekalelu. gdy klikam w prawo idzie mi postać w lewo mimo że cała mapa jest odkryta.
5. No jeźdźcy będą w sam raz.
6. Miałem na myśli, że bardzo długo się robi. Nawet tego Arandila mimo że misja dosyć krótka, to te bieganie z Neolith do Kogar jest bardzo czasochłonne. Robiłem to ponad 4 godziny bo zgubiłem się w dziurze w dźungli xD. Tak to i tak ponad 2 godziny czyli tyle czasu ile trzeba poświęcić na wszystkich jeźdźców przed wprowadzeniem Kogaru.
7. Każdy ma taką exivę. Nie jest zbytnio dokładna przez co dochodzi nieraz do sprzeczek bo dany target jest w innym miejscu niż powiedziano.
1. Popieram + dodatkowo przydało by się sortowanie battle listy(opcja wyłączenia npc/mobów/członkow gildi/pt)
2. Jak już mamy kapliczki i groby na kogar to powinniśmy je dopiero dostawać od 100-150 poziomu
3. Dziury na Kogar - Fajne są te pułapki ale mocno przegięte - dobrze gdyby wpadając do dziury można było się z niej ropnąć oraz by na -1 nie występowały np. 4x bagienne hydry a dopiero na -2. Chodzi o to by była jakakolwiek szansa przeżycia gdy wpadnie się do takiej dziury, aktualnie nikt tego nie przeżyje nie zależnie od lvla
4. Mapa udostępniona na moim discordzie nie zawiera odkrytych nowych terenów, sa tam odkryte puste przestrzenie gdy jacyś gracze wchodzili na test serwerze tam gdzie nie powinni, dlatego nakłada Ci się mapa na mapę oraz mapclick nie działa prawidłowo ;> (Tłumaczyłem Ci to na discordzie :|)
5. Smoczy jeźdzcy - Fajnie gdyby jedynym wymaganiem do ich rozpoczecia było skończenie jeźdzców w Neolith, ew. możliwość innych podróży na low lvu - Mamy tam tez spoty pod low lv, ale zanim taki low lv dobiegnie to zginie po drodze 10 razy :v
6. -
7. -
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 15:13   #8
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

idziesz w 10 osob 300+ lvl przez kogar spadacie do dziury 4 bagienne mimo ze twoj kolega jest 10 kratek obok to watpie zeby misja ratunkowa sie udala no chyba ze spadl ryc gotowy na starcie i zaraz obok niego byl duchowny z siochem...

bagienne na -2 dajcie nam chociaz cien szans zgatherowac sie i uratowac ofiare
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin