Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-01-19, 13:58   #21
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Łechtasz moje ego swoim brakiem obeznania. Dziękuje, make mine day, idz pograc bierki placzu. Nie wbilem nic na war modzie, a takie odrealnienie się leczy, polecam prozac.
A gdzie ja napisałem,że ty coś wbileś na warmodzie ?
Z twojej wypowiedzi wynika ,że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to raz. Dwa, twoja składnia zdaniowa wygląda na 2-3 latka więc utkaj rurencję bo znowu będę musiał zalogować na 30 poziom i cię zabić z kolegami 🤣🤣🤣
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-19, 14:06   #22
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Jesli ubicie 60 lvl ryc nekromanty w 3 z pomoca 3 innych magow uwazasz za wyczyn, to tkajcie sobie w słoneczku własnej ego adoracji. Pozrawiam.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-19, 14:20   #23
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Każdy myślący czlowiek grający w tą grę z iq większym niż 20 wie, że serwer comunity pvp będzie smierdział pustką już do końca świata �� . Są pojedyńcze przypadki graczy którzy nie mogą się z tym pogodzić i tyle w temacie . Mam nadzieję, że nasza wspaniała altaronska administracja o tym wie i robi wszystko w kierunku update �� a co za tym idzie stworzenia świeżego serwera, który przez dosc dlugi okres czasu (moze to beda 3 miesiace moze pol roku ? ) będzie cieszył się sporą uwagą (mam tu na myśli po 80+ ludzi online ) . Myślę,że większość społeczności ten fakt zaakceptowala, a to jaką popularnością cieszyć się będzie nowy serwer zależy już tak naprawdę od administracji i od impulsu jaki przyniesie update - który jest po prostu koniecznością.
��

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Jesli ubicie 60 lvl ryc nekromanty w 3 z pomoca 3 innych magow uwazasz za wyczyn, to tkajcie sobie w słoneczku własnej ego adoracji. Pozrawiam.
90* poziom, dziecko Na inne twoje zaczepki nie będę odpowiadał bo dalej nie potrafisz napisać składnego zdania . Zapewne opuszczales lekcje polskiego by czym prędzej wsunąć pomidorową i usiąść do komputera słuchając co ma do powiedzenia Konrad na diskordzie . Cya

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 14-01-19 o 14:26
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-19, 14:37   #24
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

To może zacznij pisać poważnie Exo, bo chyba widzisz ile osób grało na spvp :)?
Wystarczy popatrzyć na topkę (top 100 37lvl xD, zresztą sam wbiłem 2 postacie do tej "topki" w 1 dzień gry) oraz na daty w których ostatni raz przed zamknięciem serwera byli zalogowani gracze (xD!).

Słyszałem o igła serwerze 3 miesiące warów no bo lvle łatwo wbić, nic się nie traci blessy izi bo 15t to się robi 1 dnia na żywach ziemi, a tu fiasko.

Popularność altaron ma swoją własną, specyficzną, coś tam niby zależy od administracji ale w głównej mierze to mentalność graczy - 1-2 bitwy i jedyne co zostanie to PA albo expienie i robienie questów.
I tak jak było na poprzednich edycjach tak jak i na spvp, wam, osobom którym najbardziej zależy na stworzeniu edycji 2x na stałe przyjdzie się zmierzyć ze smutną prawdą - miesiąc i x-log bo nie ma co robić.
A potem kilka miesięcy przerwy i tematy na forum o treści:
-Go start nowy serwer, igiełka na lata, będziemy grać do upadłego, gracze wrócą, 100+ online.

Na papierze fajnie to wygląda, ale chyba sami wiemy jak to będzie wyglądać.
Chcecie grać? Zapraszamy na cpvp, możecie wbijać pod ukrytymi nickami, ja sam mam totalnie wywalone w te wasze hunty, więc zgłaszajcie się do mnie na pw, dam wam itemy i kasę na start :).


A smęty o wszechobecnych hlvlach zostawcie dla siebie, mieliście okazje się wyexpić przez ponad rok, nie skorzystaliście, a teraz chcecie nowy serwer, no bo po co zaczynać z hlvlami.

Może na tym spvp powalczę o outfit i pomniczek ;] byleby to był 3 miesięczny serwer.

Pis joł.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-19, 14:54   #25
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
To może zacznij pisać poważnie Exo, bo chyba widzisz ile osób grało na spvp :)?
Wystarczy popatrzyć na topkę (top 100 37lvl xD, zresztą sam wbiłem 2 postacie do tej "topki" w 1 dzień gry) oraz na daty w których ostatni raz przed zamknięciem serwera byli zalogowani gracze (xD!).

Słyszałem o igła serwerze 3 miesiące warów no bo lvle łatwo wbić, nic się nie traci blessy izi bo 15t to się robi 1 dnia na żywach ziemi, a tu fiasko.

Popularność altaron ma swoją własną, specyficzną, coś tam niby zależy od administracji ale w głównej mierze to mentalność graczy - 1-2 bitwy i jedyne co zostanie to PA albo expienie i robienie questów.
I tak jak było na poprzednich edycjach tak jak i na spvp, wam, osobom którym najbardziej zależy na stworzeniu edycji 2x na stałe przyjdzie się zmierzyć ze smutną prawdą - miesiąc i x-log bo nie ma co robić.
A potem kilka miesięcy przerwy i tematy na forum o treści:
-Go start nowy serwer, igiełka na lata, będziemy grać do upadłego, gracze wrócą, 100+ online.

Na papierze fajnie to wygląda, ale chyba sami wiemy jak to będzie wyglądać.
Chcecie grać? Zapraszamy na cpvp, możecie wbijać pod ukrytymi nickami, ja sam mam totalnie wywalone w te wasze hunty, więc zgłaszajcie się do mnie na pw, dam wam itemy i kasę na start :).


A smęty o wszechobecnych hlvlach zostawcie dla siebie, mieliście okazje się wyexpić przez ponad rok, nie skorzystaliście, a teraz chcecie nowy serwer, no bo po co zaczynać z hlvlami.

Może na tym spvp powalczę o outfit i pomniczek ;] byleby to był 3 miesięczny serwer.

Pis joł.
Przez ten cały czas nie napisałem nigdzie o x2 serwerze. Jak.na moje może być i nawet 0.5 z tym ,że chce na nim nowe tereny ,quety itp . Chce również by każdy Nowy (a znajdzie się takich kilku jak co serwer) jak i stary gracz mógł zacząć od nowa rywalizację. W altaron najlepiej gra się właśnie przez pierwsze kilka miesięcy. Kto tego nie doświadczył nie wie ile to sprawia fanu. Lepiej gledzic o zbeszczeszczonym jak zwłoki spejsona serwerze . Kolejny ....
Pis joł i czytamy ze zrozumieniem


P.S z serwerami sezonowymi dalej jestem na Tak, mimo wszystko da się z nich wyciągnąć kilka wniosków a może i nawet kilkanaście które dotyczą balansu jak i nie tylko .. serwery te nikomu nie przeszkadzają i mogą jedynie altaronowi coś "dać" a nie cofać to wstecz tak jak robią to osoby grające na c-pvp i płaczące o wszystko to co sprowadza się do utworzenia czegoś nowego . To jest zalosne


Tutaj już nawet nie chodzi o jakieś "dominando" ,ktoś się tego obawia czy cos ?? Exita z serwera takiemu Konradowi można zrobić w tydzień grając od początku w ekipie 10+ Ale co z tego ? Czy ktoś kurwa chce mu przeszkadzać w spełnianiu się i biciu cyferek ? ������������ NIE. Graj se chłopie tak 10 lat . Ale 90% ludzi odwiedzających to forum chce nowe tereny bla bla bla + świeży serwer na którym na nowo będzie można pobudowac ekonomię (do czasu) i przeżyć przygodę jeszcze raz - kappa.
Lubię łapać i rzucać lubię łapać i rzucać - podobnie wygląda jak rozmowa z wami

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 14-01-19 o 15:05
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-19, 15:16   #26
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie



pomyśl o karierze kabareciarza bo piszesz niezłe felietony

Prawie nikt poza Twoja ekipa nie chce resetu, placzesz na forum, lizesz dupe administracji oraz uzywasz plytkich metod manipulacyjnych. Czytam z ciebie jak z otwartej księgi Januszu.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."

Ostatnio edytowane przez Medalikarz ; 14-01-19 o 15:26
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-19, 15:46   #27
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Nono ruda fajnie grać tak obok przydupasa Konrada dla którego Altaron stał się drugim domem ;[ Wbicie lvl na warmodzie za real hajs. Zmienianie co chwile lota z potworów , dziwnym trafem dopiero wtedy gdy jedna z drużyn za dobry profit miała. Zresztą wbijaj tą swoją zręczność i ciesz się chwilą wbicia 200 ;]
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-19, 15:49   #28
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Kolejna osoba która nie rozumie zasad community, plącze i obraża innych. Generalnie dno kultury, padł 3 razy, nie zrozumiał czemu, a wyciągniętą dłoń o pokój opluł. Oto on! Niuniek!
p.s. Stary miałem Cię pierw zapowiedzieć zanim wkroczysz...
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-19, 17:02   #29
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

To chciałem czytać. :D DALEJ ALTAROŃSKA BANDO, DALEJ!
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-19, 17:20   #30
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

@Konradek
Ty nie mysl, że no-pvp jest niegrywalny bo My boimy się na niego wrócić, w obawie przed tobą. Po prostu nie ma sensu gry na takim servie, na którym 50% graczy została przeniesiona z no-pvp, a reszta biła level w warmodzie. Jesteś zakochany w swojej postaci, to sobie klep dalej do okna gry, lecz nie możesz zawłaszczyć tej gierki tylko dla siebie. Ludzie chcą nowego servera, z normalnymi zasadami, każdy wystartuje od zera. Ty się tego boisz bo będziesz bity i nie zagrasz.

@Topic
Server 2x jest lepszy od normalnego pod wieloma względami. Comunity Tibii jak i Altaronu to w 90% ludzie dorośli, nie mający 20 godzin na dobe na gre. Osoba regularnie grająca po kilka godzin dziennie wbije 150 poziom w 2 miesiące, potem kompletowanie setów i spokojnie pół roku może stać taki server. A to że jakaś osoba w tym samym czasie wbije 350 to oznacza, że po prostu lepiej gospodaruje czasem, lub ma go więcej.

Osobiście wolałbym grac na servie 2x, ponieważ skillowanie postaci to męka. Jeśli wystartuje normalny, też zagram lecz z mniejszym zaangażowaniem niż ostatnio.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin