Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-07-11, 04:55   #11
kaka
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 35
Domyślnie

spoko, dzien SS dostaniemy za free, szkoda ze mam juz 58 i na chuj mi te 2 dni, ale rekompensata bedzie zajebista!
kaka jest nieaktywny  
Stare 02-07-11, 08:01   #12
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Nie dostaniemy rekompensaty za długo serwer stoi i wiedzą że i tak kilkadziesiąt osób będzie grało nawet bez tych 2 walonych dni SS. Dobrze że dziś nocki nie robilem
Będzie tak jak ostatnio:

2011-06-24 12:29:20 Slythia
Poranny wypadek
Nasz jedyny Strażnik Gry, Kael, przeżył dziś rano dość ciekawą przygodę. Oto fragment jego pamiętnika.

Napisali fajną bajeczkę na głównej i tyle z tego mieliśmy
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 02-07-11, 08:10   #13
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaka Zobacz post
spoko, dzien SS dostaniemy za free, szkoda ze mam juz 58 i na chuj mi te 2 dni, ale rekompensata bedzie zajebista!

Tak tak, jasne jasne ;p tak jak Demisoz powiedział - jebną kolejną bajęczkę o czarnej magii, różowych smokach i armii szczurów która spowodowała wypadek w postaci wyłączenia serva... I chuj z tego dostaniesz, bo tacy ludzie, którzy już tu coś osiągneli i tak bedą tu grac
dedereq jest nieaktywny  
Stare 02-07-11, 08:19   #14
Waski1905
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Rzeszów
Postów: 11
Domyślnie

Co raz więcej niespodzianek:) frezy lagi i znowu crashe?? syto!
Waski1905 jest nieaktywny  
Stare 02-07-11, 08:26   #15
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Jakby im tak odjebać strajk przez pół roku SS nie kupować. Mówie wam nowe respy, nowe klasy, nowe subprofesje i zmiany zwiadowcy by nastąpiły w ciągu tygodnia a nie 6 miesięcy jak oni z takim tempem to robią.

DAWAĆ STRAJK :)
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 02-07-11, 08:31   #16
Waski1905
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Rzeszów
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Jakby im tak odjebać strajk przez pół roku SS nie kupować. Mówie wam nowe respy, nowe klasy, nowe subprofesje i zmiany zwiadowcy by nastąpiły w ciągu tygodnia a nie 6 miesięcy jak oni z takim tempem to robią.

DAWAĆ STRAJK :)
To nie przejdzie... Bardziej to bedzie wygladało na naturalny sposób co raz mniej osób bedzie grało a co wiąże się z tym THE END ALTARON!

Ja dalej nie mogę zrozumieć tyle server już ma tyle nad nim pracują a żeby sie nie pozbyć takich problemów jak crash/frezy :\
Waski1905 jest nieaktywny  
Stare 02-07-11, 08:31   #17
jakup
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Jakby im tak odjebać strajk przez pół roku SS nie kupować. Mówie wam nowe respy, nowe klasy, nowe subprofesje i zmiany zwiadowcy by nastąpiły w ciągu tygodnia a nie 6 miesięcy jak oni z takim tempem to robią.

DAWAĆ STRAJK :)
Signed :B

Serwer jak zwykle włączą po savie.
jakup jest nieaktywny  
Stare 02-07-11, 08:41   #18
ArsEnox
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 6
Domyślnie

uff, ja nie miałem prądu od 22 i nie mogłem grać aż do teraz to dla mnie wyszło na dobre, chyba ze nie wlacza do ssa i bedziemy czekac caly dzien.

ale ten altaron juz schodzi na psy, niedawno lagi, teraz crash, co to jest ? zarabiacie tyle to postarajcie sie o lepszego hosta a nie jakies gowno co non stop pada, czemu w tibi nie ma takich crashy, lagow ? nic tam nie ma raz na rok moze sie zdazy maly crash co naprawia szybko a nie co 2 dni jakis crash, lag -.^
ArsEnox jest nieaktywny  
Stare 02-07-11, 08:47   #19
pawel123343
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArsEnox Zobacz post
uff, ja nie miałem prądu od 22 i nie mogłem grać aż do teraz to dla mnie wyszło na dobre, chyba ze nie wlacza do ssa i bedziemy czekac caly dzien.

ale ten altaron juz schodzi na psy, niedawno lagi, teraz crash, co to jest ? zarabiacie tyle to postarajcie sie o lepszego hosta a nie jakies gowno co non stop pada, czemu w tibi nie ma takich crashy, lagow ? nic tam nie ma raz na rok moze sie zdazy maly crash co naprawia szybko a nie co 2 dni jakis crash, lag -.^

Ziom Tibia ma 10 lat na pewno było na początku tak jak tu
pawel123343 jest nieaktywny  
Stare 02-07-11, 08:47   #20
tese
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Gliwice
Postów: 9
Domyślnie

Miło, że w ogóle ktoś nas poinformował od wczoraj co się dzieje i czemu się tak dzieje.. Nikt nawet chyba z obsługi nawet nie raczył zajrzeć na forum..

Szkoda słów.
tese jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin