Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-07-16, 08:42   #1271
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, mosiężne zbroje, mosiężne hełmy, pary królewskich butów, mroczne halabardy, kościste zbroje, bitewne tarcze, bitewne nogawice, złote zbroje, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-16, 10:02   #1272
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne tarcze, mosiężne nogawice, królewskie tarcze, królewskie pancerze, kościste tarcze, smocze tarcze, smocze zbroje, smocze hełmy, pary smoczych butów, pary bitewnych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-16, 10:19   #1273
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, zbroje maga, smocze tasaki, mroczne halabardy, kościste tarcze, smocze tarcze, smocze zbroje, smocze nogawice, bitewne tarcze, złote tarcze, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-07-16, 10:45   #1274
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne tarcze, mosiężne hełmy, odkażacze, tizony, królewskie nogawice, królewskie hełmy, bitewne nogawice, bitewne hełmy, złote hełmy, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-07-16, 10:36   #1275
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, demoniczne pomioty, odkażacze, mroczne halabardy, kościste tarcze, kościste zbroje, smocze zbroje, smocze hełmy, bitewne tarcze, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-07-16, 12:30   #1276
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne nogawice, pary mosiężnych butów, królewskie nogawice, królewskie pancerze, kościste zbroje, pary kościstych butów, smocze nogawice, bitewne tarcze, złote zbroje, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-16, 10:05   #1277
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, smocze tasaki, królewskie pancerze, pary królewskich butów, mroczne halabardy, pary kościstych butów, pary smoczych butów, pary bitewnych butów, złote tarcze, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-16, 15:03   #1278
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, mosiężne tarcze, mosiężne nogawice, demoniczne pomioty, tizony, pary królewskich butów, kościste hełmy, smocze tarcze, bitewne nogawice, pary bitewnych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-16, 08:37   #1279
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne zbroje, tizony, pogromcy, królewskie hełmy, mroczne halabardy, kościste tarcze, smocze zbroje, smocze nogawice, bitewne pancerze, bitewne nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-16, 09:28   #1280
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, kaptury maga, mosiężne zbroje, królewskie nogawice, królewskie tarcze, mroczne halabardy, bitewne nogawice, bitewne hełmy, złote hełmy, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin