Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tymi zmianami?
Tak! Chcę się napierdalać pod depo na serwerze pvp. Te strefy to był zły pomysł. 5 9.26%
Tak! Chętnie pograłbym na non-pvp. Wspomnienia wracają. 18 33.33%
Tak! Reset do dobry pomysł. 27 50.00%
Nie. Podoba mi się obecny wygląd serwera pvp. 14 25.93%
Nie. Po co komu non-pvp, macie strefy, nikt was nie bije i jeszcze wam mało? 11 20.37%
Nie. Resetu nie będzie. 10 18.52%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-08-18, 20:53   #11
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Mi tam po prostu zależy na czymś nowym, bo aktualny serwer cpvp stracił dla mnie wartość jak zaczęły się chore akcje z oddawaniem expa. Po prostu nie chce się tam wracać jak się spojrzy na te wszystkie pseudo-wojny i ludzi wbijających kilkadziesiąt lvl w moment.
Nawet jak wejdzie update to jedyni, którzy będą mieli z tego korzyść to Ci, którzy nadal grają, a większość z nich wyexpiła sobie postacie na innych ludziach.
Dziwny pomysł - nowo stworzony serwer, kiedy wejdzie update połączyć z obecnym
Dzięki temu ludzie by wrócili do gry, no bo w końcu HURR DURR NOWY SERWER xD
(przy okazji warto byłoby usunąć ludziom expa nabitego na innych, bo przez to z fajnego serwera rpg, zrobiło się gówno gorsze od jakiś apo-orshabaali)

Teraz o czym innym - na nowym serwerze obecność obu rodzajów graczy (nonpvp i pvp) dałaby dużo korzyści:
Główna to więcej ludzi na takim serwerze niż na jednym dedykowanym pod daną grupę (non albo pvp).
Ludzie grają jak chcą - chcesz się tłuc non stop to możesz, nie chcesz to nie - masz wybór, jesteś wolnym człowiekiem.
Inne w sumie wynikają z większej ilości ludzi - łatwiej o ludzi na team hunt/questy/bossy/przedmioty na kupno i sprzedaż.
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-18, 14:00   #12
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@wilddd
chcesz czegos wiecej to graj. Połowy tej gry nie widziales a chcesz reset.
I nie rozumiesz dalej zasadniczego bledu tego pomyslu, kazdy mialby chara w trybie non do przeszkadzania wrogom i pomagania swoim. To nie ma prawa bytu, ze ktos wybiera pvp albo npvp i razem graja.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-18, 14:21   #13
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilddd Zobacz post
Mi tam po prostu zależy na czymś nowym, bo aktualny serwer cpvp stracił dla mnie wartość jak zaczęły się chore akcje z oddawaniem expa. Po prostu nie chce się tam wracać jak się spojrzy na te wszystkie pseudo-wojny i ludzi wbijających kilkadziesiąt lvl w moment.
Nawet jak wejdzie update to jedyni, którzy będą mieli z tego korzyść to Ci, którzy nadal grają, a większość z nich wyexpiła sobie postacie na innych ludziach.
Dziwny pomysł - nowo stworzony serwer, kiedy wejdzie update połączyć z obecnym
Dzięki temu ludzie by wrócili do gry, no bo w końcu HURR DURR NOWY SERWER xD
(przy okazji warto byłoby usunąć ludziom expa nabitego na innych, bo przez to z fajnego serwera rpg, zrobiło się gówno gorsze od jakiś apo-orshabaali)

Teraz o czym innym - na nowym serwerze obecność obu rodzajów graczy (nonpvp i pvp) dałaby dużo korzyści:
Główna to więcej ludzi na takim serwerze niż na jednym dedykowanym pod daną grupę (non albo pvp).
Ludzie grają jak chcą - chcesz się tłuc non stop to możesz, nie chcesz to nie - masz wybór, jesteś wolnym człowiekiem.
Inne w sumie wynikają z większej ilości ludzi - łatwiej o ludzi na team hunt/questy/bossy/przedmioty na kupno i sprzedaż.
Płacz o wbitego expa na war modzie xDDDDDDDDDDD
Dawno jak byś grał a nie płakał na forum byś z 180 miał
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-18, 16:00   #14
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Ehh... Po prostu, jak się zaczęły te powalone akcje z oddawanem expa przestałem grać w Altaron i nie chcę wracać do gry, w której miesiące mojego wysiłku i mnóstwo czasu wpakowanego w grind nie ma żadnego znaczenia, bo ktoś inny może to zrobić w moment exploitując zły system -.-

Nie mówiłem nic o resecie! Wy wszyscy jesteście na to słowo zafiksowani...

Selbo wspomniał o ewentualnym nowym serwerze dwa dni temu i wtedy uznałem, że warto się podzielić moją propozycją. W dwa dni za **** bym 180 lvla nie wbił, chyba że wykorzystując (tak jak ty na przykład) chory warmode.
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-18, 16:35   #15
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

To oddawanie expa, o które tak wszyscy się strzepia jest skrajnie nie opłacalne i względnie endgejmowe, jeśli ktoś to robi to na pożegnanie z grą bo załóżmy masz 100kk expa, dajesz się zrokowac do zera i w eter idzie 50kk a do kogoś trafia drugie 50kk. Każdy taki transfer zmniejsza sumaryczna ilość expa na serwerze, że spada on szybciej niż ktos go odrobi, ten proces sam w sobie się zatraca. Jeśli dostałeś te 50kk i Miałeś swoje powiedzmy 10kk i znowu dałeś się zrokowac do zera to dasz maxymalnie 30kk. Jak ktos się obraził na grę i chciał się zrokowac to oddawał ten exp i miał w dupie, ale takie extremalne przypadki są jednostkowe i niepowtarzalne, poza tym selbo pisał, że zostanie to utrudnione, a samo zmuszenie do wyjścia za bramy będzie bardzo uciążliwe, dodatkowo limity to już wgle sprawilyby, że stałoby się to nieprzyjemne. Nie da się natomiast sprawić, żeby było to nieopłacalne, bo zawsze będzie lepiej wyjść przed miasto po ten milion expa niż iść na godzinę na expa. Ty wbijasz ten exp, na tym polega ta gra i to ty decydujess co zrobisz z tym expem, chcesz go oddać koledze to oddaj, znasz cenę, ty go wbijales godzinami.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-18, 22:48   #16
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Wątpię, żebyś się doczekała wypowiedzi tych osób, bo:
1. chinczykbeatdzg - zagłosował na wszystkie 6 opcji = troll
Dather, definitely, luxor, szymon39 = zagłosowali na 3 poniższe opcje jednocześnie:
- Tak! Chętnie pograłbym na non-pvp. Wspomnienia wracają.
- Tak! Reset do dobry pomysł.
- Nie. Podoba mi się obecny wygląd serwera pvp.
które są sprzeczne, bo jednocześnie chcą resetu i go nie chcą = też trolle albo totalne nieogary (może to ta sama osoba na wielu kontach?).
Ostatni głos na "Nie. Podoba mi się obecny wygląd serwera pvp." należy do saju125, czyli Mrocznego Sajana, który jest aktualnie top1, który wbił dzięki naszemu ukochanemu warmodowi. Chyba nie musi się tłumaczyć dlaczego wybrał tę opcję w ankiecie ;P
(Osobiście to do Ciebie Sajan nic nie mam, bo jesteś spoko koleś, ale pozwolenie na takie wykorzystywanie systemu warmode przez Selba to totalna pomyłka.)
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 06:56   #17
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Ale otwarcie npvp (hipotetycznie) stoi w gardle tym obecnym grajkom :)
Jest wojna, 2 gildie walczące, próbujesz coś poexpić, udało się jest wolny resp zaraz wpada ktoś i mówi kulturalne wypierdalaj, dyskutujesz że jak to tak i tp do temple :)
Im więcej na takim serwie neutrali czytaj leszczy tym dla nich lepiej, pokupują śmieci, pozbierają miodki w to im graj :D
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 13:28   #18
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Kiedyś to było kurła, aż się łezka w oku kręci xD 2 serwery pod 2 różne style gry dzisiaj 1 homo niczym ubrania unisex dla wszystkich xD

Ostatnio edytowane przez ciaparek ; 07-08-18 o 13:34
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-18, 22:54   #19
Nehoslav
 
Avatar Nehoslav
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Jeśli ktoś jest w stanie zrobić polski serwer podobny do altaronu lub zna taki, ale z światem non-pvp (byle nie jakiś orhaabal czy coś) to prosiłabym o kontakt, bo chętnie bym na takim pograła. W altaronie nie widzę już nadziei na to, że coś się zmieni na lepsze i nie widzę sensu dalszego dyskutowania.
Łączę się z Tobą w bólu *dotyka dłonią ramienia*. Zostaliśmy wygnani. Niestety serwery non-pvp na otsach nie istnieją za bardzo. Pozostaje nam chyba tylko normalna tibia z przeboleniem wyglądu clienta i innych rzeczy.
Nehoslav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-18, 12:14   #20
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
Kiedyś to było kurła, aż się łezka w oku kręci xD 2 serwery pod 2 różne style gry dzisiaj 1 homo niczym ubrania unisex dla wszystkich xD
tak z ciekawości, padłeś po przeniesieniu chara na pvp?
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin