Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-09-15, 20:28   #11
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Trzeba po prostu system profesji/sub/dmg opracować na tyle żeby zaden bonus nie byl tak faworyzowany jak teraz (żeby pozostale byly równie przydatne, najlepiej innym niż nasza prof?sub).

Na jednym ogniu naprawiloby to 'ograniczenie' systemu klejnotów, polecalbym nawet lekki nerf bonusów; jako taka poprawę sytuacji z handlem na pvp.
Sporo roboty i zabawa mechanika, ktora może znowu niepotrzebnie namieszac to jedyna wada.
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 06:30   #12
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

To ja to napisalem ze moze warto by było zrobic rozbijanie a nie Ty Karnemelk.



Altrel, gosc gra kupe czasu tu, podaje na prawde dobre argumenty, a Ty go zbywasz jak zawsze.. grasz w ta gre? Nie! A zacznij, sam poczujesz o co chodzi.

Czlowiek trenuje, zaoszczedza pny, zbiera to tamto, zeby potem sie dowiedziec ze to nie dziala..

Zobacz, ja narzekałem płakałem, ze duch alch najt gufno, i co? zrobilem set, ale i tak kilka lvl wbilem znow bez bonusa, a kazdy kto wczesniej mogl zbierac łapy trolli dorobil sie kasy, kazdy kto expił na koscianych wczesniej bez tego mroku czy cos tam bylo tez najeb/ expa...
a teraz maja 150 plus


zrób restart zeby kazdy miał równe szanse.. <żart sytuacyjny>


Mam Ciebie za powaznego goscia ale zbywasz za czesto..

Chcialbym zeby tu grało 400 ludzi serio. Ale na pewne rzeczy musicie przymknac oko zeby tak bylo.


ale kiedyś też tak myśle teraz, kpiro było takie że nie trzeba stać, żeby bić.. palek niby najlepszy ale mimo to eastside potrafił uciec 3 palkom. najt byl jak parcel czyt. paput. mag miał dmg. tez sie zbierało kase na elfach zeby isc 2 palkami na wrl. gdzie te czasy? cos jest nie tak chyba...
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 08:27   #13
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
To ja to napisalem ze moze warto by było zrobic rozbijanie a nie Ty Karnemelk.
Stop Stop Stop. Napisałeś o sprzedawaniu ich w sklepie, ja zaś o rozbijaniu :>

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=16871
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 10:19   #14
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Ja dokonałem dokładniejszych obliczeń:
Uderzając 50 rozrywających bełtów z sępa +1 z siła 75 na dystans 4 kratek, na full ataku, w łucznika duchowny elementalista,same auto ataki.
-179 dystans (bez eq,rybek,potkow)=4934 obrażen, średnia ciosów=98,68
-209 dystans ((eq +17 dista),rybka,potek na celnosc)=4960 obrażen, średnia ciosów =99,02

Różnica walki dystansowej wynosi 30 !! Różnica w obrażeniach 0.34 !!

W strzygę, 25 rozrywających niezaczarowanych bełtów,odległosc 4 kratki:
-179 dist= 5945 obrażen, srednia ciosów =237,8
-209 dist= 6355 obrażen, średnia ciosów =254,8
Różnica w obrażeniach 17 !

Podczas walki nie zostały zadane żadne obrażenia krytyczne.
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 10:48   #15
Reinkarnator
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 77
Domyślnie

No i sie wydalo ze wzory na DMG sa chujowe, nieprzemyslane i niedzialaja jak zostaly opisane, ze na wiekszych skillach sa wieksze roznice
Reinkarnator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 11:44   #16
Natchnienie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 16
Domyślnie

Przerażające
Natchnienie jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 14:25   #17
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Tak samo jest w przypadku rycerzy, ale nadal jest zachowana równowaga i dyst/1h/2h daje nam więcej niż siła. Zauważcie też, że im więcej ataku ma broń/kusza tym więcej wam ten skill daje.
Ponadto większą różnice zobaczycie na puginałach z racji że mają dużo więcej ataku niż bełty i do tego możecie jeszcze ulepszyć kusze, a z dobrym setem na szczęście gdzie takowy zwiadowcy się przydaje m.in jeszcze do celności możecie zrobić nawet +7 kosztem zaledwie 100 zwoji.
Rycerze muszą wydawać sporo na broń, a jak jeszcze pokuszą się o kostkę to mogą być nawet 10kk stratni tak jak ja. A zwiadowca bije więcej :(
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 14:57   #18
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Reinkarnator Zobacz post
No i sie wydalo ze wzory na DMG sa chujowe, nieprzemyslane i niedzialaja jak zostaly opisane, ze na wiekszych skillach sa wieksze roznice
Niech Pan obliczy maksymalne obrażenia zadawane na poziomach umiejętności różniących się o 30 przemnoży oba wyniki przez 0,3 następnie przeprowadzi kilkadziesiąt symulacji otrzymanych przedziałów i napisze czy wzory nie działają.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 17:42   #19
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Ale altrel popatrz jak to się sprawdziło w moim przypadku w praktyce ten dyst mi nic nie dał.
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 18:00   #20
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Gdyby test był przeprowadzony na próbie 100000 uderzeń w tego samego potwora byłby miarodajny. Każdy poziom umiejętności przesuwa zarówno dolną jak i górną granicą obrażeń, następnie w chwili uderzenia obrażenia są losowane w tym przedziale i redukowane przez pancerz potwora. Oznacza to tyle, że nie uderzy się mniej oraz można uderzyć więcej, niż gdy posiadało się mniejszy poziom umiejętności.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin