Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-12, 09:09   #41
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

No tak na pewno miałem ustawionego auto uha, żebyś nie padł...

@slythia

Widzę, że bronisz Kaela (nie ma to jak znajomości) ale dokańczając temat.. Równie dobrze, gdyby nie auto uh ustawiony na Kaela, mógłby on wyspać, więc chyba w jakimś stopniu bot pomógł im w wykonaniu misji.

Ja się nie domagam jakiś banów, czy nie wiadomo czego, ale śmieszą mnie już sytuacje, gdy nawet administracja przymyka oko na bota, bo pewnie tak jest wygodniej niż zabierać medal koledze.

Ostatnio edytowane przez Dresiarz ; 30-09-12 o 09:14
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:18   #42
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

@up,

Ale Ty pitolisz jak potłuczony. Mieliśmy bota w teamie i padł Irvizz, ta? Gość, którego wszyscy mieli leczyć, a nagle nikt nie leczył? No to naprawdę, widać jakie masz doświadczenie w tej kwestii, panie znawco.
A mnie śmieszą sytuacje, gdy takie zawistne bydlaki przychodzą i rujnują całą radochę, na podstawie tego, co się jednemu SG wydawało.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:19   #43
Pasztet
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 117
Domyślnie

To nie jest tak żę Slythia stoi po stronie Kael, ona po prostu patrzy na wszystko oczyma MG a nie ludzi próbujących zepsuć nasz sukces :). Ponadto dołączyłem screena, że to żaden mag nie uhał :)
Pasztet jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:23   #44
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

A może to się Slythi wydawało ? Bo z całym szacunkiem dla Merva, ale jako gracz ma pewnie większe pojęcie o botach niż Slythia.
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:24   #45
Pasztet
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 117
Domyślnie

Z całym szacunkiem dla Merva ale może już wzrok nie ten..
Pasztet jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:31   #46
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dresiarz Zobacz post
A może to się Slythi wydawało ? Bo z całym szacunkiem dla Merva, ale jako gracz ma pewnie większe pojęcie o botach niż Slythia.
Ale co mi się*wydawało?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:33   #47
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
@up,

Ale Ty pitolisz jak potłuczony. Mieliśmy bota w teamie i padł Irvizz, ta? Gość, którego wszyscy mieli leczyć, a nagle nikt nie leczył? No to naprawdę, widać jakie masz doświadczenie w tej kwestii, panie znawco.
A mnie śmieszą sytuacje, gdy takie zawistne bydlaki przychodzą i rujnują całą radochę, na podstawie tego, co się jednemu SG wydawało.
... Nawiązuję do postu kaela. Ponadto cały czas tłumaczysz fakt iż używali bot, było moją winą, bo sobie poszedłem z nimi. Zresztą sama na początku mówiłaś, że nie było żadnego bota, a kilka postów wyżej było już co innego. Więc to jest pewne, że ekipa pomagała sobie botem, aby wykonać misje. I żadnych konsekwencji z tego nie wyciągną ? Chyba, że grają tutaj gracze, którzy są poza regulamin, jak tak to przepraszam ;]
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:36   #48
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dresiarz Zobacz post
... Nawiązuję do postu kaela
Następnym razem zanim się do mnie ustosunkujesz i zaczniesz o coś znów oskarżać to przeczytaj moje wypowiedzi. Przecież wyraźnie napisałam, że najprawdopodobniej ktoś bota w tamtym momencie miał, jednak wydaje mi się, że został on wyłączony przed Rokitą (przestraszył się kontroli?) gdyż bloker padł (czyli nikt go nie wyleczył).

Dziwi mnie także Twa postawa 'jedynego prawego' przecząca temu, co robiłeś wczoraj.

Rozumiem, że kolegów także mieć nie mogę? Ciekawe. Zapewniam Cię jednak, że nie przymykam oka na łamanie regulaminu ani przez nich, ani przez doradców czy strażników gry. Jeśli kogoś z tej grupy złapię to ponosi o wiele surowszą karę niż normalny gracz. Oto cena zaufania.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:45   #49
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Dakashi Style, przepraszam bardzo, lecz ty sobie teraz żartujesz? Jeśli tak to na bardzo niskim poziomie... Wpychasz się na cudzą akcję i jeszcze na dodatek wyskakujesz z dziwnymi, bezpodstawnymi żądaniami. Zaraz sama mogę napisać na głównym coś podobnego i kompletnie nic znaczyć to nie będzie.
No sorry, ale chyba sama nie wiesz co pisałaś wczoraj. Moje bezpodstawne oskarżenia o używanie bota. A jednak sama DOPIERO DZISIAJ potwierdziłaś, że używano bota. Kontynując do pierwszego demona, możemy stwierdzić, że ktoś miał odpalony skrypt na auto uha, więc istnieje prawdopodobieństwo, że Kael padłby po drodze do tego demona, jeśli nie miałby ktoś na niego uha.
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:47   #50
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dresiarz Zobacz post
Kontynując do pierwszego demona, możemy stwierdzić, że ktoś miał odpalony skrypt na auto uha, więc istnieje prawdopodobieństwo, że Kael padłby po drodze do tego demona, jeśli nie miałby ktoś na niego uha.
To żart? Myślisz, że to ich pierwszy demon, że nie potrafią sobie poradzić z paroma czarnoksiężnikami? Kael i Undead nie raz już przemierzali tą trasę, twierdzenie, że 'jakby nie bot to by leżał' jest lekko nie na miejscu.

Poza tym, gdybanie teraz nie ma najmniejszego sensu. W żaden sposób nie usprawiedliwia to także Twojego zachowania.

Ah, czytanie ze zrozumieniem. Pisałam o bezpodstawnych żądaniach, nie zarzutach.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin