Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Tak czy nie?
Tak 9 40.91%
Tak, ale zmiany w cyfrach 2 9.09%
Nie 11 50.00%
Głosujących: 22. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-03-17, 13:14   #1
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie Runa przeniesienia many

Lekać można z całego ekranu, potować tylko zajmując spoty, stąd magowie mają lipę. Proponuje wprowadzenie runy przeniesienia many.

Runa taka będzie mogła zostać użyta wyłącznie przez duchownych (żeby nagle mag nie dostawał od wszystkich 5-6k many), i będzie przekazywała część many posiadanej przez postać wybranemu celowi. Samo użycie runy będzie kolidowało z :

- użyciem mikstury (żeby tak jak w przypadku uha, używający runy nie mógł leczyć jednocześnie siebie samego)
- grupą czarów pomocnicznych (1s cooldown) - odes i tym podobne

Za to nie będzie blokować :

- czarów i run ofensywnych
- leczenia

Cyfry:

Nazwa: Runa przekazania mocy
Koszt: 300 MP
Ilość ładunków: 4
Użycie: Przekazuje 200 lub mniej punktów many jeśli używający tylu nie posiada wybranemu celowi.
Ta runa może być użyta tylko przez duchownych.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-17, 13:46   #2
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Ogólnie brzmi fajnie, ale jakoś mi nie pasuje. Przecież właśnie o to chodzi, że mag ma bardzo dużo many i na magicznej tarczy potrafi przyjąć bułę o wiele większą nawet niż ryc, ale nie potrafi szybko tej many zregenerować, za to ryc ma o wiele mniej hp niż mag many, ale jest możliwość szybkiego leczenia tego hp. Mimo proponowanych ograniczeń, myślę, że to zły pomysł. Ale nie głosuję na nie, bo możliwe, że w jakiejś innej formie mogłoby to mieć sens.
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-17, 16:15   #3
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Zawisza

Uh leczy po 1k+, tutaj masz propozycje 200, w dodatku porównanie np efektywnego hp knighta na como lefie/ kostelnarze do efektywnego hp maga na utamce to i tak lipa
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-17, 16:53   #4
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Chyba z rana siadałeś na halabardzie na profanach

Absurdalna propozycja !
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-17, 16:58   #5
bart303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 78
Domyślnie

Zdecydowanie nie, jak chcesz pomóc magowi , to możesz podbić do niego i używać na nim mikstury, taka runa by gwarantowała 10x lepsza przeżywalność magowi od innym profesji. Zapytasz się czemu ?
A) mag dostaje redukcję do otrzymywanych obrażeń dzięki utamce
B) mag ma więcej życia + many niż jakikolwiek wojownik ma życia ( liczę to co pomaga przezyc magowi/wojownikowi na wojnie )
C) Co nie potraficie na otwartej obronić waszych magów to nagle potrzeba runki?
bart303 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-17, 17:40   #6
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Co ty Ezzak, tragiczny pomysł. Jak mag może przeżyć na otwartej bity przez 3 postacie. Absurd nad absurdami.

A po za tym sądzę, że trzeba znerfić maga.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-17, 17:59   #7
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Co ty Ezzak, tragiczny pomysł. Jak mag może przeżyć na otwartej bity przez 3 postacie. Absurd nad absurdami.

A po za tym sądzę, że trzeba znerfić maga.
Dobre, wejdzie z resztą.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-17, 19:39   #8
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Jest to chyba jedyny sposob na zbalansowanie maga na openkach pamietajcie ze przeciez zwiad moze wtedy tez utamke zalozyc i go tez moga manarunowac ew rycerza jak sie uprzec (zawsze te hp full od ludzi dostaje z uha w defie + troche many)
Goferczarnegozla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-03-17, 08:16   #9
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Cytat:
Napisał bart303 Zobacz post
Zdecydowanie nie, jak chcesz pomóc magowi , to możesz podbić do niego i używać na nim mikstury, taka runa by gwarantowała 10x lepsza przeżywalność magowi od innym profesji. Zapytasz się czemu ?
A) mag dostaje redukcję do otrzymywanych obrażeń dzięki utamce
B) mag ma więcej życia + many niż jakikolwiek wojownik ma życia ( liczę to co pomaga przezyc magowi/wojownikowi na wojnie )
C) Co nie potraficie na otwartej obronić waszych magów to nagle potrzeba runki?

przed literkami - 10x, kiedy mogą go potować tylko duchowni, tylko po 200 i sami się tym narażają, bo oddają własną manę, której nie mogą jednocześnie regenerować? Nie polepszajmy magowi przeżywalności, przecież to jak na razie jedyna profesja, która można zabić nie posiadając mózgu.

literki:
A) bez tej redukcji to już w ogóle na co komu mag
B) efektywne HP knighta (redukcje, como lefa, kostelnaar) jest myślę około 2x większe od efektywnego HP+mp Maga
C) Król Obiadków pada zanim na akcje dobiegnie, wasi magowie nie piszą tutaj, tylko dlatego, że już ich nie macie :)
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-03-17, 08:45   #10
bart303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał ezzak Zobacz post
przed literkami - 10x, kiedy mogą go potować tylko duchowni, tylko po 200 i sami się tym narażają, bo oddają własną manę, której nie mogą jednocześnie regenerować? Nie polepszajmy magowi przeżywalności, przecież to jak na razie jedyna profesja, która można zabić nie posiadając mózgu.

literki:
A) bez tej redukcji to już w ogóle na co komu mag
B) efektywne HP knighta (redukcje, como lefa, kostelnaar) jest myślę około 2x większe od efektywnego HP+mp Maga
C) Król Obiadków pada zanim na akcje dobiegnie, wasi magowie nie piszą tutaj, tylko dlatego, że już ich nie macie :)
a ilu macie w team duchonych? Nie wiem jak ty ale ja palkiem zawsze mam full mane, czyli 3200, wiec nawet 2k w ta czy w tamtą to dla mnie bez rożnicy

PS:
-tak na szybko policzyłem ze 11
bart303 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin