Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-12, 08:48   #51
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Widzę, że muszę znów zainterweniować.

Attax, byłam tam, obserwowałam sytuację z MG. Dakashi wpchał się na Rokitę denerwując wszystkich, blokując i utrudniając akcję. Nie jest to eleganckie zachowanie. Na domiar złego tutaj domaga się… właśnie, czego? Ukarania jednego z magów? Mam rzucić kostką i na tej postawie wybrać?

Tak, jedna z osób na Rokicie najprawdopodobniej miała bota. Kiedy go włączyła i czy wyłączyła - nie wiem. Dlaczego wyłączyła? Zauważ, że Irwizz, jeden z blokerów, padł. Bot wyleczyłby go, a tak się*nie stało. Nie mamy*żadnej możliwości by znaleźć domniemanego winnego, jedyne co możemy zrobić to kontrolować całą trójkę w grze, co zapewne SG czynić będą. Jednak pisząc, że Rokita została zabita nieuczciwie oskarżasz całą ekipę o posiadanie botów, co na pewno miejsca nie miało. Nie można oceniać całej grupie na postawie jednej osoby! Wszyscy zwastowali ogromną ilość mikstur i run, elegancko zabili demona i mają odpowiedzieć za błąd jednej osoby? Jestem przeciwnikiem odpowiedzialności zbiorowej.

Proszę także o nieoskarżanie Kaela o bota. Jest on kontrolowany częściej niż wszyscy gracze razem wzięci i jakoś nigdy nie został na niczym przyłapany.
Prosze nie pisać bredni pani Administrator ze ktoś tu pisał o El Kalece że ma bota.
Attax jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 08:48   #52
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

To w takim razie po co ktoś miał auto uha, jeśli byli pewni, że nie padną ?
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 08:51   #53
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dresiarz Zobacz post
... Nawiązuję do postu kaela. Ponadto cały czas tłumaczysz fakt iż używali bot, było moją winą, bo sobie poszedłem z nimi. Zresztą sama na początku mówiłaś, że nie było żadnego bota, a kilka postów wyżej było już co innego. Więc to jest pewne, że ekipa pomagała sobie botem, aby wykonać misje. I żadnych konsekwencji z tego nie wyciągną ? Chyba, że grają tutaj gracze, którzy są poza regulamin, jak tak to przepraszam ;]
ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat - Ciężar dostarczenia dowodów spoczywa na tym, kto oskarża, a nie kto się broni.

in criminalibus probationes debent esse luce clariores - W sprawach karnych dowody powinny być jaśniejsze od światła.

I jeszcze jedno, specjalnie dla wszelkich hejterów oskarżycieli:

qui accusare volunt, probatones habere debent - Ci, którzy chcą oskarżać, muszą mieć dowody.

Na drugi raz zanim zaczniesz kłapać jadaczką, to weź popatrz ile możesz naprawdę, a ile Ci się wydaje, że możesz. Bo puste oskarżenia rzucać na wszystkich dookoła to może byle plebs. Atakujesz każdego po kolei, Slythię, nas, mnie personalnie, Empiratora, Scurvy. A konkretnego dowodu nie ma ani jednego, mimo, że wciąż przedstawiamy dowody na nasza korzyść.
Czekam, aż padnie jeden konkretny, sprecyzowany zarzut wobec konkretnej osoby poparty jakimś dowodem, a nie tym, co się komuś wydawało.
Ode mnie to koniec gadania w tym temacie, bo nie mam ochoty więcej sobie marnować nerwów na wdawanie się w dysputy z kimś, kto nie bardzo wie o czym mówi.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 08:51   #54
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Dokładnie tak jak mówisz zajebiście zazdrościmy Ci wyboconego medalika w Altaronie !
Nadal twierdzisz, że go nie oskarżałeś o bota?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 08:54   #55
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Nadal twierdzisz, że go nie oskarżałeś o bota?
Nadal twierdze że nie potrafisz czytać między wierszami. Zapytaj El Kaleke on inteligenty prawo zna to Ci wytłumaczy.
Attax jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 08:56   #56
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

@Kael

Ochhh bezpodstawne oskarżenia o używanie bota, które potwierdził już i Merv i Slythia. Chlopie, zastanów się zanim coś napiszesz, bo o ile mi wiadomo, właśnie na takiej podstawie [nie ludzka reakcja na strate hp, zbyt szybka] jest dawany ban za bota...
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 08:58   #57
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Czekam, aż padnie jeden konkretny, sprecyzowany zarzut wobec konkretnej osoby poparty jakimś dowodem, a nie tym, co się komuś wydawało.

Vivat zdolność czytania!
Wicked jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:00   #58
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

To sugerujesz, że Mervakis i Slythia, są ślepi ? To oznacza teraz w odwołaniu o karę za bota, można napisać, że wydawało się MG że ktoś miał auto uha ? ehhh
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:03   #59
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dresiarz Zobacz post
To sugerujesz, że Mervakis i Slythia, są ślepi ? To oznacza teraz w odwołaniu o karę za bota, można napisać, że wydawało się MG że ktoś miał auto uha ? ehhh
Czego w takim razie oczekujesz? Mam losowo wybrać jednego z magów i go zbanować, rzucić*kostką i ukarać wylosowanego czy zaszantażować ich, by się przyznali? Ukarać całą drużynę za błąd jednej osoby, tylko magów, a może zbanować cały serwer non - pvp? Skoro tak dobrze znasz nasz regulamin to czekam na instrukcję, bo już dawno przestałam rozumieć przesłanie, którym w tej chwili się kierujesz.

Attax, dla mnie to było jasne oskarżenie Kaela o bota. Ba, jeszcze na dodatek go obrażasz w tym momencie używając określenia 'kaleka'. Radzę zacząć się pilnować gdyż finał tej jakże przyjemnej konwersacji może okazać się nieprzyjemny.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:07   #60
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

Rozumiem, że używanie bota, w jakichś sytuacjach jest legalne... Ok.! Ale używanie bota, miało wpływ na przebieg robienia misji w mniejszym lub wiekszym stopniu, więc no sorry ale jeżeli to zadanie jest zaliczane jako do grupowych to powinna odpowiadać za to cała drużyna, a pretensje mieć do siebie i osoby, która używała bota.
Dresiarz jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin