Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-05-14, 21:26   #1
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie Uwagi - propozycje

Witam.
Przedstawię tu swoje opinie, zapraszam również innych do dodawania swoich tak żeby nie zakładać miliona tematów.

Należałoby przedstawić graczom jakie powinni mieć skille na jaki poziom aby ich postać była funkcjonalna (głownie chodzi o zwiadowców bo to oni mają największe problemy z rozdawaniem pnów), bo na chwile obecną na test serverze jest płacz że jedni biją mało a magowie z sd po 800.

Bonusy jakie dają poszczególne sub-klasy powinny mieć inny przelicznik, mianowicie powiedzmy tak aby skrajne przeciwieństwa jak necro do duchownego było 20% maxymalnej różnicy, poniżej mały przykład:
(wartości podaje losowe aby łatwiej zrozumieć co chce przekazać)
mag (bez subklasy) - leczenie 500 , obrażenia 500
mag necro - leczenie 450 , obrażenia 550
mag duchowny - leczenie 550 , obrażenia 450

Czyli subklasa daje nam 10% przewagi w dziedzinie której się specjalizuje i tak dla każdej z profesji.


Generalnie jak każdy zauważył, nastąpił spadek obrażeń dla wojowników oraz zwiadowców, ja uważam to za bardzo dobre rozwiązanie co umili rozgrywkę w pvp ale aby tak się stało to mag również musi odczuć zmniejszenie obrażeń.
Kiedyś na początku servera była już sytuacja gdzie mag necro zabijał drugiego maga na jedno sd, obecnie na teście jest podobna sytuacja, należy to jak najszybciej zniwelować aby dalsze testy przebiegały pomyślnie.

Cap - Siła - Szybkość
Dla mnie rewelacja, problemy mają natomiast magowie w okolicach 50 lvlu gdzie nawet bez ekwipunku poruszają się jak żółwie.

Dostrzegam w zmianach ich potencjał i popieram je w 100%.
Szkoda tylko że większość graczy patrzy na zmiany pod kątem swojej postaci.
Pozdrawiam
Tuz Pik
Total jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 22:06   #2
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Osz ty w pyte, myślałem, że całe stado magów z pvp będzie płakać, że ich mag leczy się tylko za 80% swojego hp. Mega dobra opinia i też tak uważam. Trzeba się przyzwyczaić, że woj 1h duch będzie bił mega mało ale za to będzie czołgiem. Że połączenie 2h i ducha jest lipne jak parówki z nutellą.

* Woj duchowny - 1h Woj nekro - 2h. Druga subprofa do wyboru.
* Zwiadek - duch raczej do leczenia się więcej, szczerze nie widzę dla niego miejsca w drużynie, trzeba by to dobrze przemyśleć.
* Zwiadek nekro - mega dmg z pugi na poziomie nekro maga z SD, tyle ze jest dużo droższy i nie ma tarczy.
* System PN'ów musi być lepiej ogarnięty. Zwiadek żeby być mocny musi dodawać we wszystko, a magowi starczy mlvl.
* Aktualnie małe lvle dużo zyskują, odczułem znaczny wzrost capa i hitów 35 zwiadem.
* Dużo większą możliwość rozwoju daje taki system. Jeżeli robisz chcesz iść na nowego respa, ale średnio dajesz rade sie leczyc to dajesz w mlvl, jak leczysz sie ok, ale chciałbyś troche wiekszy dmg to lecisz w kryte, itp. jak do pvp a wiesz, że mało będziesz obrywał bo bedziesz sie trzymał z tyłu to też kryte. OB wtedy beda ciekawsze bo bedzie sie ustawiac linia takich co dali wiecej w mlvl a kawalek za nimi tacy od krytów i fajniej taktycznie bedzie :P
Estebano jest nieaktywny  
Stare 03-05-14, 09:54   #3
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Drugi dzień testów a magowie z sd biją jeszcze mocniej niż wczoraj.
Magiem na 130 poziomie padłem na jeden strzał sd od 190 maga, mając 1170 życia.
Total jest nieaktywny  
Stare 03-05-14, 10:34   #4
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

@up Co Ty opowiadasz? Ja na 110 magu (około 970 hp) stałem ostrzeliwany z sd przez 200+ maga, który bił mnie po 900 z lekkim hakiem. Tyle samo uderzył we mnie rycerz nekro z graaty na 150 lvlu. Narzekaliście na sd, że za małe obrażenia wcześniej. Teraz dążycie do tego, żeby robienie ich znowu było nieopłacalne? zdecydujcie się. Znacznie zmienjszone zostały obrażenia z efo owla co sprawia, że czar jest bezużyteczny... Chyba, że zmniejszyć mu koszty zużycia many. Wtedy byłby chociaż dobry do expa. W pvp stracił na wartości.
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 03-05-14, 11:46   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

@Total - zapewne używasz kostura, tarcza redukuje również obrażenia magiczne.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 03-05-14, 13:06   #6
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Prosze pomyslec nad czarem kostelenaar i oreh wrek . Woj po wrzuceniu kostelenaara ma za duze zmeczenie , +\- 5 sekund (przez tyle nie moge uzyc czaru oreh wrek) -wystarczy by na expie padl ktos z druzyny :>
begar321 jest nieaktywny  
Stare 03-05-14, 13:45   #7
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Przygladnijcie sie obrażenia magow nekro,bo dzisiaj 70lv z sd uderzył mnie za 900
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 12:32   #8
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Proponowałbym przyjrzeć się czarowi "wielkie wampirze uderzenie".

Wojownik necro nie posiada dobrych czarów leczących przez co do tej pory był bardzo pokrzywdzony, skoro już daliście nowy czar który przywraca życie poprzez zadawanie obrażeń to warto się zastanowić jak długo on ma trwać, jest on równie niezbędny co czar "gruboskórność" do zdobywania doświadczenia a ten drugi działa bardzo krótko ale chwile po tym gdy się skończy można go użyć ponownie, zatem expiąc sobie takim wojownikiem necro i używając czaru "wielkie wampirze uderzenie" który zabiera 300 many oraz wymagany jest 120 poziom, oczekuje że będę mógł z niego korzystać tak jak został zaprojektowany czyli do regeneracji życia, natomiast exhaust jaki jest nałożony na ten czar nie pozwala mi na to.

Sugeruje aby można było użyć czaru ponownie zaraz po tym jak skończy się jego działanie.

Argumenty typu: masz jeszcze uhy, potiony do leczenia do mnie nie trafiają, gdyż każdy wojownik może tego używać, a porównując czar "wielkie wampirze uderzenie" do leczenia wojownika duchownego dalej on ma przewagę gdyż używać może kiedy chce, necro musi zadawać obrażenia aby móc regenerować życie.

Do tej pory było bardzo mało wojowników necro z wiadomych przyczyn, dlatego będę się upierać przy swoich racjach i chciałbym aby garstka pozostałych wojowników necro mnie poparła.

Druga sprawa, jak to napisał beger321 wyżej, kostelnaar + oreh wreh kolidują ze sobą, należy to poprawić.

Trzecia sprawa, paraliż dalej nie spowalnia w widoczny sposób postaci.

Pozdrawiam
Tuz Pik aka Zonk
Total jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 12:39   #9
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Nie wiem czy ten argument do Ciebie trafi, ale może zauważyłeś drastyczną przepaść w dmg'u ryca nekro a ryca ducha? Ryc duch 1h bije jak ciota ale się leczy bardzo ładnie, u Ciebie jest dokładnie odwrotnie.
Mcree jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 13:19   #10
kapik12342
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 77
Domyślnie

Nie dosc ze mag jest najwiekszym papierem nawet na manashieldzie, nie ma krytykow, wiekszosc jego czarow zostala oslabionych, jedynie sd na lekki + to jeszcze jest najwolniejszy?? Ladne zarty sobie robicie, wojownik powinienbyc najwolniejszy,a nie mag -.-
kapik12342 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin