Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-05-11, 13:05   #81
tygrys21
 
Avatar tygrys21
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Polska
Postów: 31
Domyślnie

pomysł jest super
tygrys21 jest nieaktywny  
Stare 23-05-11, 13:16   #82
Ninjar
 
Avatar Ninjar
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Doskonały pomysł 100% na tak
__________________
Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.
Ninjar jest nieaktywny  
Stare 23-05-11, 13:39   #83
Dzudas
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Dopiero zaczynam tutaj swoją przygodę ale jestem na tak. :B
Dzudas jest nieaktywny  
Stare 25-05-11, 13:25   #84
Bowmaster
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał mefistomen Zobacz post
możesz tak sobie zrobić jak założysz swojego ots'a kiedyś i włącz tam non-pvp ;]
Wolałbym pozostawić bez komentarza ale nie mogę się oprzeć.
Widzę, że Twój mały nierozumny móżdżek nie jest dość pojętny żeby zrozumieć do czego powstał na forum dział "Sugestie i Propozycje". Pozwól zatem, że wytłumaczę - powstał on po to, aby zamieszczać w nim różne ciekawe pomysły dotyczące zmian na serwerze, które usprawniłyby lub po prostu uprzyjemniły jakość rozgrywki. Po więcej informacji odsyłam do internetu.

#Top
Jak najbardziej popieram pomysł Ryzy (Ryza, Ryzego - nie wiem jak odmienić poprawnie), wszystko co pomogłoby w utrzymaniu klimatu i zmiejszenia PA na serwerze uważam za potrzebne.

Pozdrawiam,
Kap The Bowmaster.
Bowmaster jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 09:40   #85
mefistomen
 
Avatar mefistomen
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do mefistomen Wyślij wiadomość poprzez Skype? do mefistomen
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bowmaster Zobacz post
Wolałbym pozostawić bez komentarza ale nie mogę się oprzeć.
Widzę, że Twój mały nierozumny móżdżek nie jest dość pojętny żeby zrozumieć do czego powstał na forum dział "Sugestie i Propozycje". Pozwól zatem, że wytłumaczę - powstał on po to, aby zamieszczać w nim różne ciekawe pomysły dotyczące zmian na serwerze, które usprawniłyby lub po prostu uprzyjemniły jakość rozgrywki. Po więcej informacji odsyłam do internetu.

#Top
Jak najbardziej popieram pomysł Ryzy (Ryza, Ryzego - nie wiem jak odmienić poprawnie), wszystko co pomogłoby w utrzymaniu klimatu i zmiejszenia PA na serwerze uważam za potrzebne.

Pozdrawiam,
Kap The Bowmaster.
Stary to było dawno dawno temu a teraz będziesz mi to wypominał, super jesteś..
__________________
Nick- Xaq
lvl- 27
profesja- Łucznik
mefistomen jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 10:09   #86
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał mefistomen Zobacz post
Stary to było dawno dawno temu a teraz będziesz mi to wypominał, super jesteś..
On ci odpisał po miesiącu, a ty jemu po 14 miesiącach. ;)

Ale ogólnie dzięki, że odkopałeś ten temat, bo pokazał mi, że altaron mógł być o klasę wyżej niż tibia, nie być tylko jej marnym klonem. Oczywiście od obecnej tibi jest lepszy, ale nie ma nawet się co równać z tibią < 8.0

pozdrawiam
xyro jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 13:29   #87
mefistomen
 
Avatar mefistomen
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do mefistomen Wyślij wiadomość poprzez Skype? do mefistomen
Domyślnie

No dokładnie ;>
Ale mi się podoba jak jest, łatkę poznam dopiero jutro, gram łucznikiem mam nadzieję, że mnie pozytywnie zaskoczy :PP
__________________
Nick- Xaq
lvl- 27
profesja- Łucznik
mefistomen jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 21:50   #88
pluskwa
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 8
Domyślnie

Może należało by wrócić do tego pomysłu. Ktoś napisał że jest to RPG i lvl jest najważniejszy. Oczywiście, 100% racji, lvl jest najważniejszy ale własnej postaci. Dzięki takiej zmianie gra będzie bardziej realne i emocjonująca.
pluskwa jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 21:56   #89
wight
 
Avatar wight
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 3
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo zły pomysł. Równie dobrze można ukryć profesje i nick. Ukrycie lvl'u oznaczałoby niemalże całkowite usunięcie pvp, gdyż byłoby to zbyt ryzykowne. Nie starajcie się z tego zrobić "drugiego życia", bo dążenie do kompletnej realności niszczy całą przyjemność z rozrywki.
wight jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 13:50   #90
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał wight Zobacz post
Moim zdaniem bardzo zły pomysł. Równie dobrze można ukryć profesje i nick. Ukrycie lvl'u oznaczałoby niemalże całkowite usunięcie pvp, gdyż byłoby to zbyt ryzykowne. Nie starajcie się z tego zrobić "drugiego życia", bo dążenie do kompletnej realności niszczy całą przyjemność z rozrywki.
hahahaha całkowite usunięcie pvp? nie sądze, po prostu, żeby walczyć trzebaby było mieć jaja. Wogóle o jakim pvp ty mówisz? Ryzyko może i by było ale przy pk a nie normalnej wojnie. Może ty jak chcesz kogoś zabić na respie musisz mieć pewność, że jesteś dużo silniejszy? Jak bawisz się w pk to ci się nudzi widocznie więc ryzyko jest dobre, a jak bierzesz udział w wojnie to i tak byliby szpiedzy którzy zdradzaliby poziomy innych graczy.

Według mnie nie powinno być widać też profesji i nicku.
Nick można poznać jak się ktoś odezwie, a profesję po czarach/broni jakich używa. Tylko, że wtedy trzeba używać mózgu do gry, a to takie niemodne.
xyro jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin