Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-11-18, 10:49   #1
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie Propozycje zmian w zadaniach/lokalizacjach

* Nazwa tematu oczywiście dla zwrócenia uwagi *

Mam propozycję by dokończyć parę miejsc, questów, które z chęcią (tak myślę) gracze by odwiedzili.
Temat zakładany tak na szybko i nie pisze wszystkich miejsc i questów, bo nie pamiętam, a nie jestem przy komputerze.
Ale wracając do tematu:
-Erazmus, Ankardia, są pod nim drzwi przez, które nie da się przejść. Może byłby tam quest, który można wykonać po zrobieniu runy ognia? Quest, który dawałby załóżmy dostęp do innej części expa z demonami? Ale oczywiście jeszcze trzeba pomyśleć na czym polegałby ten quest. ( To luźna propozycja, może być cokolwiek innego ).
-Szkwały- są drzwiczki, za którymi widać szkwały, które oczywiście są zbugowane, bo jak się przebiega i walną Wave to mimo ściany, która tam jest i tak dostajesz hita ;D, ale to już inna kwestia. Myślę, że mógłby być tam dostęp na dalszą część expa załóżmy od zabicia jakiejś tam ilości wodników i szkwalow, co wiązałoby się z dodaniem gdzieś tam npc. ( Mogę zająć się dialogami znowu, jak przy npc na Kogarze ) lub dodanie tam questa.
-Koscieje/Liczę-Raindar. Schodzimy i po lewej stronie są drzwi dostępne od 380 lvla. Nie wiadomo co tam się znajduje i czy wgl coś, chodzą legendy, że jedyną osobą, która je przekroczyła jest Legendarna Janela, ale ile w tym prawdy- nie wiem. Może wprowadzić tam jakiś exp dla High lvli, ale nie od 380, tylko od 200? Może jakieś nowe moby lub tajne przejście na Kogar ;)

To są wszystko luźne propozycje, ale może warto coś pomyślec nad zmianami.
Osobiście mogę zająć się robieniem mapy czy npc, jeśli będzie gdzieś jakąś potrzeba, to priv lub w grze może się odezwać mistrz gry.
Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje lub są questy, które nie są skończone ( a takie są, tylko nie pamiętam nazw) to piszcie, może administracja coś o tym pomyśli i odezwie się z pomocą do Nas ;)
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 07-11-18 o 10:57 Powód: Jednak prosiłbym o konkretniejsze nazwy tematów.
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-11-18, 12:22   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Gawen i nowe nacje o/
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-12-18, 15:22   #3
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Ciekawą przygodą był by quest na raindar ktory przesi nas do czasów świetlności miasta przed jego upadkiem :D bramy mogły by być pozamykane, albo wyjścia udostępniane były by tylko na questy ^^
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-12-18, 18:24   #4
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Ciekawą przygodą był by quest na raindar ktory przesi nas do czasów świetlności miasta przed jego upadkiem :D bramy mogły by być pozamykane, albo wyjścia udostępniane były by tylko na questy ^^
Dodanie Raindaru na przeszłości?
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-12-18, 20:05   #5
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

jako osobny quest, tez wykorzystujac motyw cofania w czasie zrobic raindar jako dodatkowe miasto oraz questy dookola niego, cos stylu proby obrony miasta ktora finalnei konczyla by sie niepowodzeniem, jedna przyblizala graczowi historie upadajacego miasta, a nawet dawala by mu mozliwosc wziecia w tym udzialy ^^
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-12-18, 22:45   #6
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Wieża na profanach
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-12-18, 22:56   #7
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Nie rozumiem? Możesz rozwinąć bo nie znam całej fabuły, a rzuciles jedynie profanami z wiezy
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-18, 12:24   #8
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Na profanach jest wieża, obok runy ziemii. Historia maga z moczarow o którym mówi Merlin kiedy zrespi się plugastwo. Po za tym podążając za notatkami do runy ziemii czytasz wskazówki poszukiwacza tego maga.

Ale jakie to ma znaczenie skoro i tak nie ma komu tego robić. Lepiej żeby nie było niż żeby było zrobione na odpierdol. A najlepiej żeby ten grudniowy apdejt się w grudniu wyrobił, chociaż bardziej bym się spodziewał grudniowego resetu.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-12-18, 08:11   #9
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Zrobienie map, npców, to niedługa kwestia, ale jak to kiedyś usłyszałem, gdy chciałem pomóc robić mapy. "Nie możemy udostępnić, bo nie ma w niektórych miejscach znaków wodnych". Chcę człowiek dobrze, to i tak nie można go dopuścić, bo wchodząc do załogi trzeba sobie na to "zasłużyć" byciem przez kilka lat, bądź dobrze inwestować.
Są ludzie, którzy chcą pomóc bezinteresownie, to źle. ;o

Zmian i questów jest wiele do dokończenia, można by to było wszystko zrobić, to wiele dodatkowego czasu by zajęło ludziom na sprawdzenie wszystkiego.
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-12-18, 18:19   #10
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Ale za to to pochwalam. Już w doradcach widać mase przypadkowych osob a co dopiero byłoby gdyby przypadkowe osoby mogly questami operować. Jak najbardziej wieloletnia wiernoscia albo tłustą inwestycją. I to nie roczna czy dwuletnia a 5 czy 10cio letnia. Ostatnim co powinno być wpuszczone to stronnicze osoby do najwyższego kręgu wtajemniczenia.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin