Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-12-17, 12:18  
Życzenia Świąteczne
Obles Obles jest nieaktywny 24-12-17, 12:18

Na kalendarzu widnieje data dwudziestego czwartego grudnia, oznacza to więc, że dziś jest dzień Wigilii Bożego Narodzenia.

Mogłoby się zdawać, że Święta co rok są takie same, tradycja jest kultywowana a obrzędy powielane. Jednak nie sposób odnieść wrażenia, iż wraz z upływem lat wszystko wokół nas ulega drobnym zmianom i poprawkom, które napiętrzone zmieniają rzeczywistość. Czyż dwadzieścia lub czterdzieści lat temu ten jedyny okres w roku wyglądał tak samo? Któż wie co czeka Nas wszystkich za dekadę? Do czego jednak dążę – życzę Wam, drodzy Gracze, byście w ten niezwykły czas docenili chwilę obecną, ponieważ jaka by nie była – nigdy się nie powtórzy. Cieszcie się danym Wam czasem i spędźcie go w miłej atmosferze razem z najbliższymi oraz dołóżcie wszelkich starań, by Święta przeminęły w duchu miłości, radości i spokoju. Niech najbliższe dni zostawią w pamięci piękny obraz, do którego zawsze będziemy mogli wrócić.

Korzystając z okazji odpowiem na pytanie, które zapewne nurtuje wielu z Was: „Co z aktualizacją?”. Nie owijając w bawełnę – w grudniu jej nie będzie, za co przepraszam – wszak ją obiecywałem. Za opóźnienie odpowiadam osobiście a przyczyny są mniej lub bardziej moją winą. Niemniej… prace cały czas trwają i mają się dobrze. Na otarcie łez zamieszczam zdjęcie z obszaru dżungli, w której czekać na Was będzie nie jedno niebezpieczeństwo!



W styczniu spodziewać możecie się już pełnoprawnych zapowiedzi, w których postaram się wprowadzić Was w sprawy pewnych wewnętrznych konfliktów władz Kogaru; problemów jakie sprawiają piraci; kultury plemion tubylczych; obłąkanych w zachodnim Raindarze czy też w końcu buntu pracowników kopalni, którzy jak wierzyć plotkom, dokopali się do grot, w których niegdyś przebywał sam Legion.


Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez nazwy.png
Wyświetleń:	41897
Rozmiar:	503.9 KB
ID:	4579  

__________________
To mówiłem ja, Selbo.

 
Avatar Obles
Obles
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Odwiedzin: 21511
Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-12-17, 16:29   #11
tomusex
 
Zarejestrowany: Gru 2017
Postów: 23
Domyślnie

@neilran

zgadzam się z kolegą ;)

Zdrowych i wesołych!! :)
tomusex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-12-17, 17:31   #12
chinczykbeatdzg
 
Avatar chinczykbeatdzg
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Zgorzelec
Postów: 12
Domyślnie

Dobre wieści, spóźnione ale dobre 😁
chinczykbeatdzg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 12:22   #13
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie

to dobra aktualizacja xD
__________________
~`' .Fabulis non expletur venter. '`~
poiuyt321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 12:41   #14
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

To ja mam jedno pytanko "W styczniu spodziewać możecie się już pełnoprawnych zapowiedzi" To przepraszam kiedy ta aktualka? w lutym? marcu? na wakacje? czy grudzień przyszłego roku?
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 12:56   #15
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
To ja mam jedno pytanko "W styczniu spodziewać możecie się już pełnoprawnych zapowiedzi" To przepraszam kiedy ta aktualka? w lutym? marcu? na wakacje? czy grudzień przyszłego roku?
W najbliżej nie określonym czasie 😂
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 13:34   #16
genofag
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 57
Domyślnie

haha gość ma tupet, taki chłam wstawić dopisać parę zdań i cieszcie się :D:D
genofag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 14:45   #17
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Serio drodzy gracze, każda wiadomość w stylu tej powyżej odbiera administracji chęci do dalszej pracy.

Do autorów podobnej treści:
Nad Altaronem pracują ludzie, którzy oprócz studiów, jakiejś pracy, spotkania z dziewczyną, dodatkowo siadają na parę/parędziesiąt godzin tygodniowo do pracy nad Altaronem tylko po to, by pociągnąć temat gry, w którą nawet nie mają czasu pograć. Bo ją lubią, widzą w niej potencjał, bo wiążą z nią dobre wspomnienia.

Ja nie mówię - doceńcie, tego bym się raczej nie spodziewał, za dobrze was znam. Ale chociaż dajcie se spokój z pisaniem.


@ Trzymam kciuki za aktualizację.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 15:26   #18
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Serio drodzy gracze, każda wiadomość w stylu tej powyżej odbiera administracji chęci do dalszej pracy.

Do autorów podobnej treści:
Nad Altaronem pracują ludzie, którzy oprócz studiów, jakiejś pracy, spotkania z dziewczyną, dodatkowo siadają na parę/parędziesiąt godzin tygodniowo do pracy nad Altaronem tylko po to, by pociągnąć temat gry, w którą nawet nie mają czasu pograć. Bo ją lubią, widzą w niej potencjał, bo wiążą z nią dobre wspomnienia.

Ja nie mówię - doceńcie, tego bym się raczej nie spodziewał, za dobrze was znam. Ale chociaż dajcie se spokój z pisaniem.


@ Trzymam kciuki za aktualizację.
Catthon z całym szacunkiem do Ciebie ale o czym ty piszesz? odkąd ruszyła ta edycja altaronu była legenda o tej aktualce ze ludziom mozgi wysadzi, gdy były prośby kierowane wyżej o jakieś zmiany w czasie okresu wrzesień-grudzień na większość było odpowiadane ze grudniowa aktualka zmieni all. I pomimo żałosnej ilości graczy na serwerze pvp i non pvp, Ci co grali dalej liczyli na ta aktualke, podejrzewam ze gracze z non pvp tez po cichu liczyli ze Selbo się zlituje i da im aktualke terenu (pomimo tego ze pisał ze tak się nie stanie ) i pomimo tego co napisał sam Selbo ze nawet gdy wprowadzi aktualke 31 grudnia o 23:59 to wciąż będzie to grudniowa aktualka, a teraz na tydzien przed końcem grudnia jest news który wyjebał gorzej niż atomówka w japoni podczas drugiej wojny światowej. Mówi nam on o jakiejś nowej wiosce, 5 potencjalnych nowych jakiś rasach ale co najważniejsze mówi NAM O POTENCJALNYCH ZAPOWIEDZIACH w styczniu?? I Ty uważasz ze ludzie nie są mówiąc wprost wkurwieni?


Jeżeli tak uważasz to wybacz ze zawiodłem/zawiedliśmy Twoje oczekiwania.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 17:41   #19
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Dwa tysiace dziesiec, znow nam patrza w kieszen ;/
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 18:34   #20
makmej12
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 7
Domyślnie

Będzie trzeba to się i do przyszłego grudnia poczeka, mam nadzieje że aktualizacja będzie tego warta, powodzenia w pracy panowie i wesołych świąt
makmej12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin