Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-01-19, 10:43   #1
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie Update?

Dobra, trochę pogadaliśmy na temat serwera sezonowego, teraz pytanie które chyba nurtuje wszystkich graczy. KIEDY UPDATE??? Czy administracja mogła by przekazać jakieś informacje na temat wprowadzania update do gry? Grudzień minął już dosyć dawno, w sumie już prawie luty, Administracja ogłosiła że chuj na chuju stanie a update w Grudniu będzie, dlatego większość graczy za pewne chciała by wiedzieć na jakim stopniu zaawansowania znajduje się obecnie tworzenie updatu. Na pewno każdy czeka na jakieś zapowiedzi updatu.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 23:06   #2
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Update i nazwa "grudniowa" to była nazwa robocza :D Są wprowadzane dalej rzeczy na kogarze, ale uwierz, że będzie warto. To co tam będzie się działo, to będzie istny armagedon, że tak to ujmę przeżyjesz drugi altaron tyle, że z potrójną siłą. Musisz mi uwierzyć na słowo :D
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 00:05   #3
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Roboty jest naprawdę dużo, czasu jest mało (takiego codziennego, przeznaczonego konstruktywnie na robienie rzeczy). Dlatego trudno powiedzieć kiedy całość będzie gotowa, nie mam w tym doświadczenia. Będzie gotowa jak się zrobi. Na pewno gdy zbliżymy się realnie do publikacji, to rozpoczniemy kampanię informacyjną (tak z miesiąc przed). Na ten moment od pewnego czasu skupiliśmy się na aktualizacji i realnie posuwa się ona do przodu. Powoli, ale szybciej niż wcześniej.

Pozdrawiam,
Strażnik Gry Catthon
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 00:10   #4
Bas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

Tak działo będzie jak większość graczy nie chce nawet pójść grać dalej ha to sobie w pare osób pójdziecie to dobra zabawe bedziecie mieli na bank :D ze starych ludzi i ekipy to wiem że tylko pare osób pójdzie tak aby sobie obczaić kogar ale nie zamierzają też siedzieć nad tym by grać jak nie będzie graczy bo z własnym cieniem nie mają zamieru stać
Bas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 17:36   #5
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Catthon... gram tu od początku serwera i każdy Mistrz Gry powtarza non stop te same rzeczy co Ty :|, miał być grudzień 2018, rozumiem że realnie grudzień 2019 będzie update?
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin