Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz siê na krawêdzi miêdzy ¶wiatem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i prze¿yj
niesamowit± przygodê!

Connect with Facebook

Wróæ   Forum Altaron.pl > Aktualno¶ci

Krótka Wiadomo¶æ
[2023-05-02 14:55] Wprowadzili¶my kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem siê do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachêcamy do zapoznania siê ze szczegó³ow± list± zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Wygl±d
Stare 19-11-10, 18:26  
Domy¶lnie Nowy Wspania³y ¦wiat

Wielu poleg³o w bitwie. Wielu uciek³o na wie¶æ o walce. Wielu siê podda³o, widz±c ogrom wojny.

ALE NIE MY.

Ju¿ za tydzieñ, w przysz³y pi±tek rozpocznie siê, na czas oko³o miesi±ca, zamkniêty serwer testowy G£ÓWNEGO KONTYNENTU!

Parê s³ów sprostowania ju¿ teraz:

- zamkniêty: Ka¿dy, kto bêdzie chcia³ uczestniczyæ w serwerze testowym, musi mieæ odpowiedni sta¿ na serwerze (zarejestrowany co najmniej 2 tygodnie temu od dzi¶), a tak¿e spe³niæ odpowiednie wymogi, opisane w temacie zg³oszeniowym. W tym te¿ temacie ka¿da chêtna osoba musi z³o¿yæ stosowne podanie - wiêcej przeczytacie ju¿ w nim.

- serwer testowy: Ka¿da postaæ powy¿ej 10 poziomu zostanie do niego zdegradowana, dostanie wybran± profesjê, straci wszystkie przywileje sta³ego wyspiarza (czyli, innymi s³owy, czary i poziom magiczny). Obni¿eniu ulegnie te¿ poziom umiejêtno¶ci: walka wrêcz, walka broni± jednorêczn± i walka dystansowa. Niestety, jest to konieczne, by rzetelnie przeprowadziæ test serwer. W ten sposób ka¿dy bêdzie na pozycji wyj¶ciowej, z mo¿liwo¶ci± wyboru którejkolwiek z profesji. Po tym umo¿liwiona zostanie jej podró¿ na g³ówny kontynent. Po test serwerze nast±pi reset postaci - nie oznacza to jednak, ¿e nie wyró¿nimy paru osób w jaki¶ skromny sposób.:)

- g³ówny kontynent: Tu te¿ jest haczyk.;) Bêdziecie mogli zwiedziæ wiêkszo¶æ, lecz nie ca³y kontynent. W niektórych rejonach prace ci±gle trwaj±, dlatego stopniowo bêdziemy odblokowywali kolejne rejony, w nadziei, ¿e zd±¿ymy zrobiæ wszystkie do finalnego odpalenia serwera.

Aaa, w³a¶nie! Kiedy odpalamy serwer? To proste! Serwer Altaron ruszy ju¿ w tym roku, na ¶wiêta Bo¿ego Narodzenia! Do tego czasu sprawdzicie ca³y kontynent, my dokoñczymy parê rzeczy, które wymagaj± dopracowania i uda nam siê porz±dnie wypromowaæ serwer.

Tu wchodzi kolejna Wasza rola - promocja serwera. Nied³ugo rozpoczniemy prawdziw± kampaniê reklamow±, ale ju¿ teraz mo¿ecie rozs³awiæ ¶wiat Altaronu poprzez rzecz tak prozaiczn±, jak umieszczenie w swoim podpisie na forach bannera Altaronu (jakie¶ wkrótce zrobimy).

Od dzi¶, systematycznie bêd± siê pojawia³y informacje wszelkiej ma¶ci nt. projektu. Dziêki temu bêdziecie mogli oceniæ nasz± pracê w miarê rzetelnie, a nowi gracze zapoznaj± siê z histori± projektu.

Pocz±tek siê zbli¿a!

Ostatnio edytowane przez Tron ; 23-12-11 o 14:18.
Prakt
Administrator
 
Avatar Prakt
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 244
Odpowied¼ z Cytatem Prakt jest nieaktywny  
Stare 01-04-11, 11:40   #31
Beniamin
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Sk±d: Wawa
Postów: 4
Domy¶lnie

Oni tylko tak pisz± ¿e tak naprawde prace nad serwerem nadal trwaj±. z do¶wiadzczenia wiem i le to kitu trzeba ludzia wciskaæ do g³owy ¿e wszystko jest pod kontrol± i pracujemy nad tym. To juz upad³o wraz z przyj¶ciem w±tpliwo¶ci co do tego serwera. Niegdys prowadzi³em w raz z przyjació³mi forum o pewnej znanej grze strategicznej. Trzyma³a siê rok i by³o forum ci±gle rozbudowywane, do czasu. Serwer upad³ na którym to by³o hostowane a my¶my wciska³i kit ludzi± ¿e pracujemy nad tym. Sytuacja tutaj jest podobna. Ludzie którzy to tworzyli, albo maj± inne zmartwienia, szko³a, matura, praca dzieci, ¿ona. I niechce im siê otworzyc tego serwera.
Beniamin jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 01-04-11, 15:25   #32
Tavir
Pomocny
 
Avatar Tavir
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 16
Domy¶lnie

Co trzeba zrobiæ ¿eby¶ uwierzy³, ¿e prace nad serwerem trwaj±?
Tavir jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 01-04-11, 15:47   #33
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wy¶lij wiadomo¶æ poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domy¶lnie

Bo to jest tak ¿e niby prace trwaj± a ¿adnego oficjalnego info nie ma. Ostatni News jest jeszcze z 2010 roku...

P.S.
Ostatnio zauwa¿y³em opcje "Klany" ale ona by³a ju¿ wczesniej a potem zostala chyba wylaczona. I jest opcja "kup status szlachecki" która nie dziala ale to zawsze jakis postep. Moze to bylo juz dawno ale ja dopiero teraz zauwazylem.

Ostatnio edytowane przez siwyus ; 01-04-11 o 16:52
siwyus jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 01-04-11, 20:22   #34
Drakonno
Wspó³twórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domy¶lnie

W³a¶nie to s±te ostatnie prace. Potem mo¿e byæ aktualizowany kontynent z czasem. A jest co aktualizowaæ, bo terenów na pêczki czeka na odkrycie i kolejne g³owy potworów do powieszenia nad kominkiem.
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, mo¿na ukatrupiæ za pomoc± zwierciad³a?
-Ka¿dego. Je¶li waln±æ prosto w ³eb.
A. Sapkowski - Rozmowa wied¼mina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 02-04-11, 07:43   #35
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wy¶lij wiadomo¶æ poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domy¶lnie

Kontynent mo¿na przecie¿ aktualizowaæ w czasie rozgrywki. Ale od 4 miesiêcy te 2 opcje to nie jest taki du¿y postêp. Chod¼ mo¿e i co¶ jeszcze zosta³o zrobione, ale ja tego nie wiem.
siwyus jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 02-04-11, 08:59   #36
Shima
Pomocny
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 15
Domy¶lnie

Ja chcia³bym zobaczyæ jakiego¶ oficjalnego newsa w którym jest napisane dlaczego testy siê przed³u¿aj±, co siê w tym czasie poprawi³o i co jeszcze zosta³o.
Shima jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 02-04-11, 11:22   #37
Guardian
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1
Domy¶lnie

Panowie, dlaczego nawet nie pozwalacie przenie¶æ siê na g³ówny kontynent. Liczba graczy i tak jest ci±gle równa 0... A warto by by³o odszukaæ ewentualne b³êdy przed oficjalnym startem.

Który nast±pi -> ....
No w³a¶nie. Kiedy?
Guardian jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 02-04-11, 12:27   #38
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Sk±d: Olimp
Postów: 2,176
Wy¶lij wiadomo¶æ poprzez Gadu Gadu do Obles
Domy¶lnie

Pisze ten post wy³±cznie po to by gracze nie odchodzili od projektu, i by wyja¶niæ sytuacje. Je¶li jaki¶ Mistrz nie zgodzi siê z tym co napisa³em niech go usunie, ale poinformuje graczy jak jest.

Cytat:
Panowie, dlaczego nawet nie pozwalacie przenie¶æ siê na g³ówny kontynent. Liczba graczy i tak jest ci±gle równa 0... A warto by by³o odszukaæ ewentualne b³êdy przed oficjalnym startem.

Który nast±pi -> ....
No w³a¶nie. Kiedy?
Liczba graczy nie odzwierciedla zainteresowania jakim siê cieszy Altaron. Wszystkie tereny, które by³y udostêpnione nam na g³ównym kontynencie zosta³y gruntowanie zbadane. Nie ma ju¿ wiêkszych b³êdów, wiêc nie ma te¿ po co wpuszczaæ nowych graczy. Zepsuli by sobie tylko zabawê.

Cytat:
Ja chcia³bym zobaczyæ jakiego¶ oficjalnego newsa w którym jest napisane dlaczego testy siê przed³u¿aj±, co siê w tym czasie poprawi³o i co jeszcze zosta³o.
Wed³ug mnie oficjalny post bêdzie ju¿ informowa³ o starcie serwera i bêdzie naprawdê nied³ugo.

Cytat:
Kontynent mo¿na przecie¿ aktualizowaæ w czasie rozgrywki. Ale od 4 miesiêcy te 2 opcje to nie jest taki du¿y postêp. Chod¼ mo¿e i co¶ jeszcze zosta³o zrobione, ale ja tego nie wiem.
Zmiany s± wprowadzana - na g³ównym kontynencie, z tego co wiem, teraz chodzi jedynie o "po³±czenie strony www z gr±" i ukoñczenie g³ównej strony (co jest robione powoli ale ci±gle - to nie jest takie hop siup). A kontynent bodaj¿e bêdzie aktualizowane w czasie gry.

Generealnie - prace id± do przodu, czekali¶my ju¿ tyle czasu to t± ostatni± prosta te¿ wytrzymamy :).
Obles jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 08-04-11, 21:00   #39
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wy¶lij wiadomo¶æ poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domy¶lnie

Widzê ¿e prace na stronce posuwaj± siê na przód (dodane social media). Wiêc my¶le ¿e juz nied³ugo jakie¶ info co do otwarcia siê pojawi.
siwyus jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Odpowiedz

U¿ytkownicy aktualnie czytaj±cy ten temat: 1 (0 u¿ytkownik(ów) i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia w±tku
Wygl±d

Zasady postowania
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB Code jest W³±czony
EmotikonyW³±czony
[IMG] kod jest W³±czony
HTML kod jest Wy³±czony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
T³umaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin