Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-09-15, 09:51   #1
arnowsky
 
Avatar arnowsky
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
zaskoczony Rozprucie dużej sakiewki, brak pieniędzy

Jest to możliwe ?, przed chwilą użyłem scyzoryka na dużej sakiewce, bo chciałem sobie ułożyć w depozycie i część kasy zabrać na zakupy, rozprułem sakiewke i nic, zdębiałem, chodziłem w koło, szukałem inwentarz po kilka razy, trochę szkoda mi tych 50 srebrników, wiem że to może nie dużo ale dopiero co zaczynam ; // jest to w ogóle możliwe ? bo sam nie umiem uwierzyć w to

szukałem podobnych tematów ale nic nie znalazłem :(

p.s : żaden komunikat się nawet nie wyświetlił, że sakiewka się zepsuła czy coś w tym stylu, nie rozumiem
arnowsky jest nieaktywny  
Stare 10-09-15, 10:42   #2
saju1991
 
Avatar saju1991
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 60
Domyślnie

może nie miałeś miejsca w plecaku, pieniążki wylądowały na ziemi, a zanim się obudziłeś to jakiś przyjazny gracz potraktował to jako prezent ; )
saju1991 jest nieaktywny  
Stare 10-09-15, 10:52   #3
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Jeśli dobrze pamiętam komunikat wyskakuje wtedy, kiedy klikamy 'spam' PPM na sakiewkę, nie używając na niej nożyka, i się nam ona rozerwie, wtedy możemy mówić o 'zepsuciu/rozpruciu', użycie na niej nożyka to działanie umyślne.
Sprawdź inne plecaki, mogło być tak, że w plecaku 'głównym' nie było miejsca i kasa powędrowała do pierwszego wolnego pojemnika w plecaku (albo tak jak napisał kolega wyżej).
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 10-09-15, 10:58   #4
arnowsky
 
Avatar arnowsky
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
Domyślnie

akcja wyglądała tak że byłem sam nieopodal depo, i rozcinając scyzorykiem czekałem na efekt, i jak zobaczyłem że tylko sakiewka ubywa z plecaka, i nic nie przybyło to się zdziwiłem i przeraziłem, zrobiłem pare kroków w koło, nigdzie na ziemi nie leżało ani pode mną, w plecaku miałem dużo miejsca, i jeszcze jeden plecak w środku w którym również tego nie ma... ehh

kwestia tego że ktoś mógł mi to ukraść z ziemi odpada, bo miałem dużo miejsca w plecaku.

:(

po za tym nie pisałbym wątku na forum, gdybym 20 razy nie sprawdził czy nie ma gdzieś w plecaku, bo to trochę wygłupienie się :], rzadko kiedy piszę na forum o czymś bo albo znajdę podobny temat i naczytam się, albo jakoś sam do tego dojdę w grze, czego nie wiem.. a tutaj rozkładam ręce

Ostatnio edytowane przez arnowsky ; 10-09-15 o 11:08
arnowsky jest nieaktywny  
Stare 10-09-15, 11:08   #5
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Miałem raz podobnie. Okazało się, ze sakiewkę z kasa miałem w innym miejscu a rozprułem pusta.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny  
Stare 10-09-15, 11:13   #6
arnowsky
 
Avatar arnowsky
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
Domyślnie

to jest to właśnie ! :D haha :D ale się wygłupiłem masakra, wczoraj na wieczór odkładałem do depo i brałem nową, zapomniałem całkowicie.. późno już było i zmęczony byłem, przepraszam bardzo za zamieszanie !!! ale się głupio przyznać do błędu, sorki panowie i panie :) temat do zamknięcia, dzięki i przepraszam jeszcze raz
arnowsky jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin