Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-11-17, 14:37   #11
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Dodam coś od Siebie że w końcu po 60-70 lvl spędzonych na umarłych mnichach/opatach, zmieniłem spawna na kościane smoki. wykręcam trochę mniejszy exp ale jednak sadze że gracz typu Vares moja postacią by kręcił więcej, co do loota to wychodzę na proficie na każdym wyjściu na kościanych. Lecz boje się że spędzę tam kolejne 50-70 lvl nim będę mógł zmienić na coś nowego.
Z powodu takiego ze jestem nowym graczem na Altaronie zawsze słuchałem rad ludzi którzy tu graja długo dłużej niż ja.
Każdą propozycje innych graczy testowałem, chodziłem na tak zje... respy że czasem zastanawiałem się co ja tam robię.

Co do team huntów z perspektywy mojej to chodziłem aby zobaczyć coś nowego bo nigdy pod expa czy profit, tutaj podziękuje swojej gildii ze wybraliśmy się na Gargi gdzie na każdym Gargu widziałem rozmowę z npc od blessow aby je odnowić :D


Po godzinach spędzonych na słuchaniu ludzi z HTG oraz OTS na tsie/disordzie o starych wersjach rozumiem w 100% pewne nerfy lecz tak jak napisał Wicher server stal się za trudny dla nowych graczy.


życzę miłego dnia oraz wybaczcie za przynudzanie :/
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin