Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-10-15, 14:08   #1
Altaron w liczbach część pierwsza
Altrel Altrel jest nieaktywny 27-10-15, 14:08

Witajcie dzielni obrońcy ziem Altaronu! Zima zbliża się ogromnymi krokami, co wywnioskować można po nerwowym zachowaniu pelikanów, które niespokojnie krążą po wybrzeżach wód, szukając swojego ulubionego przysmaku, czyli... szprotek oczywiście. No ale! Nie o pelikanach ma być ten news (choć kiedyś poświęcimy im więcej czasu, obiecujemy).


Jakiś czas temu, podczas rozmowy, która rozwinęła się w trakcie obrad na Olimpie, doszliśmy do wniosku, że Nasi Gracze mają małe pojęcie o grze, w którą grają. Wiecie co prawda o miłości pewnego Kowala na Chmurze, wiecie również zapewne o problemach ze śmieciami znanej i lubianej Staruszki mieszkającej w Neolith, ale nie posiadacie wiedzy na temat pewnych innych ciekawych faktów dotyczących Altaronu. Czas to zmienić! Przedstawiamy więc pierwszą z trzech części infografik, w których dzielić się będziemy pewnymi liczbami i ciekawostkami, jakie w pewien sposób przedstawią sytuację w Grze.


Populacja w czasie wojny maleje - jest to oczywisty skutek trudnych czasów, które odbijają się głębokim echem w szczególności na ludności cywilnej, chcącej prowadzić spokojny żywot z dala od problemów wojska i polityki. Na obu serwerach zauważyć można zdecydowaną przewagę płci męskiej. Nie jest to nic dziwnego, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, jak wielu ochotników spragnionych wojny, przypływa z wysp Licoru. Widać również jak na dłoni, iż wielu bohaterów nie podróżuje na Kontynent a zatrzymuje się na spokojnych terenach Archipelagu.


Liczba rdzennych wyspiarzy zdecydowanie przeważa nad liczbą pozostałych profesji. Być może po sięgnięciu języka u zamieszkałych na Lewanie bądź Ananie, poszukiwacze przygód wędrują do innych krain, gdyż to co czeka ich w Altaronie wymaga zbyt wielkiego poświecenia i wysiłku. Wśród wytrwałych widać zdecydowaną przewagę rycerzy, którzy walcząc na pierwszym froncie ryzykują swoim życiem najbardziej. Chwała im! Najliczniejszą grupę, wśród zamieszkałych na Kontynencie, stanowią bohaterowie posiadający pierwszą promocje swoich gildii. Jak widać dowództwo wojska Zjednoczonych Sił Koalicji nie może narzekać na brak chętnych do walki z najeźdźcą.


Studiując wykresy przedstawiające rozkład na dane sub-profesje zauważyć można prym, który wiodą gildie duchownych oraz nekromantów. Nic dziwnego - oferta służenia siłom światłości lub mroku przyciąga jak magnes. Dalsze wybory skłaniają nas do poważnych rozmyślań nad efektywnością kombinacji danych sub-profesji. Szczególnie pozycja elementalisty-alchemika wydaje się być do bacznej obserwacji i ewentualnych zmian.

Wniosków z powyższych infografik można wyciągnąć zdecydowanie więcej, do czego Was oczywiście zachęcamy. Mamy nadzieję, że taka forma przedstawienia sytuacji na serwerach zostanie odebrana pozytywnie i z niecierpliwością będziecie czekać na pozostałe dwie części infografik!


Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.png
Wyświetleń:	95972
Rozmiar:	108.7 KB
ID:	4302   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.png
Wyświetleń:	97692
Rozmiar:	281.5 KB
ID:	4303   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.png
Wyświetleń:	97586
Rozmiar:	409.0 KB
ID:	4304   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.png
Wyświetleń:	94898
Rozmiar:	317.6 KB
ID:	4305  


Ostatnio edytowane przez Obles ; 27-10-15 o 15:39.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 19357
Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-15, 14:34   #2
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Fajne, brakowało mi takich statystyk. Szkoda, że tak ich mało (jak na pierwszą część). Mam nadzieję, że w kolejnych będzie ich znacznie więcej ;)
Nie wiem dlaczego ale ten news utwierdza mnie w tym, że patch będzie o wiele później niż był planowany.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-15, 14:46   #3
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

@up

signed.
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-15, 14:47   #4
Smoczy Pogromca
 
Zarejestrowany: Wrz 2015
Postów: 25
Domyślnie

Dzięki że osiągnąłem 1 %!,jestem jedynym elementalistą alchemikiem(rycerzem), na kontynencie. I stwierdzam że nie jest on taki zły,co prawda, jest problem tylko z leczeniem(Do dmg nie mogę się przyczepić bo bije BARDZO DUŻO).Ja bym proponował dodać mu leczenie natury(Cos słabsze niż u duchownego,ale zęby coś się też mógł ożywiać:)

Ostatnio edytowane przez Smoczy Pogromca ; 27-10-15 o 14:53
Smoczy Pogromca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-15, 15:02   #5
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

To takie odwrócenie uwagi od upajdejta chyba
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-15, 15:39   #6
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

101 stałych z czego gra 10-15 :D
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-15, 16:03   #7
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

brawo, fajnie zobaczyć ile ludzi kim gra
tak mało zwiadowców:(
tylko problem w tym że z każdym miesiącem i aktualizacją gry to będzie ulegało zmianie, przydało by się coś takiego ale aktualnego na stronie gry
Kapralski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-15, 16:31   #8
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał plecak Zobacz post

wystarczyło dodac ludzi którzy grali tzn elitarnych
81 magow
87 palkow
114 rycków
=282
podzielić na dwa serwery
=141
podzielić przez liczbe osób które juz nie grają
=Śmiech na sali
Hm. Elitarnym zwiadowcą można zostać jedynie mając ss.
Pytanie, czy ta liczba odnosi się do wszystkich, którzy kiedykolwiek posiadali ten tytuł, czy do tych, którzy mają go teraz (czyli mają ss, czyli coś tam grają ;)
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-15, 16:38   #9
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Smoczy Pogromca Zobacz post
Dzięki że osiągnąłem 1 %!,jestem jedynym elementalistą alchemikiem(rycerzem), na kontynencie.
Jeszcze Marańcza :>
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-15, 16:43   #10
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał plecak Zobacz post
wystarczyło dodac ludzi którzy grali tzn elitarnych
81 magow
87 palkow
114 rycków
=282
podzielić na dwa serwery
=141
podzielić przez liczbe osób które juz nie grają
=Śmiech na sali
tylko że ja aktualnie posiadam 4 postacie na poziomie "elitarnym"
zwiadowce i 3 rycerzy.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin