Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-12-12, 18:40   #1
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie Thali a Slythia

Witam. Slyszalem, jak wiele osob kloci sie o to, czy Lilan (Thali) to Slythia. Mam taki pomysl. Nie znam sie na tym i nie wiem czy to dowod, ale moze Slythia i Thali spotkaly by sie w depozycie i "zatanczyly"? Jesli cos zle zrozumialem to przepraszam. :)
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 08:28
mikus jest nieaktywny  
Stare 29-12-12, 18:44   #2
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

I co to da? Każdy może zatańczyć na 2ch kompach na raz, a na mc jest jeszcze łatwiej. Lepiej niech porozmawiają razem na teamspeaku, a i z tym można sobie poradzić przy pomocy koleżanki.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 29-12-12, 18:59   #3
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

bezsens jaki problem ze koleżanka pogada na vc ;p? nic jej nie udowodnicie

,,co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie..''
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny  
Stare 29-12-12, 20:38   #4
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Tego nie trzeba udowadniac wiele osob ma swoje zdanie i wie jaka jest prawda.
A slythia co jakis czas sama sie do tego przyznaje przez te glupie wpadki.
Jak zdomkiem.
No jak pisal tron ciekawe jak lillian-thali-mg slythia przepisala sobie domek.
No logiczne ze gdyby nie miala MG to by nie przepisala.
Legolas jest nieaktywny  
Stare 29-12-12, 21:22   #5
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Legolas Zobacz post
Tego nie trzeba udowadniac wiele osob ma swoje zdanie i wie jaka jest prawda.
A slythia co jakis czas sama sie do tego przyznaje przez te glupie wpadki.
Jak zdomkiem.
No jak pisal tron ciekawe jak lillian-thali-mg slythia przepisala sobie domek.
No logiczne ze gdyby nie miala MG to by nie przepisala.
Może tak zamiast wydawać osądy i skazywać mnie bez wysłuchania nawet mojego zdania, poczekasz na Trava?

Nigdzie nie przyznałam się, że jestem Thali. Żadne moje zachowanie czy słowo tego nie potwierdziło. Cały czas naginasz prawdę do swoich własnych celów i jestem przekonana, że nawet jakbym stanęła przed Tobą z Thali to i tak byś nam nie uwierzył. Także przekonywać Ciebie już nie zamierzam, mam tylko nadzieję, że reszta graczy oceni moje zachowanie na podstawie faktów, a nie czyichś fantazji.

Poza tym, nawet zakładając, że nią jestem, to w naszym kraju istnieje coś takiego jak domniemanie wątpliwości. Póki nikt na 100% nie potwierdzi, że jesteśmy jedną*osobą (co mieć miejsca nie może gdyż prawdą*to nie jest) proszę o traktowanie nas jak dwie, osobne osoby. Nie rozumiem, dlaczego zachowanie Thali wpływa na ocenę mojej osoby i przeciwnie. Sam także nie byłbyś zadowolony, jakby na Twoją reputację pracował ktoś inny.

Powróćmy jednak do problemy. Obecnie znam tylko jeden sposób na przepisanie sobie domku (no dobra, rano Trav podał mi drugi) - zmiana id w bazie danych. Lecz sposób ten ma jeden zasadniczy minus - nie zadziała bez restartu serwera. Od planowego zapisu po nawet teraz nie miało nic takiego miejsca, ba - nawet nie umiem go spowodować. Zauważ, że ja programistką nie jestem, nie potrafię nawet samodzielnie 'postawić' serwera po błędzie (co dowodziłam wielokrotnie czekając na Trava czy Prakta gdy jakiś błąd spowodował wyłączenie gry).

Pragnę także zaznaczyć, że każda moja aktywność, jak i każdego innego SG / MG jest zapisywana. Każda użyta przeze mnie komenda pozostawia stosowny ślad w logach. Także nie ukryłabym prawdy, nie mam takich możliwości.

Jednak Juju (i Uiopek) przyznam Ci (Wam) jedno - wygrałeś (wygraliście). Mam dość tych ciągłych ataków kierowanych pod moim adresem, zrzucania na mnie wszystkich istniejących (i tych urojonych) błędów. Ciekawa jestem, kiedy zacznę być winna także Smoleńska... Szkoda na to moich resztek nerwów. Także w dniu dzisiejszym zawieszam większość swej działalności w Altaronie. Osiągnąłeś co chciałeś, smacznego szampana.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 29-12-12, 21:30   #6
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Oby dzięki temu delety kont przestałby być zmieniane w bany, a bany za boty skracane. Pozdrawiam
Uiop jest nieaktywny  
Stare 29-12-12, 21:34   #7
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Oby dzięki temu delety kont przestałby być zmieniane w bany, a bany za boty skracane. Pozdrawiam
Właśnie o tym pisałam... Nie pamiętam kiedy ostatnio komuś skróciłam karę czy zmieniłam jej wymiar mimo ciągłych próśb od Yx~, Malej Dziewczynki czy Eastside'a. Wszelkie decyzje o ewentualnym zmniejszeniu kary podejmowali Strażnicy, którzy ową nałożyli na gracza jedynie z moją aprobatą. Lecz skoro mam być kozłem ofiarnym to uważaj sobie tak dalej.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 00:18   #8
Artur II.
 
Avatar Artur II.
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

Co to za roznica czy ona mowi prawde czy nie ?

Moze ja nie w temacie ale co was boli ze Mg gra we wlasna gre . Kto jej tego zabroni i na jakiej podstawie ???
Artur II. jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 00:33   #9
dorota539
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 1
Domyślnie

To już trochę dziecinada,ze strony graczy ,że tak osądzają kogoś pochopnie.Slythia wykonuje dobrze swoją prace,ma swoje życie ale też czas poświeca wam graczom nie potraficie tego docenić. Kieruje się do ciebie MG Slythio nie poddawaj się tak łatwo walcz o swoją racje nie daj satysfakcji innym ze poległaś. Twój wkład nie może byc przerwany takie jest moje zdanie.
dorota539 jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 00:38   #10
Kajtek
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 53
Domyślnie

Ale Wy jesteście po*ebani.
Ale cóż to normalne w tej grze :)
Kajtek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin