Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-05-11, 14:06   #11
gex1995
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Lublin
Postów: 29
Domyślnie

Podpisuje się pod wszystkim a przede wszystkim to pod exori san i oczywiście zwojami do broni dystansowych !
gex1995 jest nieaktywny  
Stare 30-05-11, 16:58   #12
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Kosky odrobinę przesadził z tymi możliwościami, bo by było za dobrze łucznikowi. Jak to widzę ja:
1. Na początku aż tak źle być się nie wydaje, jednak na 45. poziomie stwierdzam, że czuję się pokrzywdzony, widząc, że ja wbiłem największego hita 229 w truposza, gdy widziałem magów walących comba po 200-300 z fali i różdżki, a jeden rycerz na 58. poziomie miał combo blacha i odes rago 410 w smoka. No fajnie. A my? Amunicja nas kosztuje (wiem, wiem, to żaden argument bo rycerz dostaje w mordę a mag wastuje miksturki), jak coś się do nas zbliży to dostajemy ciężko (padło mi się od 2 władców młota kilka poziomów temu bo złapałem laga na 6 sekund i dali radę podejść), choć nie ma takiej masakry jak u maga. Ale przydałoby nam się zwiększyć atak i dodać nowe możliwości rozwoju. Co proponuję?
  • Nowe bronie: kusze, łuki i amunicja. Nie rozwijamy włóczni, bo są do trenowania. :)
  • Balansacja broni dystansowych:
    kusze: większa siłą uderzenia, maksymalna celność podstawowa* 90% (możliwość ulepszenia samymi zwojami na +7 do 97%, dostępne kusze dodające +3% celności co daje wysokopoziomowemu łucznikowi szansę na celność 100%),
    Łuki: większa celność podstawowa* (do 100%), większy zasięg, możliwość zwiększenia siły ataku (w sposób podobny jak w przypadku kusz, z tym że w atak).
  • Administracja może się zastanowić nad broniami dystansowymi z własną obroną / możliwością noszenia z nimi tarcz, lecz za cenę dużo mniejszej siły ataku.

*celność podstawowa - za sam skill, w Tibii celność maksymalną (SQM 1-4) osiągało się około 74 punktów walki dystansowej.

2. Nowe zbroje - na początku dla łucznika nie ma nic dobrego - co przez to rozumiem? Mam na myśli Zestaw Myśliwego (o królewskim się nie wypowiadam bo jeszcze nie miałem okazji go nosić), który razem nam daje 15 pancerza i 20 obrony (bez zwojów przemiany). Jaki jest target? Niskopoziomowi łucznicy (10-20 poziom). Dodajmy do tego to, że jest trudny do zdobycia (większość elementów wypada z Abitańczyków, mało kto to sprzedaje a jak już to za zbyt duże pieniądze dla początkującego łucznika), oraz że zestaw łuskowy jest dużo łatwiejszy do zdobycia, a daje zdecydowanie większą ochronę. Skutek? Nikt go nie nosi. Ja ten zestaw skompletowałem dopiero na 25. poziomie, ulepszyłem sobie cały na +2 (wydałem 5k na zwoje tak nawiasem) i uznałem że wyrzuciłem pieniądze na ten zestaw w błoto, bo nic nie daje w stosunku do swojej ceny. Co proponuję?
  • wprowadzić dodatkowe zestawy dla łucznika (powiedzmy od 25. i 40. poziomu, do tego jakieś na bardzo wysokich poziomach), ulepszyć zestaw myśliwego,
  • Nie wiem co w zestawach dla łucznika robią tarczę - pozbywamy się tego czegoś, w zamian dajemy nieco większą ochronę pancerzem.

3. Czary: poprawić czary subprofesji, aby nie były takie żałosne, jak na przykład Świetliste lustro czy Święty dotyk (patrz: post Rekhyda o łuczniku).

Na koniec: w ogóle polecam posta Rekhyda o łuczniku, bo on krótko i zwięźle sformułował większość problemów łucznika.

Ostatnio edytowane przez Kosiek ; 30-05-11 o 17:03
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 30-05-11, 19:39   #13
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

mój temat to PROPOZYCJE spośród których technicy sobie wybiorą co bedą chcieli nam,łucznikom zmienic\dodac. Wiadoma sprawa, ze jakby dodac wszystko o czym mowa w temacie, bylby to super mega przekoks z naszego paleczka.
post rekhyda nieco stracił na aktualnosci, aczkolwiek sprawa z samotnym expem czy czarami subprofesji-jak najbardziej na czasie.
Kosky jest nieaktywny  
Stare 30-05-11, 21:37   #14
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Włócznie - veto.

W ogóle.. nie możecie założyć jednego tematu zamiast 10?

Bo nikt tych tematow nie czyta , dlatego zakladamy nowe...


Mysle , ze lepiej by bylo obnizyc cene beltow. Belty nie sa tragiczne ale sa za ciezkie i za drogie. Watpie czy czar exori con by sie zdal - mysle , ze san by bardziej nam sprzyjal.

Pozatym tak jak napisalem w dziale Dyskusje sa czary do poprawki . Sylthia odwiedz ten temat .

2 skille o 40 lvl sa zle zrobione. jeden odbija polowe dmg , drugi nie jest zalezny od mlv. A powinien...
ZycieJestHajem jest nieaktywny  
Stare 30-05-11, 21:41   #15
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

One ani nie są za ciężkie (schodzą w trakcie polowania jak ulał, idealnie robiąc cap na loota), ani za drogie, one są ZA SŁABE już na 35 poziomie...
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 30-05-11, 21:45   #16
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Czytam te tematy, tylko nie chce mi się za każdym razem pisać 'przeczytałam, zrozumiałam, piszcie dalej'....
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 31-05-11, 08:12   #17
888901a
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

Podpisuje sie pod tym zwiadowcy maja za małe możliwości
888901a jest nieaktywny  
Stare 31-05-11, 08:25   #18
Miszar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dragneel Zobacz post
Nie możemy się po prostu doczekać upka dla łucznika i chcemy dla niego jak najlepiej, że to tak ujmę szanownej Pani. 8)
W takim tempie do może za parę miesięcy wstawia jakieś poprawy dla łucznika, bo przecież te tematy są poruszane od początku tego serwera. Moim zdaniem niema na co liczyć.
Wiem o co chodzi bo mam porównanie wojownika z łucznikiem.
Miszar jest nieaktywny  
Stare 31-05-11, 13:16   #19
deska550
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Jak narazie każdy porusza problem z czarami duchownego. A łucznik nekro nie ma żadnych przydatnych czarów oprócz niewidki
deska550 jest nieaktywny  
Stare 31-05-11, 16:34   #20
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiek Zobacz post
One ani nie są za ciężkie (schodzą w trakcie polowania jak ulał, idealnie robiąc cap na loota), ani za drogie, one są ZA SŁABE już na 35 poziomie...

nie sa za drogie? ja na wyjscie na dragi na 30 minut na same belty wydaje 3k ! + poty za 3k .... zwraca sie po 3k no wiec bardzo tanie. 3k wydawac na 1000 beltow no bardzo malo. Na jednego draga srednio marnuje 20 beltow... Co wychodzi 50 dragow( MAXYMALNIE ! ) na 30 minut co jest rowne 45k expa czyli na moj level 60% co jest dobrym interesem na szybki exp , ale az tak duzym kosztem ? Zeby sie wybrac na dragi musze siedziec po 2h na cycach zeby zrobic jakas kase na belty. No cap na loota sie robi szybko bo nigdy tymi beltami nie trafiasz ale tez dlugo z taka iloscia nie posiedzisz... Tym bardziej jak nie chce tylu beltow marnowac i mam duzo manasow to stoje w miejscu i mecze to z olta tote , zeby sie z 5 beltow zachowalo . Tylko , ze z miejsca ; s Palek nie ma ani czaru na odleglosc Belty sa za drogie i przynajmniej 2 missy na 20 beltow. Wczoraj zuzylem 11 beltow na 1 wilka !

1. nowe kusze + celnosc
2. lepsze bolty ktore mogly by byc w takiej cenie jakie sa teraz zwykle bolty
3. zwykle bolty zmiejszyc do 150 mdz za 100...
4. jakies eq w stylu mysliwego na wieksze lvl'e
5. czar na odleglosc.

To powinno wystarczyc na wyrownanie lucznika.
ZycieJestHajem jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin