Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-06-19, 20:56   #11
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

A w sumie źle przeczytałem bo faktycznie chodzi o doświadczenie . Co nie zmienia generalnie faktu, ze tak jak wspomialem wczesniej sensu w tym wszystkim brak .
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-06-19, 21:28   #12
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Wypowiedziałem się na ten temat w styczniu, podtrzymuje swoje stanowisko.


https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23761&page=15

Ogłoście start minimum 2 tygodnie wcześniej.

Ostatnio edytowane przez Maru123 ; 20-06-19 o 11:51
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-06-19, 12:09   #13
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Tak szuja, nie było to głupie co napisałeś. Mam nadzieję że nie zhejtowalem cię wtedy.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-19, 04:55   #14
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

To popisalismy, temat przyschnie i do zobaczenia przy newsie w grudniu o obietnicach i postanowieniach noworocznych xd...
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-19, 12:50   #15
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Transfery z sezonowego będą gwoździem do trumny. Jak sensowne by nie były bd tylko przedłużeniem sezonu o te parę dni o dziesiątke aktywnych graczy a potem kolejno obietnice o kwietniu i grudniu i tak do konca. Czas pokazał że nic co do tej pory wprowadzono nie zatrzymalo nowych graczy. Altaronem interesują się tylko starzy gracze. Może lepszym oomyslem na sezon byłby transfer z globala na sezon a nie odwrotnie.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-19, 16:28   #16
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Czas pokazał, że gracze chcą serwera sezonowego, bo tylko przy starcie jest duża liczba graczy. Globalne meczarnie po dwa lata interesują tylko nielicznych.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-19, 06:14   #17
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Witam, czekaliście chwile na odpowiedź. Niestety nie wiem, jak to będzie wyglądało, gdyż z mojej strony temat został poruszony i była duża szansa na to, że ruszy. Wraz z rozpoczęciem sezonu, miało być w grane mnóstwo poprawek, natomiast z przyczyn nie zależnych ode mnie i od osób, które mają "wyższe" stanowisko, nie wiem co mam wam odpowiedzieć.

@Ugi - sprawa miała wyglądać tak, postacie po przeniesieniu miały mieć zmniejszone posiadane doświadczenie o 50%, czyli jak ktoś wyżej wyliczył z 200 na 160 i teraz pny dopiero by Ci leciały od 201, taka mała "kara" za granie na sezonie, względem zwykłego serwera. Co do wzmacniania poszczególnych klas/połączeń, to dalej pamiętajmy, że sezonowy miał być miejscem w którym testowane są nowe mechaniki i w momencie gdy się przyjmą, można je śmiało wprowadzać. Odnośnie skalowania obrażeń, pomysł był taki, że są "kamienie", które działają jak obecne czyli +/- dmg, +/- obrona, tak więc nie ma obawy przed tym, że ktoś będzie za mocny, kwestia różnych wariacji w ekwipunku.

@Exoreniuss - nie da się nie zauważyć, że kwestie którą poruszasz, to kwestia wbijania poziomów na warmodzie. Chcesz by otworzyli nowy serwer, bo był błąd gry, tymczasem piszesz "... nie patrząc na to co było kiedyś.", może warto dać szanse community pvp? Jeśli chodzi o rozwój gry, to mam spore ambicje, nie mniej jestem hamowany , z przyczyn ode mnie nie zależnych. Altaron ma potencjał, tylko jest on tłumiony. Nie chce podważać niczyich kompetencji, jest to moje subiektywne zdanie.

@Szuja - czytałem, fajnie to brzmi, jw nie na wszystko mam wpływ.

@Ruda - spokojnie, dostane jakieś informacje, to je wam przekaże. Temat nie ucichł, po prostu, chwilowo nie mam informacji, co dalej ma się z tym dziać.


Słuchajcie, jeśli jesteście chętni by pograć na serwerze sezonowym, dajcie znać w tym temacie, mogę dodać nawet ankietę, dla was to będą dwa kliknięcia, a ja będę miał co przedstawić dalej.
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-19, 17:24   #18
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Na to forum wbija z 20 osób na krzyż więc niewiem na co ty liczysz. Było by jakieś info na fb albo gdziekolwiek to może byłby jakiś odzew...
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-19, 00:20   #19
krok
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Postów: 93
Domyślnie

+1 wyżej <znaki>
krok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-19, 12:47   #20
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Gdy kiedyś powstawał temat z propozycją "nowych edycji altaronu", to bez pisania na facebooku w raptem dwa tygodnie uzbierało się 80 stron postów na forum. Teraz mamy raptem 2. Przypadek? Nawet jak sezonówka wystartuje, to i tak będzie problem zebrać do kupy dwa teamy. Żeby cokolwiek wystartowało musi być jakaś nowa atrakcja, a z tym tempem prac, trzeba jeszcze trochę poczekać... tak ze dwa lata ;)
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin