Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-11-11, 12:10   #21
anat123
 
Avatar anat123
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 48
Domyślnie

to dajcie liste samych graczy z profami i bez lvli ^_^
anat123 jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 12:12   #22
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał anat123 Zobacz post
to dajcie liste samych graczy z profami i bez lvli ^_^
Tylko po co?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 15:11   #23
Orbit
 
Avatar Orbit
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 16
Domyślnie

Po co wam listy z naj graczami, grajcie dla siebie, podziwiajcie mapę a nie tylko ścigajcie się w cyferkach. Ktoś napisał ze owe listy przyciągnęły by nowych graczy. Uważam, że jest odwrotnie ponieważ przykładowy Jan Kowalski zakładając konto zobaczy, że w TOP są już 100lvl+ to po co ma wbijać skoro i tak są marne szanse, że coś osiągnie na serwerze. A gdy jest nieświadomy to zaczyna grać dla siebie, nie na pokaz tylko dla własnej satysfakcji. Takie jest moje zdanie na ten temat.
Orbit jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 16:47   #24
Gientus
 
Avatar Gientus
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Poznań
Postów: 27
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vetius Zobacz post
Witam. Według mnie na altaronie brakuje sporo rzeczy. M.in:

Highscore list - powinna byc chocby dla tego ze gracze wtedy gonili by sie z lvl, bylo by wiecej ludzi chętnych do gry.

Dużo nowych broni, bo z tego co widze broni 1h i 2h jest zaledwie kilka. Są same miecze, gdzie topory, itp?

Outfity: Mysle ze jest tego za malo, wszystkich outfit nie da sie wogole zrobic. Proponowalbym aby np Full citizen byl za robienie róznych misji w miescie i pomaganie npc.

Nie chcialbym z Altarona zrobic Tibii(chociaz to i tak tibia;p) ale wedlug mnie taka gra i tak mocny klimat rpg nie trzyma sie kupy. Pozdrawiam.

PS. dodawajcie kazdy w komentarzu od siebie jakies propozycje. Pozdrawiam
Highscore - Tu się zgodzę, iż to nie jest potrzebne. Po co Ci to wiedzieć? Grasz dla siebie czy po to by ścigać się ?

Bronie - Jest mało, lecz i tak rycerz ma ich więcej niż łucznik ;p Wszystko będzie robione stopniowo. Przy upgrade na pewno coś będzie ;) Nawet w tibi nie było wszystkiego odrazu.

Outfity - Outfity dostajesz za misje ;p Niektóre mogą wszyscy zdobyć, a niektóre zależne są od profesji i sub profesji. Przykładem jest Drugonita dostępny dla duchownych. Jak dla mnie wielki + za to.

Lista online - To by się przydało ( bez lvl itd ).

A skoro nie chcesz Altarona do tibi porównywać a w nawiasie coś innego piszesz to coś jest nie tak. Pytanie tylko brzmi z tobą czy nie pisałeś tego z trzeźwym umysłem gdyż sam sobie przeczysz ( Nie chcę Cię tu obrażać ).
Altaron działa na silniku tibi lecz NIE JEST tibią. Wyższe siły altaronu ulepszają tę grę jak i gracze, którzy się udzielają i pomagają. Jedynie fakt jest taki, iż nie ogarniesz wszystkiego tu od razu i jest troszkę niedociągnięć. Ale nie jesteśmy bogami tylko ludźmi nikt wszystkiego od razu nie zrobił ( nawet Bóg nieby potrzebował 7 dni na stworzenie świata :p ) .
To moje zdanie
Gientus jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 20:12   #25
Orbit
 
Avatar Orbit
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 16
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gientus Zobacz post
Lista online - To by się przydało ( bez lvl itd ).
Wytłumaczcie mi proszę po co wam też ta lista osób online? :D jeśli chodzi o to ile osób jest na serwerze to odpowiednie osoby mają dostęp do takowych informacji (założę się że administracja ma wgląd w tego typu rzeczy ;)) i robią też wszystko aby graczy było coraz więcej.
Orbit jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 20:20   #26
Gientus
 
Avatar Gientus
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Poznań
Postów: 27
Domyślnie

Ja chciałem namówić kilka osób z tibi na przejście tutaj, gdyż też już im się nie chce grac ze względu na pvp tam. Pierwsze pytanie jakie otrzymałem to : "Ilu graczy tam gra?" powiedziałem, że nie wiem i podałem stronkę gdyż expiłem w tym momencie i nie chciałem przerywać ze względu na bugi związane z staminą. Następnie usłyszałem : "To jakiś marny ots i nawet nie można liczby graczy ani kto jest online sprawdzić". A administracja ma wgląd w taki rzeczy, lecz często nikogo nie ma online ;p
Gientus jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 20:46   #27
Orbit
 
Avatar Orbit
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 16
Domyślnie

Postaraj się mieć większą siłę przekonywania, pokaż im zdjęcia, opowiedz im wszystko i zapewnij, że nie pożałują :D dodaj, że najpopularniejsza polska strona o Tibii (nie wiem czy mogę podać link xd) nawet posiada reklamę naszego serwera :D
Orbit jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 20:58   #28
Gientus
 
Avatar Gientus
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Poznań
Postów: 27
Domyślnie

Wiesz ss'y nie zawsze pomogą. Równie dobrze bym mógł z ots robić i też ich namawiać. Jednak to nie problem aby coś takiego zrobili tylko trzeba nad tym posiedzieć a siłom wyższym altaronu jak maja za dużo pracy to nawet na altaronie się nie chce siedzieć. Zalogują na 3 min maja za duży spam i już ich nie ma do końca dnia a na vt z graczami niektórymi potrafią siedzieć. Problem tkwi w w środku.
Gientus jest nieaktywny  
Stare 08-11-11, 10:38   #29
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie Klimat

W tibii możemy natknąć się na coś takiego:

You see a grave.
You read: Here lies the RPG-part of this game. We will miss you!

Tak tutaj, jak i - o dziwo - tam są i będą gracze, którzy zwracają i zwracać będą uwagę na takie smaczki i będą się wczuwać w klimat RPG.
Tak tu, jak i tam, są i będą gracze, których to zwyczajnie nie obchodzi i obchodzić nie będzie.
Twórcy Altaronu robią wszystko, żeby tutaj tych pierwszych było wśród nas jak najwięcej, tak więc zapomnijmy raz na zawsze o rankingach i tym podobnych rzeczach, które przyczyniły się do pochowania owej RPG-owej części tibii.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin