Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-12-12, 03:26   #1
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie troche na temat maga duchownego

Witam. Przejdę od razu do rzeczy. Otóż irytuje mnie fakt ze nekromanta może używać pocisków światłości oraz IH (którymi 100 mag leczy ok 1k) a duchownemu odebrano możliwość używania sd. Skoro duchowny nie może używać SD które robi nekro, to czemu nekro może używać pocisków świętości i IH od duchownego ? Zwróciliście uwagę jedynie na UH(100 mag leczy ok 1600) które przydają się chyba tylko jedynie w pvp w leczeniu przyjaciół, lepiej używać ih które są ponad 2x tańsze w produkcji i grać nekromantą który ma więcej czarów ofensywnych. Proponuję aby tylko duchowni mogli używać pocisków świętości oraz IH. Myślę że większośc magów będzie wybierała subprofesje nekromanty która daje większe możliwości(SD które zadaje Duże obrażenia+IH które też całkiem przyzwoicie leczy). Proponuję aby tylko duchowni mogli używać IH oraz pocisków świętości. Obecnie większość magów to nekromanci, myślę że ta zmiana zachęciła by ludzi do grania duchownymi.
__________________
Zasady miej w duszy, układy ich darem
ściany mają uszy w gadce, życie umiarem

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 08:41
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 16-12-12, 04:01   #2
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

IHY może tworzyć KAŻDY, i wcale 1k nie leczą max 800, a to w porównaniu do uha jest niczym
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 16-12-12, 04:45   #3
Siemanos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 11
kciuk w dół

Jestem naprawde za........
Skoro Necro moze leczyc sie ih.. strzelac z sd to moim zdaniem duch powinien tez mieć jakiś czar ale dobry ofensywny......
Ładunek pocisku światłości..... zal...... po 200 to jest duzo????
przed update z sd sie walilo po 400+...
Siemanos jest nieaktywny  
Stare 16-12-12, 05:00   #4
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Czy wy nie zauważyliście że możecie leczyć inne osoby za pomocą czarów...? Trzeba było robić nekromantów, a nie teraz narzekać na nie zbalansowane profesje, chociaż ja i tak uważam że jest balans i to dobry.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 16-12-12, 06:08   #5
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Ihy może tworzyć każdy, nie tylko duchowni.

Duchowni nie otrzymają kolejnego czaru ofensywnego. To ma być subprofesja skupiająca się na defensywie, nie zaś na zadawaniu dużych obrażeń.

Pocisk światła jest równy sile nowemu, słabszemu sd, który także może być używany przez wszystkich.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 16-12-12, 08:19   #6
wight
 
Avatar wight
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 3
Domyślnie

Najgorsze jest to, że zmieniono nam całkowicie funkcję bez naszego zdania. Pomijając już to, że mój temat został prawdopodobnie pominięty pomyślcie o tym, że ludzie po prostu tracą czas, gdyż ktoś kto chciałby zadawać obrażenia z dnia na dzień dostaje wiadomość typu "Przepraszamy, ale twoja funkcja to leczenie."
wight jest nieaktywny  
Stare 16-12-12, 08:24   #7
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał wight Zobacz post
Najgorsze jest to, że zmieniono nam całkowicie funkcję bez naszego zdania. Pomijając już to, że mój temat został prawdopodobnie pominięty pomyślcie o tym, że ludzie po prostu tracą czas, gdyż ktoś kto chciałby zadawać obrażenia z dnia na dzień dostaje wiadomość typu "Przepraszamy, ale twoja funkcja to leczenie."
Nikt funkcji nie zmienił. Od zawsze duchowny miał lepsze leczenie kosztem braku najsilniejszych ofensywnych czarów i run. Teraz po prostu zrobiliśmy krok dalej w kierunku wyznaczonym na początku istnienia gry, nie zawróciliśmy i nie poszliśmy w przeciwną stronę.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 16-12-12, 08:45   #8
9891404
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 285
Domyślnie

a morał tej histori jest taki zrobcie sobie nowe postacie necro ;) a duchownych zrokować ^^
9891404 jest nieaktywny  
Stare 16-12-12, 09:10   #9
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Zresztą to chyba logiczne, że duchowny ma LECZYĆ, buffować, a nie bić z sd po 2k?
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 16-12-12, 09:18   #10
wight
 
Avatar wight
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 3
Domyślnie

Wydaję mi się, że takie zmiany są po prostu śmieszne. Równie dobrze można dodać by tylko alchemicy mogli używać najpotężniejszych mikstur. Dlaczego nekromanci w ogóle mogą używać UH'ów? Jedyną rzeczą na którą najwidoczniej mogę czekać jest dodanie nowych czarów, by podkreślić to, że duchowny ma cokolwiek związanego z obroną, bo póki co 2 rodzaje leczenia to stanowczo zbyt mało by określić go specem od defensywy.
wight jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin