Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się na runy w sklepie z ceną 1,4x większą niż robiona?
Tak 38 52.05%
Nie 26 35.62%
Cena jest za mała, chcę wyższą 9 12.33%
Głosujących: 73. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-02-17, 10:47   #61
Morgiannek
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 89
Domyślnie

Jestem na nie runy które zjadaja mane i sie nie kończą są nie pasujące do klimatu gry i dajace magowi możliwość nakupienia za talary w pizdu manaskow turlania tego na expa i robieniu refila kilkanascie h juz teraz mieliśy przykład jak lufy i reszta expiła na gargach refile kilku godzinne....juz widze magów z sd ktore sie nie konczy miksami maga razy xxx na piaskowych
Morgiannek jest nieaktywny  
Stare 15-02-17, 13:56   #62
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Zostawić jak jest ..
356278 jest nieaktywny  
Stare 15-02-17, 16:02   #63
Dejmonix
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 15
Domyślnie

Pewien dzień spędziłem na stworzeniu paru multi-bp runek, w końcu tylu mamy zwolenników wprowadzenia run do sklepów, którzy gotowi są poświęcić te parę srebrników więcej bo jak mawiają "kogo będzie stać tego będzie stać". Efekt był bardzo ciekawy, 1 osoba była zainteresowana,(zagorzały zwolennik wprowadzenia run do sklepu) ale negocjacje trwały długo.Jeden mbp udało sie opchnąć po mojej cenie, potem już lawirowanie między "wezmę za 8 - 8,5" + mędzenie czy sprzedam. Wniosek - wprowadzenie tego nie ma sensu, zainteresowanie jest prawie, że zerowe a sami zainteresowani nie są w stanie przełknąć dolnej granicy cenowej, którą chcą ustanowić. (pewnie typowe polskie cebulactwo, kupie w sklepie ale zarobić komuś nie dam ewentualnie myślenie pod kątem - utopimy hajs u npc żeby ktoś się za to nie wyexpił )
Drugiego dnia usłyszałem tylko "nikt Ci za tyle nie kupi" oraz "Jaka cena" gdy powiedziałem, że 10T cisza...
P.S. Sprzedam Multi-BP Runek pocisk ognia (postackowane);>
Dejmonix jest nieaktywny  
Stare 15-02-17, 18:59   #64
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dejmonix Zobacz post
Pewien dzień spędziłem na stworzeniu paru multi-bp runek, w końcu tylu mamy zwolenników wprowadzenia run do sklepów, którzy gotowi są poświęcić te parę srebrników więcej bo jak mawiają "kogo będzie stać tego będzie stać". Efekt był bardzo ciekawy, 1 osoba była zainteresowana,(zagorzały zwolennik wprowadzenia run do sklepu) ale negocjacje trwały długo.Jeden mbp udało sie opchnąć po mojej cenie, potem już lawirowanie między "wezmę za 8 - 8,5" + mędzenie czy sprzedam. Wniosek - wprowadzenie tego nie ma sensu, zainteresowanie jest prawie, że zerowe a sami zainteresowani nie są w stanie przełknąć dolnej granicy cenowej, którą chcą ustanowić. (pewnie typowe polskie cebulactwo, kupie w sklepie ale zarobić komuś nie dam ewentualnie myślenie pod kątem - utopimy hajs u npc żeby ktoś się za to nie wyexpił )
Drugiego dnia usłyszałem tylko "nikt Ci za tyle nie kupi" oraz "Jaka cena" gdy powiedziałem, że 10T cisza...
P.S. Sprzedam Multi-BP Runek pocisk ognia (postackowane);>
i to by było tyle w tym temacie
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 15-02-17, 19:32   #65
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Moze dlatego ze zrobiles pociski ognia kiedy wiekszosc magow potrzebuje pociskow mroku/sd (nekro) albo gfb ele i nekro chyba ze cos mnie ominelo
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 15-02-17, 23:20   #66
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dejmonix Zobacz post
Pewien dzień spędziłem na stworzeniu paru multi-bp runek, w końcu tylu mamy zwolenników wprowadzenia run do sklepów, którzy gotowi są poświęcić te parę srebrników więcej bo jak mawiają "kogo będzie stać tego będzie stać". Efekt był bardzo ciekawy, 1 osoba była zainteresowana,(zagorzały zwolennik wprowadzenia run do sklepu) ale negocjacje trwały długo.Jeden mbp udało sie opchnąć po mojej cenie, potem już lawirowanie między "wezmę za 8 - 8,5" + mędzenie czy sprzedam. Wniosek - wprowadzenie tego nie ma sensu, zainteresowanie jest prawie, że zerowe a sami zainteresowani nie są w stanie przełknąć dolnej granicy cenowej, którą chcą ustanowić. (pewnie typowe polskie cebulactwo, kupie w sklepie ale zarobić komuś nie dam ewentualnie myślenie pod kątem - utopimy hajs u npc żeby ktoś się za to nie wyexpił )
Drugiego dnia usłyszałem tylko "nikt Ci za tyle nie kupi" oraz "Jaka cena" gdy powiedziałem, że 10T cisza...
P.S. Sprzedam Multi-BP Runek pocisk ognia (postackowane);>
3maj dla mnie. Ja narazie retired ale za jakis czas zaloguje to kupie na mego maga
Trixis jest nieaktywny  
Stare 16-02-17, 08:12   #67
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Nie wiem czy wprowadzenie tych run do sklepu byłoby dobrym pomysłem, ale na pewno olbrzymim plusem byłby fakt, że powstałaby dodatkowa strefa, w której gotówka jest spalana i znika z rynku.
909794 jest nieaktywny  
Stare 16-02-17, 20:50   #68
Dejmonix
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał Goferczarnegozla Zobacz post
Moze dlatego ze zrobiles pociski ognia kiedy wiekszosc magow potrzebuje pociskow mroku/sd (nekro) albo gfb ele i nekro chyba ze cos mnie ominelo
To trzeba było nazywać rzeczy po imieniu "Chcemy wprowadzenia gfb/mw/sd/etc bo to potrzebujemy i jest nam tak strasznie źle" jeżeli to nie stwierdza, że banda niezadowolonych graczy, którym to wiecznie coś nie pasuje chce ustawiać serwer pod siebie to ja umywam ręce, zróbmy z altaronu ShitOTS-PL dodajmy teleporty na expowiska i bawcie się w swojej piaskownicy.
Strefy, w której to "gotówka jest spalana i znika z rynku" nie będę komentował
wystarczy, że są potwory co dają po 2k~ w sakiewce.
Tyle w temacie.
Dejmonix jest nieaktywny  
Stare 16-02-17, 21:08   #69
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dejmonix Zobacz post
To trzeba było nazywać rzeczy po imieniu "Chcemy wprowadzenia gfb/mw/sd/etc bo to potrzebujemy i jest nam tak strasznie źle" jeżeli to nie stwierdza, że banda niezadowolonych graczy, którym to wiecznie coś nie pasuje chce ustawiać serwer pod siebie to ja umywam ręce, zróbmy z altaronu ShitOTS-PL dodajmy teleporty na expowiska i bawcie się w swojej piaskownicy.
Strefy, w której to "gotówka jest spalana i znika z rynku" nie będę komentował
wystarczy, że są potwory co dają po 2k~ w sakiewce.
Tyle w temacie.
Nie pomyslales o tym zeby zbierac zamowienia od ludzi a nie robic pociski ktore sa przydatne tylko na gorskie trolle ktore i tak na wiekszym lv bije sie z gfb a z pociskow rekiny>gorskie po nerfach?
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 23-03-17, 03:09   #70
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Czyli wartości z 1 posta (za plecak) x1,5:

Pociski 5,4k/100 użyć = 270/5 użyć
MW 12,15k/60 użyć = 300/3 użycia
GFB 7,65/80 użyć = 380/4 użycia
SD 12,9k/60 użyć = 645/3 użycia
Masowe Zatrucie 6,9k/60 użyć = 345/3 użycia
Zatrucie 4,65k/100 użyć = 230/5 użyć
Runa zniszczenia 3,15k/60 użyć = 155/3 użycia
IH 3,3k/20 użyć = 165/1 użycie
UH 6,9k/20 użyć = 345/1 użycie
Rozładowania/ładunku 4,2k/60 użyć = 210/3 użycia
Ożywienia Zwłok 6,15k/20 użyć = 305/1 użycie
Odparcie Zła 8,4k/100 użyć = 420/5 użyć
Absorpcji many 5,4k/100 użyć = 270/5 użyć

Runa przemiany nul, zadania.

Tak wychodzi z informacji zawartych w 1 poście, po lewej cena za bp, po prawej cena za 1 runę.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin