Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-04-11, 19:03   #41
psotek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

jak dla minie blokada powinna być gdy bedzie koło 400+ questów(podzielonyh na granice levelowe np.1-10) aby lewel mozna było płynnie wbijać ( najpierw reset (albo coś innego w jego stylu) a póżniej patche z nowymi questami lokacjami potworami i podnoszeniem granicy jak w wowie)a z modków exp powinien byc ale mały jako dodatek dla oka i jako mozliwośc odzyskania expa po śmierci.
To według mnie jest najlepsze rozwiazanie ,które może być wprowadzone w przyszłości.(narazie na nie)
psotek jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 20:34   #42
demonks
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

NIEMAM SIŁY Z WAMI SIE KŁÓCIĆ!!!!!!!!!!!!!!
PO CO ZACZYNALIŚCIE TU GRE PRZECIEZ NIGDZIE NIEPISANO O MAX LVL A TERAZ JAK TO WPROWADZĄ TO SERVER PADNIE bo w ten sposob oszukane zostana osoby kotre pierwszy raz w zyciu chialy wbic 200 lvl + itp.
JAK NIEUMIECIE WBIC 30 lvl + to wasz problem a nie innych graczy JESTEM I BĘDE NA NIE
demonks jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 05:44   #43
swiruch
 
Avatar swiruch
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Okolice Bydgoszczy
Postów: 13
Domyślnie

Bzdura. Moim zdaniem temat założony ponieważ masz ograniczenia od rodziców :) A to Cię wyraźnie gryzie.

Precz z nabijaczami! :)
__________________
Boks to technika trudna do opanowania!
Ciosów wymiana lewa prawa zmiana!
swiruch jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 07:45   #44
Zyraf
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Pomysł... jak najbardziej trafiony jednak trzeba by do tego specjalnie przygotować mapę, potworki itd. Podejrzewam że mogłoby to jakoś wypalić. Ale co wynika z takiego rozwiązania... mapa musiałaby być ogromna, ilość questów również oraz częste eventy... Skoro taki serwer powstawał 3 czy 4 lata to na taki w miarę dobry z ograniczeniem lvlowym daję 4-5.
Zyraf jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 07:48   #45
pogromek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Postów: 29
Domyślnie

Czemu na siłę chcecie pokolorować ten obrazek ?
Coś takiego jak ograniczenie lvl'owe nie ma sensu w grze opartej na interfejsie Tibii, a tym bardziej serwerze, na którym poziom zdobywa się stosunkowo wolno.
Gdyby ten pomysł miał wejść w życie zajęłoby to szmat czasu - a to chyba Wam na rękę nie jest, bo grać chcecie, czyż nie ?
pogromek jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 08:13   #46
edriv1997
 
Avatar edriv1997
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do edriv1997 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do edriv1997
Thumbs up Na tak!

Ja jestem na tak!

Zmieniłoby to klimat gry na lepsze. Ludzie by zajęli się składaniem dobrego eq na pvp. Każdy normalny człowiek, który spędza przy grze mało czasu miałby też szansę zdobyć level, na którym mogłby rywalizować z serwerem :)

Gdyby się stało, że ktoś bota pod klient Altaronu miał, to gówno by mu dal :D

Cavebot po co? jeśli nawet miałby osiągnięty max lv.

Ja bym jeszcze dodał do tego ulepszanie item do +16 np.
(nie wiem czy jest takie coś na serwerze)

I wtedy każdy gracz z 'max levelem' miałby co robić ;d
dążyłby do ulepszenia najlepszego seta na +16 by stać się legendą pvp.


JESTEM NA TAK
edriv1997 jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 08:17   #47
marcingl7
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Gliwice
Postów: 0
Domyślnie

Również i mnie podoba się ten pomysł i to nie dlatego ,że nie potrafię expić lub nie mam czasu... po prostu chciałbym aby Altaron nie podzielił losu pierwowzoru i nie został torem dla kolejnego wyścigu szczurów.

Btw. Ludzie prowadzą tu zażarte spory na ten temat ale , serwer stoi dopiero parę dni, może twórcy już o tym pomyśleli i jest ta blokada (nie zdziwiłbym się wcale bo idzie zauważyć trochę podobieństw do Wow'a)? :p
marcingl7 jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 08:33   #48
saitaver
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Ja jestem na tak, ale nie z powodu pvp jak pan dwa razy powyżej, to nie WAR OTS dla mnie większął legendą byłby ktoś kto ubiłby w walce tego twojego pro ze zbroją +16, samemu nie posaidając prawie nic
saitaver jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 11:29   #49
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Bardzo ciekawe to spostrzeżenie o botowaniu... Bo to właściwie prawda, na dłuższą metę ograniczenie poziomu powstrzyma też boterów. Nie będzie już miało sensu stawianie bota na maksymalnym poziomie, więc chociaż miejsca polowań dla wysokopoziomowych graczy będą wolne od tej plagi.
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 11:57   #50
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał mopsiok Zobacz post
Rozumiem, że masz na myśli wiek emocjonalny/psychiczny? Bardzo możliwe.

Kosiek, jesteś jednym z nielicznych wypowiadających się w tym temacie, których da się czytać. Są ważniejsze rzeczy niż exp, ale najwyraźniej spora część serwera tego nie rozumie. Może mały przykład. W Guild Wars - wprawdzie nigdy nie grałem, ale to z opowieści kolegi - można wbijać tylko do 20 lvla, a później robi się inne rzeczy i wcale się nie nudzi. Przestańcie w kółko powtarzać "LOL z blokada to bendzie nódne!!!1! jak masz 150 lvl to jestes koksu i masz respekt a tak to nic", bo czuję się (i chyba nie tylko ja) jak na tibijskim game chacie :|. Naprawdę.

Uwierz mi ,że grałem w Guild Wars 4 lata ponad i zawsze było co robić. Twórcy gry tworzyli co tygodniowe mini-eventy , do tego można było wbijać tytuły typu "Pijak,szczęściarz i 30 innych". Do tego dochodziły eventy takie jak "Hallowen,festiwal smoka,urodziny Guild Wars. Co chwile dochodziły nowe questy i nie ma w Guild Wars gracza ,który osiągnął by wszystko. Bo cały czas coś można robić. Jesli chodzi o pvp to bylo jak najbardziej wyrownane ,każdy miał 20lvl i były walki 4vs4,1vs1,guildvsguild,bitwy sojuszow 12vs12. Polecam tą gre każdemu ,który naprawdę chce poczuć klimat rpg , bo gw to nie jest zwykły mmorpg , nie ma tam otwartych lokacji , nie ma tam takiego czegoś jak lootbagi. Zresztą niebawem wychodzi Guild Wars 2 gorąco polecam. A w guild wars 2 dla miłośników masówek ,będzie world vs world czyli 100vs100. pozdro

A i przez 4 lata nie było żadnego bota do tej gry.

p.s Nadal gram i nadal jest co robić.
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin