Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-04-11, 17:00   #1
NerVvuS
 
Avatar NerVvuS
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Człuchów
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do NerVvuS Wyślij wiadomość poprzez Skype? do NerVvuS
Domyślnie Neo Kids...

Dzieciom Neo MÓWIMY NIE! Padłem nie raz zblokowany ale puszczałem to luzem ale teraz... coraz częściej spotykam się z przypadkami blokowania/trapowania. Dzieci blokujące mnie jeszcze cieszyły się z tego że podzielą lota na pół.
JESTEM ZA PRZECHODZENIEM PRZEZ LUDZI NAJMNIEJ DO 20LVLA!
Screen: http://img263.imageshack.us/i/lolbp.png/

P.S Proszę bez komentarzy typu "Nie podoba się to nie graj." Ja będę grał dalej ale chcę wyzbyć się chamstwa jakie przebywa na tym serwerze. Pozbycie się takich ludzi umili grę z 2*.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-11-11 o 10:29
NerVvuS jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 17:26   #2
Kyle Blaze
 
Avatar Kyle Blaze
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 4
Domyślnie

Popieram. Noobów/traperów trzeba tępić!
__________________
Miecz i magia nie są mi straszne - potężnym jest ten, kto zwycięża sprytem i odwagą.
Kyle Blaze jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 17:57   #3
PrzemeQ
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

Popieram Was, jestem za ( 3 razy już padłem przez takich blokerów!)
PrzemeQ jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 18:08   #4
p4trycz3k
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 9
Domyślnie

Dla mnie to wy jesteście dzieci neo, bo plączecie ze padliście.... taki jest styl tej gry.Nie chcesz padać? To zagraj w coś innego a nie tu posty piszesz ze cie ktoś bloka..... Jak na expa ci wpadną typy i cie ubija to co?tez posta nabijesz z płaczem ze cie ubili?ogarnijcie się albo zagrajcie w pokemony.......:\
p4trycz3k jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 18:11   #5
NerVvuS
 
Avatar NerVvuS
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Człuchów
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do NerVvuS Wyślij wiadomość poprzez Skype? do NerVvuS
Domyślnie

p4trycz3k Pisałem bez takich odpowiedzi typu "Nie podoba się? To nie graj!"
Paść od ludzi/potworka nie będąc trapowanym to całkiem inna sprawa. Ale tak z niczego trapa dostać? Śmieszny jesteście... :/
NerVvuS jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 19:10   #6
Sezamek
 
Avatar Sezamek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sezamek
Domyślnie

To prawda jak już mogą blokować to zróbcie byśmy mogli ich zabić a nie blokują sobie bezkarnie i nikt im nie zabroni bo nie zabiją ich
Sezamek jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 19:15   #7
psotek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał p4trycz3k Zobacz post
Dla mnie to wy jesteście dzieci neo, bo plączecie ze padliście.... taki jest styl tej gry.Nie chcesz padać? To zagraj w coś innego a nie tu posty piszesz ze cie ktoś bloka..... Jak na expa ci wpadną typy i cie ubija to co?tez posta nabijesz z płaczem ze cie ubili?ogarnijcie się albo zagrajcie w pokemony.......:\
mam pytania:dlaczego w tibi to wprowadzili ,dlaczego za to sa bany?
odpowiedz jest prosta przez takie dzieci neo jak ty.
jestem za.(ale z blokada ze nie przechodzisz przez ludzi jak byś chodził po łace)
psotek jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 07:01   #8
p4trycz3k
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 9
Domyślnie

psotek hmm jakos nie widze zeby za takie cos bany byly na tibi rl, a tak wgl jak wiecie ze sa tkie wsytuacje to po jakiego grzyba stoicie w takich przejsciach latwych do drapa?prost odpowiedz NIE OGARNIACIE i potem jest placz.Pozatym jak by administracja wziela pod uwage to ze bedzie tak plakac z powodu trapa to by nie zrobili tych przejsc 1 kratkowych tylko by je poszerzyli jak na globalu,no ale sa ludzie ogarniecie i sa tez tacy ktorzy wala morda w monitor jak ujrza magiczny napisz You are dead.....:D


Skoro już tak nie myślicie to zamiast nabijać po 100 postów napiszcie 1 w którym bd prośba o zrobienie takie go czegoś na rook jak jest na rl na servach non pvp *przechodzenie przez graczy*
p4trycz3k jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 07:09   #9
pogromek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Postów: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał p4trycz3k Zobacz post
psotek hmm jakos nie widze zeby za takie cos bany byly na tibi rl, a tak wgl jak wiecie ze sa tkie wsytuacje to po jakiego grzyba stoicie w takich przejsciach latwych do drapa?prost odpowiedz NIE OGARNIACIE i potem jest placz.Pozatym jak by administracja wziela pod uwage to ze bedzie tak plakac z powodu trapa to by nie zrobili tych przejsc 1 kratkowych tylko by je poszerzyli jak na globalu,no ale sa ludzie ogarniecie i sa tez tacy ktorzy wala morda w monitor jak ujrza magiczny napisz You are dead.....:D


Skoro już tak nie myślicie to zamiast nabijać po 100 postów napiszcie 1 w którym bd prośba o zrobienie takie go czegoś na rook jak jest na rl na servach non pvp *przechodzenie przez graczy*
Kolego, regulamin jasno daje nam do zrozumienia (oczywiście, jeśli go przeczytaliśmy!) iż takie formy nagminnego uprzykrzania gry jak blokowanie/trap'owanie naszych postaci jest zabronione.
Polecam Ci jeszcze raz 'przestudiować' jego lekturę.
pogromek jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 08:04   #10
p4trycz3k
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 9
Domyślnie

co ci da ten regulamin co?na rl tez jest regulamin i tez jest notka na temat blokania ale jak oni by mieli brać tak wszystko pod uwagę to zauważ ze ludzi by tracili,to są gry,w których 3/4 społeczności ma w dupie regulamin bo gra to zabawa a nie prawdziwe życie.a tak poza tym zasady są po to żeby je łamać xD i ja się tego trzymam ;p


Padacie? Zbierajcie Ekipę i Hunt ;p
p4trycz3k jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin